نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

ireiszadeh

New member
سلام دوستان چرا این جناب دیگوکسین من و تو تلگرام add نمیکنه شمارموهم براش فرسادم

Baran86

New member
سلام رتبه یک عزیز می تونید لطفا میانگین ترازهاتون و تراز ویژه تون رو بهم بگید ممنونم

monavvar

New member
ببین عکسشو اینجا نمیتونم اپلود کنم نمیشه تو تلگرام عضو شید ؟ اونجا گذاشتم الانم تلاش میکنم ازبنجا بذارم .

monavvar

New member
دوست عزیز 74.31 تراز ویژه است .و میانگین گرفتم ترازهامو 76 بود....البته ممیزا رو دیگه فاکتور گرفتم .

فاطمه...

New member
♦توجه توجه♦
پرستار بیدار است از ذلت بیزار است.
به اطلاع همکاران عزیز میرساند به دلیل بی توجهی مسوولین ووزیر بهداشت به خواسته های به حق جامعه ی پرستاری روز 6 مردادماه مستحکم تر از همیشه برای اعتراض به طرح مبتنی بر عملکرد،آموزش پرستار یک ساله وهمچنین اجرای بی قید وشرط قانون 8 سال برزمین مانده ی تعرفه گذاری پرستاری جلو ساختمان وزارت تجارت پزشکان جمع خواهیم شد وفریاد اعتراضمان را به گوش همگان خواهیم رساند.????????????????????????????????????

narges1125

New member
کسی میدونه چرا پاسخ نامه ها رو ندادن امسال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا