نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی اردیبهشت 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hosseinpour

New member
درصدای یکی دیگه از دوستام : مبانی 77.77 اصطلاحات 77.77 بیماری ها 88.4 بهداشت 68.11 آمار 88.4 زبان 50.83
دوستان اگه هر کسی درصد دو سه نفر از دوستاشو بذاره میشه تا حدودی مقایسه کرد....

درصدای یکی از دوستام که امیدوار به رتبه نک رقمی بود اما متاسفانه نشد. مبانی 65.55 اصطلاحات 70.37 بیماری ها 68.05 بهداشت 75 آمار 90.27 زبان 43.33

دوست عزیز درصد های دوستتان عالی است احتمال اینکه تک رقمی بشن زیاد است والله درصد های دوستان ما نصف دوستان شماست

کدوم دانشگاه هستید خیلی عالی درس خوندید

مونی

New member
درصدای من همه حول و حوش 50 هستند.
اگه اکثریت مثل آقای حسین پور زده باشن ما ته جدولیم.:sad:
اما با توجه به این که رشته م مدیریت بوده و بعد 5 سال با بچه و زندگی دوباره شروع کردم به خوندن از خودم راضی ام.
ولی
.
.
.
.
.
.
.
.
هنوزم به یه معجزه دلخوشم...

serpoosh

New member
راستی در مورد سوال 79 هم تو کتاب تست نوشته بود برا خانمی با bmi نرمال باید وزن گیری دوران بارداری بین 9 تا 12 کیلو باشه bmi این خانم هم 22.26 به دست میاد یعنی باید وزن گیری بین 9 تا 12 کیلو داشته باشه که نزدیک ترین گزینه گزینه ب هست اما جواب سنجش شده ج
سلام،دوست عزیز
این سوال رو طبق دستور العمل وزارت بهداشت داده که قبلا همین بود ولی الان دستورالعمل عوض شده و میشه گزینه3

ahmadkarimi88

New member
لینک تخمین رتبه فعال شده ولی وقتی ثبت نام میکنی تخمین رتبه بالا نمیاد

yas021

New member
سلام بچه ها.امیدوارم همه موفق باشید.

سوال 61 چرا میشه ج؟درصورتی که گزارش ها به شبکه ماهانه است و گزارش صفر موارد هم هر ماه ارسال میشه؟؟؟؟
سوال 86 عمرا ایودی باشه!! هر سال تو کلاسا و تو کاراموزی و طرح کار موثرترین قرص ها بودن.من کتاب حاتمی را ندارم.لطفا کسی دقیق پیدا کرد بگه ما هم اعتراض بزنیم.

درصدامو دارم محاسبه میکنم.میذارم.جناب حسین پور احسنت نمراتتون عالیه

ahmadkarimi88

New member
سیستم مراقبت شبکه های بهداشتی برای بیماری سرخک بصورت هفتگی میباشد اگر کارمند بهداشتی باشید متوجه عرض بنده میشوید

yas021

New member
جواب سوال 86 در کتاب جامع بهداشت عمومی

ببخشید اما هزینه اثر بخشی قرص نسبت به ایودی بیشتر.هزینه ایودی حتی در طرح جدید تنظیم بیش از قرصه

- - - Updated - - -

چه قدر بد.که کارمند نیستم و طبق اطلاعات دانشگاه این سوالو پاسخ دادم

دوستان من و دوستانم سوال

7
49
77
79
86

را میخوایم اعتراض بزنیم اگر کسی رو این سوالات اعتراض داره میتونه با ما همراه باشه

درصدای من همه حول و حوش 50 هستند.
اگه اکثریت مثل آقای حسین پور زده باشن ما ته جدولیم.:sad:
اما با توجه به این که رشته م مدیریت بوده و بعد 5 سال با بچه و زندگی دوباره شروع کردم به خوندن از خودم راضی ام.
ولی
.
.
.
.
.
.
.
.
هنوزم به یه معجزه دلخوشم...

مونی جون شما واقعا شرایط سختی داشتی گلم با دو تا بچه از یک رشته دیگر به نظر من خودتون را دست کم نگیرید

yas021

New member
اقای حسین پور هر چی حساب میکنم اونجوری که شما برام نمونه درس زبانو محاسبه کردید در نمیاد!به هر حال ممنون.
اپیدو بدتر از همه درسام زدم.غلط زیاد داشتم.اصطلاحات 8 سوالی که درست زده بودم اما به علت شک وارد نکردم درست بوده
بیماریها و بهداشت هم هر کدوم پنج سوالم درست بوده به خاطر شک نزدم!!
درصدام حول پنجاهه.برا دو ماه خوندن خوبه .اما سال دیگه حسابی میخونم و حتما قبولم.

ان شاء الله همتون موفق باشید

ahmadkarimi88

New member
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا