نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مامایی اردیبهشت 94

mamai86

New member
سارا جون
شما رو من اطمینان دارم خیلی رتبه تون خوب خواهد شد. زیر 10
انشالله
من کلا از رتبه قبولی اوردن نا امیدم
دیگه به چیز دیگه جز این فکر نمی کنم
:sadsmiley::ph34r-smiley:

atefe

New member

سلام عزیزم.منم الان قلبم تو دهنمه
زیر 60 قبولی صد رد صد

دخترها رتبه زیر صد و سی روزانه (مشاوره مامایی) قبول میشه اگر درست انتخاب رشته کنه
رتبه زیر ۹۰ برای مامایی هم اگه همه شهر ها رو بزنه روزانه قبول میشه اما برای دانشگاههای تهران تربیت مدرس و ایران معمولا بالای ۷۰ دیگه پذیرش نمیشن بهشتی و تهران که جای خود داره
اگر بین الملل بخواید که شانس هست و گاهی حتی تو تکیمل ظرفیت رتیه های بالای ۲۵۰ هم قبول میشن

mamai86

New member
دخترها رتبه زیر صد و سی روزانه (مشاوره مامایی) قبول میشه اگر درست انتخاب رشته کنه
رتبه زیر ۹۰ برای مامایی هم اگه همه شهر ها رو بزنه روزانه قبول میشه اما برای دانشگاههای تهران تربیت مدرس و ایران معمولا بالای ۷۰ دیگه پذیرش نمیشن بهشتی و تهران که جای خود داره
اگر بین الملل بخواید که شانس هست و گاهی حتی تو تکیمل ظرفیت رتیه های بالای ۲۵۰ هم قبول میشن
خيلي كامل جواب دادين
عاطفه جون
ممنونم ازتون

atefe

New member
خواهش میکنم :)
این اطلاعات هم شاید بدردتون بخوره : سال قبل قزوین آخرین رتبه قبولیش ۸۷ بوده دانشگاه زنجان رتبه ۱۱۵ هم داشته... ارومیه هم بالای صد داشت که دقیق یادم نیست
من با رتبه ۶۶ به جز دانشگاه مشهد و مازندران بقیه داشنگاهها قبول شدم (طبق کارنامه نهایی)
برای انتخاب شهر چندتا توصیه دارم:
اولا باید بدونید که مایی که مشاوره میخونیم تو خارج از ایران این مدرک ، معادل نداره پس رنکینگ دانشگاه هیچ اهمیتی نداره
برای مامایی هم فقط دانشگاههای تهران اهمیت و ارزش متفاوت داره .
بهترین شهر شهریه که به شما نزدیک باشه ترجیحا تو شهر خودتون بمونیداما اگه قرار شد به شهر دیگه ایی برید موقعیت کاری اونجا رو بررسی کنید از نظر آموزشی و ارزش مدرک همه یه جور هستن! (بهتره بگم یکی از یکی بدتر!!!!)
شهری رو انتخاب کنید که بتونید همزمان با تحصیل کار کنید! شاید الان با من مخالفت کنید اما از ترم دو بدجوری به این حرف ایمان میارید! رتبه های تک رقمی تهران که پشیمون شدن چرا تو همون مشهد نموندن تا بتونن همزمان کار هم بکنن شاهد و گواه حرف من خواهند بود...
رتبه های خیلی عالی که تو شهرستان هستید اگر تو مشهد و تبریز و اصفهان و شیراز و مازندران زندگی میکنید این دانشگاهها همه شون ارزش رتبه شما رو دارن و اگر از من بپرسید میگم تو شهر خودتون باشید!
رنکینگ دانشگاه برای رشته های فنی که بچه ها میخوان اپلای کنن برن خارج اهمیت داره
برای ما وااااقعا مهم نیست.
و یه حقیقت دیگه: قزوین برای افرادی که میخوان چیز یاد بگیرن ... خصوصا عملی واقعا مناسب نیست! چون اینجا مراکز محدودی داره (در صورتیکه اکثر شهر ها مرکز ناباروری داره ولی قزوین نداره! استادهای خیلی خوبی داریم خیلی عالی... اما امکانات و فضای اموزشی جالب نیست. من که منتظرم این دو ترم تموم بشه راحت بشم)

sara120

New member
سارا جون
شما رو من اطمینان دارم خیلی رتبه تون خوب خواهد شد. زیر 10
انشالله
من کلا از رتبه قبولی اوردن نا امیدم
دیگه به چیز دیگه جز این فکر نمی کنم
:sadsmiley:[emoji14]h34r-smiley:
ایشا الله قبول میشیم نا امید نباشید و هرجی به خیر صلاحمون باشه همون اتفاق بیوفته

sara120

New member
وای بجه ها گفتن تا دوشنبه نتایج اعلام نخواهد شد من که دیگه صبرم تموم شده مارو رسما سرو کار گزااشتن

sara120

New member
والا موندم دیگه جی بگم منم ساعت به ساعت به سایت رفتم نگاه کردم واقعا خیلی حالم بد شده امروز از بس استرس کشیدم واقعا متاسفم برای سنحش بزشکی

sepideh66

New member
سلام .بچه ها لطفا با این شماره تماس بگیرید واعتراض کنید وبگید که به خودشون زحمت بدن یه اطلاعیه بزنن واسه زمان دقیق اعلام نتایج81452516

mamai86

New member
سلام .بچه ها لطفا با این شماره تماس بگیرید واعتراض کنید وبگید که به خودشون زحمت بدن یه اطلاعیه بزنن واسه زمان دقیق اعلام نتایج81452516
اطلاعيه رو زدن
فرمودن تا اخر هفته جاري، اعلام ميشه
واقعا خسته نباشن
امسال تو همه چي گند زدن
اينم روش
كليداي اوليه هم انقدررر دير اومد كه من شخصا خودم يادم رفته بود آزمون دادم
اينم از نتايج
كاملا تكميل شد

nahid_7

New member
اصلا امسال معلوم نیست سنجش پزشکی داره چیکار می کنه ! کاملا بدون برنامه و نامنظم ، و اصلا هم خودشون رو موظف به پاسخگویی نمی دونن ، اطلاع رسانی ضعیف و بی برنامگی موج میزنه تو سنجش واقعا متاسفم

marmidwife

New member

واقعا براشون متعاسفم از استرس مردم اونقدی که الان استرس دارم موقع آزمون نداشتم

بجه هاااااا کسی نمیدونه دانشگاه های تهران مشاوره میگیرن امسال یا نه؟!

Eliana

New member
سلام بچه ها
من فقط بی صبرانه منتظرم تا نتیجه اعلام بشه،تا همه از این همه استرس رهایی پیدا کنیم،امیدوارم هر کسی که تلاش کرده به نتیجه برسه.به نظر من در مقایسه با سال های پیش سوالا خیلی متفاوت طرح شده بود ،من به سطح سوال کاری ندارم این که آسون بوده یا سخت فقط چیزی که به نظرم جالب بود شیوه طرح سوالا بود که واقعا منو شگفت زده کرد و البته تغییری که در تعداد سوالا ایجاد شده بود.معلوم نیست که تو فکر سازمان سنجش چی میگذره.

mamai86

New member
من خودم منتظر نتايج هستم
كه بدونم
دوباره شروع كنم به خوندن يا نه
كلا بلاتكليفي ادم رو مي كشه

mamai86

New member
سلام بچه ها
من فقط بی صبرانه منتظرم تا نتیجه اعلام بشه،تا همه از این همه استرس رهایی پیدا کنیم،امیدوارم هر کسی که تلاش کرده به نتیجه برسه.به نظر من در مقایسه با سال های پیش سوالا خیلی متفاوت طرح شده بود ،من به سطح سوال کاری ندارم این که آسون بوده یا سخت فقط چیزی که به نظرم جالب بود شیوه طرح سوالا بود که واقعا منو شگفت زده کرد و البته تغییری که در تعداد سوالا ایجاد شده بود.معلوم نیست که تو فکر سازمان سنجش چی میگذره.
اره
خيلي متفاوت بود
مخصوصا بارداري زنان و داخلي جراحي

mamai86

New member

امروز پنج شنبه ست
اونم ساعت ١٥:١١
تا الان كه نتايج نيومده
اطلاعيه اي كه داده بودن داره دروغ از اب در ميااااد
خدا ازشون نگذره

mamai86

New member