نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی اردیبهشت 94

z.bio

New member
منم تا جایی که می دونم واسه ژنتیک اول بهزیستی.البته 2سال پیش اینو شنیدم.باز از یه استادتم بپرس تا کامل مطمئن باشی

این بستگی به سلیقه هرکس داره. تو تاپیک معرفی دانشگاهها مزایا و معایب هرکدومو نوشته.

- - - Updated - - -

منم تا جایی که می دونم واسه ژنتیک اول بهزیستی.البته 2سال پیش اینو شنیدم.باز از یه استادتم بپرس تا کامل مطمئن باشی

این بستگی به سلیقه هرکس داره. تو تاپیک معرفی دانشگاهها مزایا و معایب هرکدومو نوشته.

sepideh66

New member
سلام.بچه ها لطفا با این شماره تماس بگیرید واعتراض کنید وبگید که زحمت بکشن یه اطلاعیه تو سایتشون بزنن 81452516

atrinn

New member
وااااااااااااااااااااااااای چرا نمیزنن این نتایج رو،یه روده راست تو شکمشون نیست[emoji16] [emoji16] [emoji16] [emoji16]

mh891

New member
بچه ها میشه رتبه هاتونو بگین
اگه میشه برا هر 3 رشته رو هم بگین
ممنون

shiren

New member
چه خبره ؟اتفاقی افتاده همه ی تاپیکای ژنتیک انگار تار عنکبوت بسته ؟رتبه برترا کوشن پس...............

z.bio

New member
چه خبره ؟اتفاقی افتاده همه ی تاپیکای ژنتیک انگار تار عنکبوت بسته ؟رتبه برترا کوشن پس...............

سلام بچه ها خداروشکر من امسال قبول میشم. اما رتبه برتر نیستم. با اینکه فک میکردم زیر ده میشم.درصدامم کمتراز چیزیکه خودم حساب کرده بودم شد. انشالا بچه های دیگه رتبه برتر شده باشن. با امید موفقیت همتون

امیر.k

New member
سلام بچه ها خداروشکر من امسال قبول میشم. اما رتبه برتر نیستم. با اینکه فک میکردم زیر ده میشم.درصدامم کمتراز چیزیکه خودم حساب کرده بودم شد. انشالا بچه های دیگه رتبه برتر شده باشن. با امید موفقیت همتون
سلام. میشه درصد و رتبه تون رو بگین؟

sepide.s

New member
ميشه شماهم بگيد رتبتون چند شد.اخه مي خواستم ببينم واسه قبولي حدودا چه درصداي بايد زد

سلام.من قبول میشم.ولی رتبه برتر نمیشم.دانشگاه خوبم نمیارم.فک میکردم خیلی بهترازینا بشم.ولی واقعا جا خوردم.اما درصد زبانمم بیشتر شده بود.

mtDNA

New member
سلام.
یادش بخیر سال گذشته یه همچین موقعهایی که جوابا اومد سه چهار تا از بچهای رتبه برتر(5-10 و7) اومدن از تجربیات و منابعشون گفتن.
به همه روحیه دادن و کمک کردن.امیدوارم رتبه تک رقمی ها بیان و از تجربیاتشون بگن که هم ثواب داره هم دعا خیر ما دنباله کارشون میشه.
من میدونم حتما میان.

narges1125

New member
سلام دوستان من رتبه 19 امسال شدم هر چند فک میکردم تک شم :|
اگر کسی سوالی داره خوشحال میشم کمک کنم

maxin

Well-known member
سلام دوستان من رتبه 19 امسال شدم هر چند فک میکردم تک شم :|
اگر کسی سوالی داره خوشحال میشم کمک کنم
سلام بهتون تبریک میگم
اگر موافقید لطفا چتند روزی بیشتر آن باشید تا بچها سوال بذارن و همینجا در خدمتتون باشیم.یا یک تاپیک جداگانه بزنیم.
................................

narges1125

New member
سلام بهتون تبریک میگم
اگر موافقید لطفا چتند روزی بیشتر آن باشید تا بچها سوال بذارن و همینجا در خدمتتون باشیم.یا یک تاپیک جداگانه بزنیم.
................................
هر طور بچه ها راحت تر میبینن
بله سعی میکنم

بالا