نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط اردیبهشت 94

gognussss

New member
سلام مهندسای گل
یکی از دوستام از رشته شما ارشد داده نمره ش 120 شده امکان قبولی از روزانه رو داره؟و کدوم دانشگاها؟

hosseintorabi

New member
سلام مهندسای گل
یکی از دوستام از رشته شما ارشد داده نمره ش 120 شده امکان قبولی از روزانه رو داره؟و کدوم دانشگاها؟

امسال نه متاسفانه... سال 92 که 239 نفر رو روزانه گرفته بودن آخرین نمره ی قبولی 150 بوده حالا با این وضعیت سوالای امسال و کاهش ظرفیت با این نمره تقریبا امکان قبولی وجود نداره..

behzad28

New member
سوالی که حذف شده کلا انگار وجود نداشته.. فکر کنید 11 سوال داشته هیدرولیک..
کات سوال اشتباه که آخرش حذف میشه به ضرر همه س..

فک نکنم اینجوری باشه سوالی که حذف بشه نمره اش داده می شه واسه همین زیاد دوس ندارن سوالو حذف کنن بالاخره یه جوابی از گزینه ها هر چن نادرست واسش پیدا می کنن

behzad28

New member
بعضی سوالاتم نظر طراخه سواله قبلا هم گفتم این خیلی مسخرس که خود نظر طراح سوال باشه که کدوم گزینه درس باشه مثلا همین سوال 118 که واضحه که اصلا جوندگان مخزن تب کیو نمی تونه باشه فک کن موش مخزن تب کیو باشه خیلی مسخرس

herfei

New member
هنوز تا ساعت 6 احتمالش هس بیاد شاید دقایقی بعدتر از 6 بیاد.

- - - Updated - - -

آره موافقم...

hosseintorabi

New member
پارسالو یادتون نیس از صبح لینکو گذاشته بودن روو سایت؟.. منتها عصر فعال شد... الان هنوز لینکو نذاشتن...
بعدشم اینکه تا الان امسال هر اتفاقی که اومد روو سایت یه روز دیرتر از چیزی بود که گفتن... کلید اولیه.. فرم اعتراض.. کلید نهایی.. کلا همه یه روز دیرتر اومدن

محمدرصا

New member
اقا کی میگه با نمره 120قبول نمیشن من پارسال خودم کنکور دادم دوستان رتبه 47پارسال درصداشو دارم نمرش زیر 170 میشه تازه دانشگاع ایرانم قبول شد تازه رتبه 97 هم یادم 2تا درس نزده بود اصلا

12500

Member
اقا کی میگه با نمره 120قبول نمیشن من پارسال خودم کنکور دادم دوستان رتبه 47پارسال درصداشو دارم نمرش زیر 170 میشه تازه دانشگاع ایرانم قبول شد تازه رتبه 97 هم یادم 2تا درس نزده بود اصلا

من یکی از دوستام پارسال نمره اش 130 شد رتبه اش شد 280 هیچ جا قبول نشد....فقط بین الملل قبول شد
امسال کاملن مشخصه ک نمره های بچه ها نسبت ب پارسال باالاتره...با نمره 120 خیلی خوش شانس باشی بین الملل تیپ 2 قبول میشی:whistle:

- - - Updated - - -

فکر میکنم 1سریا درصداشونو غلو شده وارد تخمین رتبه کردند

شما نمرتون چن شده؟

بالا