نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

مسعود21

New member
کاش همه داوطلبا میومدن تو انجمن و نظر میدادن و درصداشونو میگفتن تا بببیم خیلی از بقیه عقبیم یا نه.:sadsmiley:

ssoo

New member
داداش ظاهرا وضعیتت خوبه ها نفست از جای گرم در میاد البته من درصدهای سالهای گذشته رو نگاه می کردم با متوسط 42 مشهد ویژه قبول شدن

nafasmrn

New member
سلام مجدد
راستش منابع پرستاری رو میخواستم واسه ارشد البته برای خودم نه برای نامزدم میخوام ک هوشبری خونده ودر نتیجه سه تا گرایش بیشتر نمیتونه بزنه گویا
ممنون میشم کتابایی ک خوندید و درصد خوبی زدید بهم بگید
البته تکنولوژی گردش خونم یکی از گزینه هاشه حالا مونده کدومو امتحان بده داره تحقیق میکنه

مسعود21

New member
خواهش میکنم.
منابع اصلی رو ک خود سازمان سنجش تو دفترچه راهنمای ثبت نام میزنه ولی
من واسه درس داخلی جراحی از 16تا کتاب برونر 9تاشو خوندم.ینی مهماشو ک بیشتر از توشون سوال میاد.کبد غدد ،پوست و سوختگی،چشم و گوش،گوارش،اعصاب،کلیه،ارتوپدقلب و عروق،تنفس
واسه کودکان ونگ و یه درسنامه برای کودکان
واسه بهداشت سه جلد کتاب لانکستر
واسه مادران مادرنوزاد میترا ذوالفقاری و واسه روان بهداشت روان 1و2کوشان و واسه زبان کتاب لزگی

مسعود21

New member
سلام مجدد
راستش منابع پرستاری رو میخواستم واسه ارشد البته برای خودم نه برای نامزدم میخوام ک هوشبری خونده ودر نتیجه سه تا گرایش بیشتر نمیتونه بزنه گویا
ممنون میشم کتابایی ک خوندید و درصد خوبی زدید بهم بگید
البته تکنولوژی گردش خونم یکی از گزینه هاشه حالا مونده کدومو امتحان بده داره تحقیق میکنه
من داخلی رو60کودکان57 مادران56زبان56بهداشت46روان62 زدم.

مسعود21

New member
فک میکنم چون هوشبری خونده پرستاری به رشته ش نزدیکتره.حالا بازم علاقه خودش.

nafasmrn

New member
خواهش میکنم.
منابع اصلی رو ک خود سازمان سنجش تو دفترچه راهنمای ثبت نام میزنه ولی
من واسه درس داخلی جراحی از 16تا کتاب برونر 9تاشو خوندم.ینی مهماشو ک بیشتر از توشون سوال میاد.کبد غدد ،پوست و سوختگی،چشم و گوش،گوارش،اعصاب،کلیه،ارتوپدقلب و عروق،تنفس
واسه کودکان ونگ و یه درسنامه برای کودکان
واسه بهداشت سه جلد کتاب لانکستر
واسه مادران مادرنوزاد میترا ذوالفقاری و واسه روان بهداشت روان 1و2کوشان و واسه زبان کتاب لزگی

خیلی خیلی ممنونم واقعا کمک خوبی بود
شما الان خودتون تمایلتون کدوم گرایشه؟

بالا