نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی اردیبهشت 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
سلام
خدمت همه دوستان خسته نباشید عرض می کنم. نظر کلی بنده این است که سوالات خیلی سخت بنودند اما چون روند سوالات بیماریها و بهداشت کمی عوض شده بود احتمالا این آمادگی در بین دانشجویان وجود نداشته است. به همین خاطر پیش بینی من است که درصدها خیلی بالا نباشند. آنهایی که خوب خوانده اند می دانند که چطور زده اند و البته کسانی هم که کم خوانده اند این احساس را می کنند که سوالات آسان بوده و این کاملا طبیعی است چون ایشان کمتر خوانده اند و احتمالا قبل از آزمون هم امیدی به قبولی نداشته اند و استرسی نداشته اند. کنکور برای انها که زیاد خوانده اند سخت تر است و استرسش بیشتر.
بنده سوالات را دیدم و عزیزانی مثل شاین و مظلوم می دانند که چقدر این سوالات برایشان آشنا بود و مخصوصا مبانی اپیدمیولوژی و اصطلاحات. فقط به آنهایی که زیاد خوانده اند عرض کنم که نگران اظهار نظرهای عجیب و غریب نباشید. (من قصدم شخص خاصی نیست) آنهایی که می گویند فلان درس را صد زدم فلان را نود زدم مطمعن باشید حتی جزو قبولی ها هم نخواهند بود. تجربه چندساله شرکت در کنکورهای مختلف این را نشان می دهد. آنان که نخوانده اند همیشه اظهار نظرهای متفاوت تری نسبت به بقیه دارند چون واقعا در بطن موضوع قرار ندارند. نگران این افراد نباشید آنها هم نه از سر ناآگاهی بلکه فقط اظهار نظر خود را می کنند و به نظر من طبیعی است که برای آنکه نخوانده باشد سوالات آسان به نظر برسد اما این افراد باید به این سوال جواب دهند: اگر آسان بود چرا نتوانستید درصدتان را بالا بزنید. جواب می دهند که آخه کم خونده بودم اگه زیاد می خوندم بالاتر می زدم. پس یقین کنید که اینها نخوانده اند و واسه همین احساس می کنند آسان بوده است. در نهایت دوباره عرض خسته نباشید دارم خدمت همه. بخاطر یکسری مسایل نمی توانم خودم را معرفی کنم تا دوباره اخراج نشوم. امیدوارم تمامی آنهایی که تلاش کرده اند قبول شوند.

آخرین ویرایش:

serpoosh

New member
دوستان انگار حرفی که من زدم باعث سوء تفاهم شده
اگه منظور شخصتون من هستم،که گفتم راحته دلیل آوردم و حرفتون رو قبول دارم که استرسی در کار نبوده
پس دیگه این چه حرفیه که میگید اظهار نظر عجیب غریب؟حرفتون اصلا درست نیست هر کسیاظهار نظر میکنه ناآگاهانه نیس راجع به حرفش فکر میکنه بعد میگه
شماها که چند بار کنکور دادین با کسی که یه بار کنکور داده فرق داره،ضمنا افکار هم فرق داره و نباید وارد مسائل الکی بشیم
ضمنا من قصدم نبوده که بخوام اوضاع اینجا رو متشنج کنم،از اون دوستانی هم که قبل از شما باهاشون صحبت کردم عذر خواستم که شاید خدایی نکرده سوءتفاهم پیش اومده باشه و ازحرفم ناراحت شده باشن،من این مدت هرچی که خوندم از نظرات بچه ها اینجا بوده،چون هنوز دانشجو هستم و وفت خوندن منابع رو نداشتم

دوستان انگار حرفی که من زدم باعث سوء تفاهم شده
اگه منظور شخصتون من هستم،که گفتم راحته دلیل آوردم و حرفتون رو قبول دارم که استرسی در کار نبوده
پس دیگه این چه حرفیه که میگید اظهار نظر عجیب غریب؟حرفتون اصلا درست نیست هر کسیاظهار نظر میکنه ناآگاهانه نیس راجع به حرفش فکر میکنه بعد میگه
شماها که چند بار کنکور دادین با کسی که یه بار کنکور داده فرق داره،ضمنا افکار هم فرق داره و نباید وارد مسائل الکی بشیم
ضمنا من قصدم نبوده که بخوام اوضاع اینجا رو متشنج کنم،از اون دوستانی هم که قبل از شما باهاشون صحبت کردم عذر خواستم که شاید خدایی نکرده سوءتفاهم پیش اومده باشه و ازحرفم ناراحت شده باشن،من این مدت هرچی که خوندم از نظرات بچه ها اینجا بوده،چون هنوز دانشجو هستم و وفت خوندن منابع رو نداشتم

دوست عزیز بنده منظورم شما نیستید
اظهار نظر شما عجیب و غریب نیست. من هم گفتم که نه از سرناآگاهی بلکه اظهار نظر خاص خود را دارید. بنده معذرت می خواهم ظاهرا شما به خود گرفته اید. ببینید در کنکور دکتری شخصی بود که بلافاصله بعد از کنکور می گفت من اصول اپید را 95 و آمار را صد می زنم و ... این شخص عجیب غریب بود اظهار نظرش من منظورم چنین افرادی بودند چون تقریبا اصلا امکان نداره کسی در آزمون دکتری اصول اپید را 95 بزنه . البته ایشون مصاحبه هم دعوت نشدند یعنی حتی سی درصد هم نتونسته بود بزنه. بنده نه به خاطر حرف شما بلکه بخاطر اشخاصی این چنینی که خود را علامه می دانند و با قصد ایجاد استرس و نگرانی حرف می زنند قبل از آنها در اینجا به داوطلبان گفتم که نگران این چنین افرادی نباشند. اصلا منظور بنده شما نبوید چون من نظرات قبلی دوستان وشما را هم کامل نخوانده ام. ما هم که چند بار کنکور داده ایم فقط تجربیات و اتفاقات روی داده را منتقل می کنیم و البته خوشبختانه بنده پشت کنکوری هم نبوده ام تابحال.

serpoosh

New member
اگه شماهم بجا من بودین بخودتون میگرفتین
چون تنها کسی که گفت آسون بوده من بودم،و واقعا قصد نداشتم اینجا کسی رو ناراحت کنم یا چیز دیگه
از شماهم عذر میخوام که کمی تند حرف زدم☺

yas021

New member
اگه شماهم بجا من بودین بخودتون میگرفتین
چون تنها کسی که گفت آسون بوده من بودم،و واقعا قصد نداشتم اینجا کسی رو ناراحت کنم یا چیز دیگه
از شماهم عذر میخوام که کمی تند حرف زدم☺

________
دوست من گمونم منظورشون من بودم.
من هم گفتم امتحان اسون بود.دلیل نمیشه وقتی کسی گفت اسون بود بهش حمله شه .دوستام که تغذیه هم شرکت کرده بودند میگفتند سوالا اسون بوده اما مفهومی.وقتی میگیم مفهومی منظور اینه اون کسی که مسلط کامل بوده و مفهومی خونده میتونسته جواب بده.اون دوستانی هم که گفتن غیر استانداردو فلان بوده ما باشون مخالفتی نداشتیم.قرار نیست در اینجا کسی کوبونده بشه.قراره همه نظرشونو بگن.و اینکه گفتید ما استرس نداشتیم اشتباهه.من از مهر سال گذشته شروع به خوندن کردم اما متاسفانه مشکلی برام پیش اومد و خوندنم به بعد از عید موکول شد.درسته که . نرفتم یا چند بار دوره نکردم اما دلیل نمیشه استرس نداشتم.اتفاقا خیلی استرس داشتم و به خاطر وقت زیادی که صرف دقت تو سوالا کردم برای زبان وقت کم اوردم.
لطفا قدیمیا به نظرات ما جدیدیا احترام بگذارید

yas021

New member
البته کسانی هم که کم خوانده اند این احساس را می کنند که سوالات آسان بوده و این کاملا طبیعی است چون ایشان کمتر خوانده اند و احتمالا قبل از آزمون هم امیدی به قبولی نداشته اند و استرسی نداشته اند

_______

خیلی نامردیه:mad_majidonline:

البته کسانی هم که کم خوانده اند این احساس را می کنند که سوالات آسان بوده و این کاملا طبیعی است چون ایشان کمتر خوانده اند و احتمالا قبل از آزمون هم امیدی به قبولی نداشته اند و استرسی نداشته اند

_______

خیلی نامردیه:mad_majidonline:

دوست عزیز منظور ایشون به شما هم نبوده من مطمئنم این قضیه بر میگرده به کنکور دکتری

و یک سری از اشخاصی که میخواستن بقیه را تضعیف روحیه کنند و من فکر میکنم نظر این دوست محترم برمیگرده به اون قضیه

شما دوست عزیز به خودتون نگیرید لطفا

ما داریم تو یک جو صمیمانه و دوستانه نظر میدیم مطمئنا هیچ کس دلش نمیخواد کسی دلخور یا ناراحت بشه

و همین طور کسی دلسرد و ناامید

مظلوم

New member
سلام دوستان عزیز با احترام به همه

ببین دوستان من ..... من برا خودتون گفتم صبر کنین تجربه یه چی دیگه میگه .... وگرنه از نظر شما که ناراحت نشدم ...

بیشتر بار خودتون گفتم تا بدونین به همین سادگی کسی 65-70 نمیزنه که بخواین سال دیگه شل بگیرین

چون گفتین نخوندین

serpoosh

New member
سلام به شما مامان شاین و جناب مظلوم
حرفتون درسته شماها،ماهم چیز خاصی نگفتیم این وسط برخیا میان جو الکی درس میکنن

یادمان باشد که ،
من می‌‌توانم خوب، بد، خائن، وفادار، فرشته‌خو یا شیطان‌ صفت باشم ،
من می توانم تو را دوست داشته یا ازتو متنفر باشم،
من می‌توانم سکوت کنم، نادان و یا دانا باشم،
چرا که من یک انسانم، و این‌ها صفات انسانى است.
و تو هم به یاد داشته باش:من نباید چیزى باشم که تو می‌خواهى ، من را خودم از خودم ساخته‌ام،
تو هم به یاد داشته باش
منى که من از خود ساخته‌ام، آمال من است،
تویى که تو از من می سازى آرزوهایت و یا کمبودهایت هستند.
لیاقت انسان‌ها کیفیت زندگى را تعیین می‌کند نه آرزوهایشان
و من متعهد نیستم که چیزى باشم که تو می‌خواهى
و تو هم می‌توانى انتخاب کنى که من را می‌خواهى یا نه
ولى نمی‌توانى انتخاب کنى که از من چه می‌خواهى.
می‌توانى دوستم داشته باشى همین گونه که هستم، و من هم.
می‌توانى از من متنفر باشى بى‌هیچ دلیلى و من هم ،
چرا که ما هر دو انسانیم.
این جهان مملو از انسان‌هاست ،
پس این جهان می‌تواند هر لحظه مالک احساسى جدید باشد.
تو نمی‌توانى برایم به قضاوت بنشینى و حکمی صادر کنی و من هم،
قضاوت و صدور حکم بر عهده نیروى ماورایى خداوندگار است.
دوستانم مرا همین گونه پیدا می کنند و می‌ستایند،
حسودان از من متنفرند ولى باز می‌ستایند،
دشمنانم کمر به نابودیم بسته‌اند و همچنان می‌ستایندم،
چرا که من اگر قابل ستایش نباشم نه دوستى خواهم داشت،
نه حسودى و نه دشمنى و نه حتی رقیبى،
من قابل ستایشم، و تو هم……
یادت باشد اگر چشمت به این دست نوشته افتادبه خاطر بیاورى که آن‌هایى که هر روز می‌بینى و مراوده می‌کنى همه انسان هستند و داراى خصوصیات یک انسان، با نقابى متفاوت، اما همگى جایزالخطا.

اگر انسان‌ها را از پشت نقاب‌هاى متفاوتشان شناختى،نامت را انسانى باهوش بگذار.

آخرین ویرایش:

serpoosh

New member
گذشته ها گذشته ،میشه منابعی که شما خوندین بغیر از رفرنسا بمن بگید چیا بوده،به امید خدا بعد از امتحانام مبخوام شروع کنم

گذشته ها گذشته ،میشه منابعی که شما خوندین بغیر از رفرنسا بمن بگید چیا بوده،به امید خدا بعد از امتحانام مبخوام شروع کنم

دوست گلم ما هنوز قبول نشدیم که منابع معرفی کنیم خدمتتون ولی اگر دوست داشتید تو خصوصی برام پیام بذارید نظراتم را براتون میذارم

diseases

Well-known member
سلام و ادب خدمت دوستان محترم
سوالات الان رسید دستم
مبانی نسبت به سالهای قبل مفهومی تر بود . شاید بشه گفت یه کم سخت تر

اصطلاحات نسبت به سال قبل نمیشه گفت سخت تر بود در حد سوالات سال قبل بود

بهداشت عمومی ساده تر از سال قبل

آمار هم ساده تر از سال قبل

بیماریها پیچیده تر از سوالات پارسال بود

البته اینا برداشت بنده بود. احتمالا کسی که به مباحث بیماریها اشراف داره نظری مخالف نظر من خواهد داشت .

بهر حال برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم.

serpoosh

New member
سلام خدمت شما جناب diseases
لطفا اگه میشه لطف کنید یه سری منبع بغیر از منابع معرفی شده برا ما جدیدا معرفی کنید

سلام مجدد
ظاهرا یکی دیگر از دوستان از حرف بنده ناراحت شده است. بنده عرض کردم کخ منظور من شخص خاصی نبود من فقط خواستم از ایجاد استرس در کسانی مثل شاین و مظلوم و سایر دوستانی که زیاد زحمت کشیده اند پیشگیری کنم. قبل از آنکه سروکله افراد عجیب و غریب پیدا شود که این هم مثال زدم بهتون که برمیگیرده به کنکور دکتری. البته در آزمون ارشد هم بنده به وفور اشخاص و ادعاهای عجیب و غریب دیده ام. ولی آن عزیزی که گفته حتما منظور بنده ایشان هستند هیچ کدام از ویژگی هایی که من گفته ام را ندارند. سو تفاهم شده شما به خود نگیرید.
در هر صورت هر کمکی خواستید بنده می توانم در مسیر کنکور کمکتان کنم.

diseases

Well-known member
دوستان محترم
لطفا فقط نظرات خودتون درخصوص آزمون امسال رو مطرح کنید ...

اگه سوالی استاندارد نیست اونو مطرح کنید تا با کمک هم به جواب برسیم ...

طبیعتا هرکسی می تونه نظرش درخصوص سطح سوالات رو با توجه به حیطه دانش خودش اعلام کنه ...

مثلا اگه بنده گفتم بیماری ها خیلی آسون بوده این نظر منه ... شاید چون اطلاعاتم تو این حیطه بیشتره ...

بازم ممنون از همکاری دوستان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا