نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nerci

New member
در حوزه ی شما چند نفر غایب بود؟
توو کلاس ما 2نفر نیومدن!
کسی به سوالای زبان نگاه هم نکرده؟؟؟

babak.stat1

New member
حوزه ما 59 بودن.
از این 59 نفر 20 نفر که تو کلاس ما بودن 4 نفر نیومدن. حوزه شما چند نفر بودن؟؟؟؟
کسی از تعداد شرکت کنندگان سال قبل خبری داره؟؟؟؟

shayeste

New member
حوزه ما 47 نفر بودن (اهواز)فکر کنم 10 تایی نیومدن.
درمورد آزمونم هیچ نظری ندارم تا کلیدها بیاد یعنی اگه هر چی زده باشم درس باشه یا نهایت دو سه تا غلط امید دارم وگرنه ...:sad:
ردینگای زبان رو هم نگاه کردم حوصله فک نداشتم چندتا زدم امیدوام درس باشن فقط
کاربردی یکم سخت بود.

babak.stat1

New member
پس فعلا اهواز 37 و ساری 55روی هم شدن 92 نفر دوستان دیگه هم بیان بگن حوزشون چند نفر بودن؟؟؟؟؟

shayeste

New member
راحله و زهرا و بیو زود و تند و سریع و شفاف بگین چکار کردین بابا:smilies:

rahele.t

New member
شایسته جان منکه گفتم جالب نبود واسم. ولی فعلا تا کلید نیاد ناامید نمیشم. راستش من اصلا نگاه نکردم حوزه ما چند نفر بودن. اگه دوستان دیگه تو مشهد بودن و شمردن بیان بگن.

zahra68

New member
من دقیقا نمیدونم چیکارکردم سر امتحان این شکلی بودم :wacsmiley:
فک کنم یه 50 نفری بودن چنتا نیومدن یه عده هم مارو خوشحال کردن زود پاشدن

آخرین ویرایش:

shekoofeh

New member
با سلام به همه دوستان و ارزوي موفقيت براي همه و همچنين تشكر از جناب اقاي بيوستا
ازمون امسال نسبت به سال هاي قبل خيلي سخت تر بود به خصوص امار كاربردي
در مورد سوالات سوال 45 توزيع خطا داده نشده پس از تابع درستنمايي نميتوان استفاده كرد به نظر من اين سوال بايد حذف بشه
سوال 9 هم فكر ميكنم گزينه 3 درست باشه سوال 47 هم احتمالا گزينه 1 درسته سوال 60 گزينه 3 ، 61 هر دو گزينه 1 و2 درسته ،27 د،41 ج،56 ب،57 د، 67 الف،
درموردسوال 24 -33 -38-48-50-53-65 جواب چي ميشه؟

babak.stat1

New member
در مورد سوالات سوال 45 توزيع خطا داده نشده پس از تابع درستنمايي نميتوان استفاده كرد به نظر من اين سوال بايد حذف بشه
سوال 9 هم فكر ميكنم گزينه 3 درست باشه سوال 47 هم احتمالا گزينه 1 درسته سوال 60 گزينه 3 ، 61 هر دو گزينه 1 و2 درسته ،27 د،41 ج،56 ب،57 د، 67 الف،

دوست عزیز 47-2 میشه
56و60و61 نمیتونم نظری بر درست بودنش بدم چون خودم شک دارم ما بقی گزینه ها شبیه به همه بچه ها زدید.
راجبه سواله 9 چطور گزینه 3 بدست آوردید؟؟؟؟؟
24-نزدم 33-2 38-نزدم 48-3 50-4 53-نزدم 65-1
حالا شما این سوالاتو نزدید یا شک دارید؟؟؟؟؟؟ اگه جواب دادید لطفا جواب صحیح و دلیلشم می گین؟؟؟؟؟

biosta

Well-known member
اگر در نظر بگیریم شرکت کنندگان حدودا" 1900 نفر ( با توجه به شرکت کنندگان دوسال قبل و افزایش داوطلبان در این دوسال )
از این تعداد 1700 نفر سیاهی لشگر هستند

jiyu

New member
سال پیش 1300 نفر شرکت کننده بود امسال هم یه همچین چیزی میشه. حوزه ما تبریز بود تقریبا 30 نفر حاضر

yekta_63

New member
سلام. حوزه ما زاهدان هم حدودا40شرکت کننده بودن که فکر کنم 10نفرغایب بودن و بعلاوه2تاازدوستای خودم بالای10نفردیگه هم سیاهی لشکربودن که بعد 1ساعت پاشدن رفتن.

dadasalar

New member
سلام
من با نظر zahra68 موافقم
البته همگی ما جنگل و دریا !!!!!!!!!!!!!!! نداریم (خوش بحالتون امروز که شهر ما رو گرد و خاک گرفته :(50):) اما بیخیال برید حالشو ببرید:motat:
بیو از اون وقته میگفت درستونو بخونید و ما خوندیم حالا استراحت کنید بابا جان

mahnia

New member
سلام.حوزه کرمانشاه 120 نفر شرکت کرده بودن.غایب هم نداشت.دوستان بنظرشما اگه کسی زبان نزده باشه ودروس دیگه حدود50بزنه احتمال قبولیش هست؟

mavi

New member
سلام من از مهر ماه شروع کردم به خوندن وخیلی خوب خوندم تستی هم نبود برام سخت باشه اما امتحانو خراب کردم بعضی از سوالا برام آشنا نبود دفترچه سوالای پارسال خیلی خوب بود که هر درسی رو جدا کرده بودن و تعداد سوالشم مشخص بود اما امسال پراکندگی سوالات یکسان نبود من خیلی زحمت کشیده بودم ولی ناامیدم :(

yekta_63

New member

سوال61به نظرمن که گزینه3درسته اخه مگه خطاها دارای توزیع نرمال با میانگین صفر وواریانس (سیگما)به توان2نیستند؟گزینه3گفته نرمال0و1هستند...

yekta_63

New member
سلام من از مهر ماه شروع کردم به خوندن وخیلی خوب خوندم تستی هم نبود برام سخت باشه اما امتحانو خراب کردم بعضی از سوالا برام آشنا نبود دفترچه سوالای پارسال خیلی خوب بود که هر درسی رو جدا کرده بودن و تعداد سوالشم مشخص بود اما امسال پراکندگی سوالات یکسان نبود من خیلی زحمت کشیده بودم ولی ناامیدم :(

سلام ماوی جون. خوبی چه خبرا؟کم پیدا....یادته2سال پیش بود تو همین انجمن با هم آشنا شدیم.خیلی خوشحال شدم آمدی.منم پارسالم قبول نشدم امسالم که...درست میگی امسال اصلا هماهنگ نبود همش از رگرسیون بود که سختم بود از ناپارامتری هم که2تاداده بودن اونم تا میتونستن پیچوندن...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا