نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی اردیبهشت 94

bio1

New member
برای زیست سلولی چه فصل هایی از لودیش رو بایدخوند؟من هر10صفحه لودیش 3ساعت وقتمو میگیره!لودیش خوندن خیلی وقت گیره!منبع دیگه نمیشه خوند که بشه بااون کتاب درصد خوبی به دست آورد؟

Fatimaaa

New member
سلام دوستان...خسته نباشید.من هم میخوام مطالعه برای کنکورو شروع کنم ولی بین 2رشته بیوشیمی بالینی و ژنتیک پزشکی موندم!شماهدفتون از انتخاب ژنتیک چی بود؟ اصلا چرا ژنتیک؟آینده کاری و تحقیقاتی این رشته چطوره؟

مونده به علاقتون و اولویتتون برا انتخاب رشته. من خوشم اومد از
زنتیک انتخاب کردم ایندشم خوبه بنظرم.

Fatimaaa

New member
برای زیست سلولی چه فصل هایی از لودیش رو بایدخوند؟من هر10صفحه لودیش 3ساعت وقتمو میگیره!لودیش خوندن خیلی وقت گیره!منبع دیگه نمیشه خوند که بشه بااون کتاب درصد خوبی به دست آورد؟

اولش خیلی وقت گیره خوندم بعدا ادم راه میفته.من خلاصه 2e با عبادی با فصلای مهم لودیشو میخونم.فصلای مهمو باید یه بار از بچه های تک رقمی پرسید

marynas

New member
برا من خوندن 10 صفحه بیشتر از سه ساعتم میشه حتی :65d6a5d6s:

گلابتون

New member
سلام به همگی من رتبم توی ژنتیک 7 شده خوشحال میشم اگه بتونم کمکی بکنم سوالی داشتین درخدمتم

سلام واقا تبريك ميگم .:rose:من دو سال از درس خوندن دور بودم واسه كنكورتو يك ماه امري و1بار خوندم 32 درصد زدم زيست سلولي هم 2فصل از لويش خوندم34 شدم ولي بيوشيمي وزبان رو نخودم 2و0زدم به نظرتون از حالا بخونم واسه قبول شدن اميدي هست... يادم رفت بگم من روزانه سه چهار ساعت بيشتر نمي رسم بخونم حالا چه قدش مفيد باشه ممنون ميشم راهنمايم كنيد

genetic_n

New member
سلام دوستان
خداروشکر من رتبه یک شدم اگه کمکی از دستم برمیاد خوشحال میشم کمکتون کنم:thanks:

گلابتون

New member
سلام دوستان

تبرك ميگم .ميشه بگيد از كي خونديد ؟واسه تست از چه منابعي استفاده كرديد ومدرك كارشناسيتون چي بوده خيلي خيلي ممنون

darya94

New member
بچه ها تو همه تاپیکا پرسیدم ایا کسی نیست مرا یاری کند؟
سوالای ژنتیک امسالو میخام.لطف میکنید بگید از کجا بگیرم یا لینکشو بزارید

darya94

New member
سلام دوستان

برای بیوشیمی و ژنتیک چی خوندید؟
احسانی و تست گنجینه چقدر از سوالارو پوشش میده؟
من برای ژنتیک میخام از کلاسیک تا ژنومیک رو بخونم پایم قوی بشه.بنظرتون وقتم تلف نمیشه؟

mpf

New member
فصلای مهم لودیش3و4و6و7و8و9و10و11و12و13و14و15و16و17و18و19و20 خودم حتی6و7و8و19(مولکولی)رو از اقدم یاهمون نقوی خ.ل.ی.ل.ی خوندم ولی با کنکور امسال فهمیدم با یک خوب 100هم میشه زد از هرفصلی تابلوترین و ساده ترین سوالارو آورده بودن غیرقابل پیش بینی ست
ولی چیزی ک واضحه نمیشه لودیشو4-5 دور کرد کمتر از اونم فایده نداره پس حتما باید خلاصه نویسی کنید
من از آذر شروع کردم هفته ای 3 فصل میخوندم 3روز در هفته زیست میخوندم 3 روز ژنتیک البته اگه هرروز هردورو بخونید بهتره

mpf

New member
سلام واقا تبريك ميگم .:rose:من دو سال از درس خوندن دور بودم واسه كنكورتو يك ماه امري و1بار خوندم 32 درصد زدم زيست سلولي هم 2فصل از لويش خوندم34 شدم ولي بيوشيمي وزبان رو نخودم 2و0زدم به نظرتون از حالا بخونم واسه قبول شدن اميدي هست... يادم رفت بگم من روزانه سه چهار ساعت بيشتر نمي رسم بخونم حالا چه قدش مفيد باشه ممنون ميشم راهنمايم كنيد
سلام دوست عزیز لطف داری
هرچیزی امکان داره من سال پیش رتبم شد 700!شما چون زیاد وقت واسه مطالعه نداری بهتره روی لایتنر و خلاصه نویسی کار کنی چون نمیتونی دائم کتاب دستت باشه ولی شاید بتونی جی برگای کوچیکو همیشه همراهت داشته باشی صبح زود اگه بتونی مطالعه کنی عالیه خود من دوبرابر بقیه زمانای روز صبا تمرکز و انرژی داشتم موفق باشی:rose:

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز لطف داری
هرچیزی امکان داره من سال پیش رتبم شد 700!شما چون زیاد وقت واسه مطالعه نداری بهتره روی لایتنر و خلاصه نویسی کار کنی چون نمیتونی دائم کتاب دستت باشه ولی شاید بتونی جی برگای کوچیکو همیشه همراهت داشته باشی صبح زود اگه بتونی مطالعه کنی عالیه خود من دوبرابر بقیه زمانای روز صبا تمرکز و انرژی داشتم موفق باشی:rose:

mpf

New member
شما ژنتیک پایه هم خوندی؟هزاره واقعا ریسک نخوندنش،نمیشه نخوند،اینا حساب کتابی ندارن.همراه با درس فصل به فصل تست می زدی؟[/QUOT
نه ژنتیک پایه اصلا نخوندم چون بدرد بهداشت نمیخوره سوالی ک امسال از ژنتیک جمعیت بود جوابش دو دوتا بود بچه اولم میتونست جواب بده بعد فک کن بری یک کتاب واسه این بخونی عاقلانه نیست:21:
خودم فصلایی از هزاره رو که تو امری نیس ی دور کردم ولی واس مرور سمتش میرفتم استرس میگرفتم دیگه گذاشتم کنار
شما اگه وقت داری بخون فوقش سوال نیاوردن پایت قوی میشه اگرم آوردن که خوب از تعداد زیادی از رقیبات ک فکر هزاره روهم نکردن پیشی میگیری...موفق باشی

mpf

New member
خواهش نه من جزوشو دارم.کتاب تست دکتر عبادی هست اونم خوبه. دارمش.ولی به جزوش اتکا نمیکنما.

پاسخ تشریحی کتاب تست عبادی خیلی مولکولی و مفصل توضیخ داده فک کنم بیشتر بدرد علوم میخوره ولی تستای بهداشتش خوبه

bio1

New member
مخصوصا درمورد درس زیست سلولی...باید منابع اصلی رو خوند؟

بالا