نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مامایی اردیبهشت 94

obstetrician88

New member
سلام به همکاران گرامیم.از صمیم قلب بهتون تبریک میگم...انشااا.به خوبی انتخاب رشته کنید.عزیزان کارتون با انتخاب رشته انشاااا تموم شد لطفا به مطالعه گروهی 94.95 سر میزنید به ما کمک کنید?

Eliana

New member
بچه من فکر میکنم هر رشته ایی که اوا انتخاب کردیم همونو می تونیم انتخاب داشگاه کنیم بچه های مامایی رشته مامایی و مشاوره ایی ها دانشگاه های پذیرنده خودشونو.فقط حواس همه باید به انتخاب دانشگاه باشه بچه هایی که رتبه های خوب آوردن مخصوصا در مامایی همه دانشگاهاتون عالیه ولی خب مشاوره ایی ها فقط یه سه یا چهار دانشگاه خوب دارن بقیه واقعا خیلی باهم فرق نمیکنن.من که خودم رتبه م خوب نشد.شانس قبولیم با رتبه 158 واقعا پایینه.
اما مامایی 174 نفر و مشاور 175 نفر میگیره.اگه کسی براش امکان داره که هزینه دانشگاه رو بپردازه می تونه اون شهر هارو که تمایل بیشتری به رفتنشون داره رو هم بزنه.
من برای همه تون آرزوی موفقیت میکنم.واقعا همه تون گل کاشتین.

emi

New member
سلام بچه ها. کسی راجع به دانشگاه تربیت مدرس اطلاعاتی داره؟راجع به قوانینش و رتبه هاش سایتش که خراب و باز نمیشه

امینی

New member
سلام بچه ها. کسی راجع به دانشگاه تربیت مدرس اطلاعاتی داره؟راجع به قوانینش و رتبه هاش سایتش که خراب و باز نمیشه

سام، خواهش میکنم اگه کسی در مورد مدرس اطلاعات داره بگه، حتما سایتشو عمدابستند،جلوی بعضی رشته های مدرس نوشته دارای شرایط خاص،این یعنی چی؟

Eliana

New member

عزیزم بچه ها به اولویت خودشون میزنن دانشگاه هارو من تا جایی که می دونم بچه های تربیت مدرس فقط واسه پایان نامه کمک هزینه خوبی دریافت میکنن و این که دانشگاه تربیت مدرس هیچ برتری نسبت به تهران و شهید بهشتی نداره حتا روی موضوع پذیرش دانشجو به عنوان استاد.

Eliana

New member
سابقا آزمونش جدا برگزار میشد و یک سال در میون از طرف وزارت علوم،که فقط 4 یا 5 نفر پذیرش داشت و آزمونش خیلی سختتر از وزارت بهداشت برگزار میشد.اما یه سه چهار سالی هست که آزمونش با وزارت بهداشت یکی شده.من فقط در این حد اطلاعات دارم که امیدوارم مفید واقع بشه.اما شک نکنید که دانشگاه خوبیه.

emi

New member
من رفتم تربیت مدرس از اموزشش پرسیدم شرایط خاص چیه تعجب کردن!خودشونم نمیدونستن!سایتشم خرابه!چیکار کنیم.جالبه گفتم سایتتون چرا خرابه میگفتن همین امروز فقط خرابه در صئرتیکه من از 5 شنبه رفتم خراب بود

hosseintorabi

New member

نربیت مدرس به عنوان آخرین اولویت بین دانشگاههای تهران خوبه.. شرایط خاصش هم بیشتر به خاطر پردیس دانشگاس که باید هزینه پرداخت کنین بابتش.. و اینکه یه مقدار از فاز وزارت بهداشت خارج میشین.. ولی در کل انتخاب اول سعی کنید تهران و بهشتی باشه.. تربیت مدرس هم همینقدر که توو تهرانه خودش مزیته

naboonid

New member
بچه من فکر میکنم هر رشته ایی که اوا انتخاب کردیم همونو می تونیم انتخاب داشگاه کنیم بچه های مامایی رشته مامایی و مشاوره ایی ها دانشگاه های پذیرنده خودشونو.فقط حواس همه باید به انتخاب دانشگاه باشه بچه هایی که رتبه های خوب آوردن مخصوصا در مامایی همه دانشگاهاتون عالیه ولی خب مشاوره ایی ها فقط یه سه یا چهار دانشگاه خوب دارن بقیه واقعا خیلی باهم فرق نمیکنن.من که خودم رتبه م خوب نشد.شانس قبولیم با رتبه 158 واقعا پایینه.
اما مامایی 174 نفر و مشاور 175 نفر میگیره.اگه کسی براش امکان داره که هزینه دانشگاه رو بپردازه می تونه اون شهر هارو که تمایل بیشتری به رفتنشون داره رو هم بزنه.
من برای همه تون آرزوی موفقیت میکنم.واقعا همه تون گل کاشتین.
سلام دوست خوبم، ما که موقع نامنویسی ارشد هم مجموعه ی مامایی رو انتخاب کردیم انتخابها جدا نبود که یعنی انتخاب کنیم رشته مامایی میخوایم یا مشاوره کلا فقط گزینه ی انتخابی رشتت مجموعه مامایی بود، الان من موندم پس اینی که میگید یا مامایی یا مشاوره کجا نوشته

atefe

New member
در هر رشته ایی از مجموعه مامایی که مجاز شدید می تونید انتخاب رشته کنید دخترااااا!!!!
اگر هم مشاوره مجازید و هم مامایی طبیعتا هر دو تا رو میتونید انتخاب کنید!
متن صریح دفترچه است! (من که قرار نیست انتخاب رشته کنم دقیق خوندم شما چراااا دقت نمیکنید ای باباااا!!!):13:

میتونی اولی رو مامایی بزنی... دومی رو مشاوره....سومی رو بازم مامایی! چون هر دو تا رو مجاز هستی و از یک مجموعه هستن!
نکنه من اشتباه میکنم؟؟ نه بابا دفترچه رو بخونید!درست میگم!:idea_majidonline:

naboonid

New member
در هر رشته ایی از مجموعه مامایی که مجاز شدید می تونید انتخاب رشته کنید دخترااااا!!!!اگر هم مشاوره مجازید و هم مامایی طبیعتا هر دو تا رو میتونید انتخاب کنید!متن صریح دفترچه است! (من که قرار نیست انتخاب رشته کنم دقیق خوندم شما چراااا دقت نمیکنید ای باباااا!!!):13:میتونی اولی رو مامایی بزنی... دومی رو مشاوره....سومی رو بازم مامایی! چون هر دو تا رو مجاز هستی و از یک مجموعه هستن!نکنه من اشتباه میکنم؟؟ نه بابا دفترچه رو بخونید!درست میگم!:idea_majidonline:
سلام دوست مهربونم، ازاینکه پاسخگو هستی ممنون، منم چندبار دفترچه رو خوندم و دقیقا دیدم سنجش منظورش همینه که گفتی

behzad28

New member
اونایی که به درصدهایه اعلام شده اعتراض دارن لطفا به هر طریقی شده اعتراض کنن هم شماره تلفن هم از طریق ایمیل .اینا می خوان با گذاشتن پاسخنامه وقتو تلف کنن تا کم کم از یادتون بره.حتی اگه شده به خبرگزاری ها هم خبر بدین که اونا هم پیگیر باشن.

sara120

New member
سلام بچه ها خسته نباشید برای همتون ارزوی موفقیت می کنم
بچه ها شما خودتون انتخاب شهر کردید یا مشاوره براتون انتخاب کرده؟؟
من تا حالا نتونستم انتخاب شهر کنم اولین الویتم می خوام تبریز باشه ولی نمیدونم بقیه الویت هارو کجابزنم ؟یعنی میشه اول تبریز بزنم بعدی شهید بهشتی باشه؟
و توی دفترچه کجا نوشته هم می تونیم مامایی بزنیم هم مشاوره؟بچه هاهر چه سریع تر کمکم کنید اصلا بلد نیستم انتخاب شهر کنم ممنون میشم ازتون:sadsmiley:

naboonid

New member
سلام، اره میتونی اگه دوس داری مامایی تبریز قبول شی این انتخاب اولت باشه چون رتبت خوبه حتما اینو قبول میشی انتخاب دومت بعد تبریز شهید بهشتی دوس داری بزن اگه تبریز قبول نشی که احتمالش زیاده قبول شی انتخاب دومتو نگاه میکنن ،مشاوره هم چون مجازیو جزو مجموعه ی ماماییه میتونی انتخاب کنی متلا انتخاب سومت مشاوره باشه، من از دوستان و اشنایانی که دانشجوی دکترا و ارشد کمک گرفتم، تو بندهای اول دفترچه فک کنم بود

بالا