نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد تکنولوژی تصویربرداری تشدید مغناطی اردیبهشت 94

mahii

New member
بله مردم چه بیخیال شدن
بابا یکی بیاد این تاپیک و بده بالا:whistle:
من ک میدونم چخبر شده خخخخ

javad_sheikhi

New member
مااااااااااااااااا که از این دو ماه فیض اکمل بردیم و هر روزش یک سال گذشت ولی بالاخره اومدیم بهشتی چون حقمون بود البته این رو مدیون آقای علیزاده و دکتر فایقی هستیم .ازشون ممنونم واقعا انسانهای درستی هستن.

javad_sheikhi

New member
در واقع ظرفیت امسال 9 تا روزانه و 5 تا بین الملل بود که رتبه 11 با سهمیه استعداد درخشان روزانه قبول شد. همه خسته نباشن به خصوص نوید علیزاده عزیز که همه زحمتها دوشش بود.

javad_sheikhi

New member
از اینجا به هر کس که میخاد ام آر بخونه میگم اگه سال بعدم باشه من آماده هر نوع کمک به هر کس که میخاد ارشد شرکت کنه هستم مخصوصا تو درس زبان و فیزیک

s.95

New member
سلام بچه ها... بهتون تبریک میگم اقا سلمان اقای شیخی امیدوارم موفق و سر بلند باشید با مدارجی بالاتر[emoji1] [emoji122]
من دواطلب ۹۵ م,البته اگه ۹۵ ی در کار باشه
من به دوستای خوبم اقا سهند و اقا سلمان خیلی زحمت دادم...امیدوارم از خدا هر چی میخان بهشون بده.

s.95

New member
از اینجا به هر کس که میخاد ام آر بخونه میگم اگه سال بعدم باشه من آماده هر نوع کمک به هر کس که میخاد ارشد شرکت کنه هستم مخصوصا تو درس زبان و فیزیک
با کمال میل....چطور میشه در ارتباط باشیم,البته mri 13 میخا ن بزارنش تو وبلاگ اگه بهشون بدید...ندید,همین جا بین خودمون باشه[emoji5]
شوخیه...همتون عالییید.دمتون گرم

mahii

New member
jadidoalvorod.jpg

s.95

New member
سلام به همتون امیدوارم خوب باشید
صبح همه بخیر
بچه ها خواهشا هر کدمتون در مورد تغییراتی که قراره رو رشته اعمال بشه خبرایی به دستتون رسید(از دکترفائقي يا هر كي كه خبرش به نظرتون موثقه) بهمون بگید
من که در هر صورت میخونم ولی اینکه حداقل معلوم باشه واسه چی میخونم خیلی بهتره.
ممنون

ali tafakori

New member
آقا سلمان تبریک میگم بهتون موفق باشید

- - - Updated - - -

دوست عزیز ورودت رو تبریک میگم کمک خواستید در خدمتم من اینجا پیر شدم:25r30wi:

s.95

New member
خیلی ممنون.
مرسی از این همه لطف بچه های ۹۳ و.۹۴ نسبت به بنده,خدا بخدا تک تک شو جبران میکنم(ali tafakori شمارو نمیدونم چه سالی هستید:):-D)ایشالا...در اولین فرصت با سوالات بحث برانگیز میخام خدمتتون...تو همین تاپیک یا تاپیک جدید.:-D

mahii

New member
استخدامي تامين اجتماعي
امروز 16 اخرين مهلت ثبتنام
tamin.ir

بالا