نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

narges1125

New member
به نظر من اشتباهی چیزی شده میخان گندش در نیاد حتما والا باید میدادن جالب اینه که هیچکی اعتراض نداره ..............

monavvar

New member
قدم مبارک بنده اس ! وختی دانشگاه ایرانو من منحل کردم
این که کاری نداشت....جایی دیگه هم هس بگید من منحلش کنم :a2d3::a2d3::a2d3::a2d3::

narges1125

New member
هر سال میدادن امسال هم اطلاعیه زدن دو هفته پیش :تا اخر هفته میدیم که ندادن الانم هنوز اطلاعیش رو سایت هست :|

- - - Updated - - -

http://sanjeshp.ir/arshad/94/Et12_940413.pdf

gognussss

New member
خب اگه پاسخنامه رو بدن حتما گندکاری نکردن و اگه هم کرده باشن صداشو درنمیارن

narges1125

New member
همه یادشون رفته انگااار ملت رو گوللللللللللللللللل زدن الکی ی اعتراض به نتیجه گذاشتن من زنگ زدم گفتم هر چند جوابی نشنیدم اگه ممکنه هر کی میتونه زنگ بزنه بگه بشون حداقل ملت رو معذرت میخام خ......ر فرض نکنن

narges1125

New member
نه اون موقع گفتن هر اعتراضی دارین در قالب اعتراض ب نتیجه ی ازمون بنویسین جون عمه جانشون پیگیری میکنن :||||||||||||||||||||||||

- - - Updated - - -

حالا من فردا بازم زنگ میزنم

- - - Updated - - -

02181452575

gognussss

New member
والا چی بگم...خودتون که بهتر میدونید ایناکاری نمیکنن که خودشون زیر سوال برن!

narges1125

New member
02181452574

- - - Updated - - -

02181452808
اینا سه شماره از سنجش پزشکی هست

- - - Updated - - -

به هر حال ما باید اعتراض خودمون رو بگیم

digoxin

New member
دوستان عزیز زیاد خودتونو درگیر ارشد نکنید من رفتم منابع رو خریدم ولی با کمی مشورت و فکر کردن دیدم ارشد پرستاری بدرد نمیخوره و حتی دکترای پرستاری هم یه چیز بیخوده هر چند سخته . ولی مطمین باشید دوباره دلتون میخواد برای پزشکی کنکور بدید بعد از ارشد . تازه اگه ارشد بگیرید دیگه حق ندارید پزشکی دولتی بخونید و باید سالی 17 میلیون تومان بپردازید . پس هر چه بهتر که این رشته رو دیگه ادامه ندیم و به فکر تغییر رشته یا کنکور مجدد باشیم . پرستار پرستاره حتی اگه دکترا بگیره . موفق و موید باشید

digoxin

New member
ارشد تغذیه . ارشد روانشناسی رشته های خوبی هستن حداقل میتونی مطب بزنی . یا اینکه ارشد کامپیوتر نرم افزار و برنامه نویسی یاد بگیری . ارشد هنر . اینا رشته های ارزشمندی هستن واقعا . قبولیشونم سخته بجز کامپیوتر . اما کنکور مجدد برای دندانپزشکی و پزشکی و داروسازی حتی بین الملل و دانشگاه آزاد بسیار با ارزشه . دانشگاه ازاد پزشکی که ترمی 3 تومنه و بین الملل ترمی 8 میلیون تومان . واقعا خیلی عالیه هم میتونی بری طرح کار کنی و هم درس بخونی و تقریبا 30 سالگی فارغ التحصیل میشی تا اون موقع هم حقوق پزشک عمومی 40 میلیون کمتر نیست و حقوق پرستارا شاید 5 میلیون بشه . پس بازم ارزششو داره . البته این حرف من برای کساییه که میخوان ارشد شرکت کنن و یا کسایی که قبول نشدن . خدا رو شاک باشید که قبول نشدید چون دیگه پزشکی دولتی نمیتونید بخونید اگه قبول بشید . سوالی بود در خدمتم

12500

Member
با لیسانس تغذیه هم میشه مطب زد نیاز به ارشد نیست...بعدم رشته تغذیه داره اشباع میشه هر کی از هر رشته پا میشه میره تغذیه....الان پزشکای عمومی هم ک جواز مطب ندارن..پزشکی هم باید یه تخصص خوب قبول بشین و گرنه پزشک عمومی در امد انچنانی نداره

monavvar

New member
نرم افزار !
ارشد تغذیه !
ارشد روانشناسی !
پرستاری بده بینشون دیگه !؟
:smiliess (11):

gognussss

New member
دوستان چرا بیخودی بحث رو بزرگ میکنین؟بهداشت حرفه ای از همه رشته های علوم پزشکی بهتره بخصوص ارشدش[emoji1] [emoji1]

بالا