نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد تکنولوژی تصویربرداری تشدید مغناطی اردیبهشت 94

salman60

New member
سلام اقای شیخی اره الان فعلا سه ام البته هنوز خودت نیومدی اونچندتاییم که گفتی نیومدن.اینجوری پیش بریم اوضاع خرابه که.

salman60

New member
بچه ها تطفا اگه مبدونین بگید 268و228کی ان؟اقای شیخی شما که 235بودی درسته؟اقای تفکری شما چند شدی؟اقای شیخی یه اماری از اون سه نفری که نمرشونو داشتی بگیر ببین نمرشون همونه و چرا نمیزارنش تو سایت یا شایدم اومده باشه پایین نمرشون با روش جدید محاسبه.لطفا جواب بدید بچه ها

mahii

New member
ریماه جان شما رشد ام آرید ??تو پروف شما پیغام گذاشتم ندید

mri13

New member
خیلی از کسایی که نمرشون بالا شده نه اینجا نظر میدن و نه تو تخمین رتبه شرکت میکنن توی زمان ما هم همینطور بود.
دیدم جواد. کلا اگه یکم همشو بیشتر میزدی بهتر بود! مثلا 250 (5 تا تست درست بیشتر) البته گفتنش آسونه. الان معلوم نیست ترافیک نمره ها کجاست برای همین نمیشه نظر داد. ترافیک نمره یجایی بین چند رتبه بالا و پایین 12 هستش که همشون با اختلاف ناچیز یک نمره (یک سوم یک تست درست) یا بیشتر (نهایت یک یا دو تست) با هم اختلاف دارن. من تا بعد امتحانام دیگه نمیام اینجا فعلا بای

آخرین ویرایش:

javad_sheikhi

New member
228 منم درست حساب نکردم البته نمره ها بازم شاید تغییر کنه مطمعنم چون شاید جند تا سوال اوت بشه

javad_sheikhi

New member
بچه ها تطفا اگه مبدونین بگید 268و228کی ان؟اقای شیخی شما که 235بودی درسته؟اقای تفکری شما چند شدی؟اقای شیخی یه اماری از اون سه نفری که نمرشونو داشتی بگیر ببین نمرشون همونه و چرا نمیزارنش تو سایت یا شایدم اومده باشه پایین نمرشون با روش جدید محاسبه.لطفا جواب بدید بچه ها

بعید میدونم قبول بشیم بد خراب کردیم سلمان فیزیک لعنتی همه جیزو خراب کرده.من که امید ندارم

javad_sheikhi

New member
268 هر کی شده واقعا مسلط بوده من با خودم مقایسه میکنم که ده ماه خوندم فک میکردم من نفر اول بشم ولی خراب کردم سر جلسه خراب.دفترچه ام هست و پاسخ هایی که علامت زدم سخترین سوالا رو جواب درست دادم و کلی سوال رو جواب درست رو دادم ولی چون یکم شک داشتم نزدم ولی همشون درست بوده.اشکلال نداره واسه سال بعد جبران میکنم

mahii

New member
این نمرات احتمال تغیرشون بالاست
من خودم انقدر بد حساب کرده بودم بالای ۲۰ نمره نمرم تغییر کرد البته چون بدبینانه حساب کرده بودم زیاد شد از ۲۵۱ شد ۲۷۲ فککنم یا ۲۷۴

- - - Updated - - -

من خودم انقدر بد حساب کرده بودم بالای ۲۰ نمره نمرم تغییر کرد البته چون بدبینانه حساب کرده بودم زیاد شد از ۲۵۱ شد ۲۷۲ فککنم یا ۲۷۴

- - - Updated - - -

javad_sheikhi

New member

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

سلام خیلی خوبه ایشالا اول بشی.دعا کن ما هم قبول بشیم

mahii

New member
آقای شیخی عزیز من پارسال قبول شدم اگه دقت کنین تو مشخصاتم قید شد ارشد :):):)

mahii

New member
ان شاالله شما چندنفر قبولین چون رنج نمرات شما مثل سالهای قبله بجز پارسال ک نمرات بالا کشید باقی سالها رنج قبولی البته با فرض ۱۲ تا ۱۳ نفر همین حدودا بود

ali tafakori

New member
ماهی خانم که قبول شده پارسال با نمره 274 اقای شیخی فکر کنم فکرتان خیلی مشغوله[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

بالا