نظرات شرکت کنندگان درباره درس زبان انگلیسی کنکور ارشد وزارت بهداشت خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

h1990

New member
Manam 5shanbe sobh 75 zadam be nazaram soala mamuli bud reading ha asun budan va vocab ham sathe kheyli balaii nemikhast,man bara konkur zaban nakhundam az ettelaate ghablim estefade kardam.

eli m

New member
ضریب زبان چنده؟؟؟
استادمون میگفت پارسال ضریبش 0.5بوده درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من همه درصام 50 تا 60 بود اما زبان 10% زدم،،،،،بنظرتون قبول میشم ؟؟؟؟
:33:
چرا جواب نمیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ضریب زبان پایین اومده؟
من امیدوار باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
/

designer

New member
ضریب زبان تو هر رشته فرق داره اونجور ک من متوجه شدم تو هر رشته هرچی تعداد دروس امتحانی بیشتر باشه ضریب زبان کمتره

eli m

New member
ضریب زبان تو هر رشته فرق داره اونجور ک من متوجه شدم تو هر رشته هرچی تعداد دروس امتحانی بیشتر باشه ضریب زبان کمتره

مرسی عزیزم که جواب دادی....:rose:
ضریب رشته ما 0.5 شده کاش با این دصد زبان کمی که زدم... قبول بشم :smiliess (11):

nani33

New member
من class رفتم.واسه لغات جدید جمله از تو دیکشنری پیدا میکردم و با لایتنر مرور میکردم.لغت خیلی بلدم و درک مطلبم هم عالیه.فقط بخاطر خطای دید و درست نخوندن چند تا جمله(بعضی کلمات رو اصلا ندیده بودم:1dco2x0p1lilzhfpg1t )غلط زدم وگرنه چیزی نبود که بلد نباشم.

چه آموزشگاهی رفتین کدوم شهر ؟از چه کتابهایی استفاده میکردین؟ آیلتس دارین؟

mehdiemperor

New member
سلام به دوستان
رشته نانوتکنولوژی پزشکی(صبح پنجشنبه)= 76.67%
البته خودم بالای 90 اماده کرده بودم. خراب کردم. حیف شد

آخرین ویرایش:

biotechnologist

New member
چه آموزشگاهی رفتین کدوم شهر ؟از چه کتابهایی استفاده میکردین؟ آیلتس دارین؟
تهران class استاد رضازاده رفتم.کـتاب زبان عمومی رضازاده،واژگان ضروری تافل و 1100 یه کمی،سوالات سالهای گذشته.لزگی رو هم پارسال خورده بودم.:smilies-azardl (181

mehdi_imuno

New member
سلام،در رابطه با سوال 142 زبان پنجشنبه صبح سازمان گزینه (ج) رو درست اعلام کرده ولی من امروز که با یکی از اساتید زبان کنکور که بسیار هم خوشنام هستند صحبت می کردم ایشون معتقد بودند گزینه صحیح (د) هست...دوستان اگر نظری دارند اعلام کنند لطفا.

koosha

New member
سلام.از نظر من هم گزینه د درست است.من متنو دوباره خوب خوندم و تمام گزینه ها رو بررسی کردم.

sa@@ra

New member
سلام،در رابطه با سوال 142 زبان پنجشنبه صبح سازمان گزینه (ج) رو درست اعلام کرده ولی من امروز که با یکی از اساتید زبان کنکور که بسیار هم خوشنام هستند صحبت می کردم ایشون معتقد بودند گزینه صحیح (د) هست...دوستان اگر نظری دارند اعلام کنند لطفا.

lمن هم به این سوال اعتراض دارم.د درسته

h1990

New member

bale manam bara in soal eteraz daram chon kamelan ghalate

biotechnologist

New member
بابا اون که دیگه خیلی خیلی تابلو ه که اشتباهه.فکر کنم دادن بچشون کلیدها رو سیاه کنه طفلک اشتباه زده:riz303: اگه من سر جلسه اشتباهی اون گزینه رو زده بودم ها!!!
اصلا اونجا هنوز در مورد جذب کلسیم صحبتی نشده تازه چند خط بعد محققان دانشگاه اکلند در این باره صحبت میکنن. حالا جالب تر اینه که اونها گفتن dietary Ca به آرامی جذب میشه نه Ca supplements
:25r30wi:

biotechnologist

New member
تازه سوال 151 از لحاظ پزشکی گزینه ب میتونه جواب باشه.چون طبق متن tele-mentoring کمکی است که زیر نظر جراحان باتجربه ،به جراحان تازه کاری که در حال انجام یک عمل جراحی در مکانی دوردست هستند، داده می شود.
آقا این شخصی که رو تخت اتاق عمل شکم مریض رو از ناف تا زیر چونش باز کرده رسما یک جراحه.حالا چون سابقش تو این عمل کمه میگه خب پروفسور فلانی 150 تا از این عمل انجام داده ازش بخوایم حین عمل از راه دور نظارت کنه و تجربیاتش رو به ما بگه.یعنی مریض داره درمان میشه حالا از این رهگذر یک تجربه و فن جدیدی هم عاید جراح تازه کار میشه،تا هم عارضه عمل کم بشه هم به نتیجه مطلوب برسند.پس اساسا برای درمان بیمار ایجاد شده در کنارش آموزش.
حالا اگه غیر از این بود خداییش کسی حاضر میشه فقط برای اینکه جراح تازه کار چیزی یاد بگیره رو تخت اتاق عمل بخوابه یکی هم از تو تلویزیون هی بهش بگه چپ چپ چپ،راست راست راست،باریکلا رسیدی....:riz277::25r30wi:

biotechnologist

New member
بزنه و اینترنت هم قطع شه بعد جراح بگه آقا به خدا به ما فقط بریدن یاد دادن واستید برق وصل شه بگه چجوری بدوزمش:whistle::25r30wi:

اینم وضعیت جراح تو تلویزیون و جراح تو اتاق عمل بعد از شکایت مریض:sdasdasd:
خداییش تو بیمارستان ،مربی بغل دستت واستاده میخوای آنژیوکت بزنی مریض در میره اونوقت انتظار دارن مریض رو تخت اتاق عمل بخوابه یکی از تو تلویزین نظارت کنه!!!! آخه این کلید وزارت بهداشت اعلام کرده!!!

anitasa

New member
سوال 142 و 151

بجه ها منم مطمئنم سوال 142 كزينه د ميشه؛سوال 151 هم كزينه ب؛بيايد همه اعتراض كنيم كليد درست كنن؛اين جه وضعيه

f-mk

New member
سلام.بعد از قرنی یه سوال درست زده بودیم.اونم وزرات بهداشت اعلام کرد اشتباهه.منم میگم سوال 142 گزینه ی (د) میشه.
تورو خدااااااااا بیایید اعتراض کنیم.من همه درسام با این کلیدای وزارت بهداشت اومده پایییییییین:14:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا