نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

m.g.h

New member
خودتم میدونی عمرانمره من به پای نمرت برسه!!!!!!شایدم اصلا قبول نشم!!!!!!!!!!!!!!!!
نخیر من همچین چیزی فکرنمیکنم من فقط به این امید میام اینجا وباهاتون حرف میزنم که قراره با همتون یا حداقل چنتاتون همکلاس بشم با بقیه هم که دانشگاههای دیگه قبول شدن ارتباط بین دانشگاهی داشته باشم وتبادل اطلاعات بکنم

- - - Updated - - -

خودتم میدونی عمرانمره من به پای نمرت برسه!!!!!!شایدم اصلا قبول نشم!!!!!!!!!!!!!!!!
نخیر من همچین چیزی فکرنمیکنم من فقط به این امید میام اینجا وباهاتون حرف میزنم که قراره با همتون یا حداقل چنتاتون همکلاس بشم با بقیه هم که دانشگاههای دیگه قبول شدن ارتباط بین دانشگاهی داشته باشم وتبادل اطلاعات بکنم

jojo.ph

New member
بخدا اگه بگم شاید باورت نشه من هرچی به دوستام بدم دیگه نمیتونم پس بگیرم باورت میشه گوشی دوستم خراب شد من دوتا داشتم یکیش ساده بود دادم بهش دیگه نخواستم اونم نداد برد فروختش :sadsmiley:
بخدا راس میگم
میدونم حتما همین طوری که میگی... میبخشی عادت بدی داری ترکش کن...مخصوصادرموردکتاب به کسی میدی حتماپسش بگیر..

jojo.ph

New member

- - - Updated - - -

منم حظورم به همین دلیله تااگه رد شدم ومحکوم به خوندن امارریاضی شدم سال بعدش که بازکنکور دادم بتونم ازاطلاعات واندوخته های دوستایی که پیداکردم استفاده کنم....:(40):

m.g.h

New member
میدونم حتما همین طوری که میگی... میبخشی عادت بدی داری ترکش کن...مخصوصادرموردکتاب به کسی میدی حتماپسش بگیر..

خب من میگم همونطور که من یه چیزیو ازیکی امانت بگیرم زودتراز تاریخ تعیین شده اش هم پس میدم بقیه هم درقبال امانت اونطوری باشن دیگه من خودم بخوام پس بگیرم اون هم شخصیت منو پایین میاره هم اون طرف روخورد میکنه.راستی اگه خواستی بخوابی بگوها.من معمولا خیلی دیر میخوابم

jojo.ph

New member
خب من میگم همونطور که من یه چیزیو ازیکی امانت بگیرم زودتراز تاریخ تعیین شده اش هم پس میدم بقیه هم درقبال امانت اونطوری باشن دیگه من خودم بخوام پس بگیرم اون هم شخصیت منو پایین میاره هم اون طرف روخورد میکنه.راستی اگه خواستی بخوابی بگوها.من معمولا خیلی دیر میخوابم
خب بعضیااخلاقای بدی دارن ونمیشه کاریشم کرد......واگرم همه مثل شما این اخلاق خوبوداشتن..دیگه تفاوتهای فردی معنی نداشت اونوقت همه میشدنm.g.h!!!!!!!!!!!!!!درسته؟؟؟؟؟؟؟
اگه اجازه بدید من رفع زحمت کنم........

- - - Updated - - -

خب بعضیااخلاقای بدی دارن ونمیشه کاریشم کرد......واگرم همه مثل شما این اخلاق خوبوداشتن..دیگه تفاوتهای فردی معنی نداشت اونوقت همه میشدنm.g.h!!!!!!!!!!!!!!درسته؟؟؟؟؟؟؟
اگه اجازه بدید من رفع زحمت کنم........

دوستان سلام و خسته نباشید
به نظر من فیلم و سریال یه بحث کاملا متفاوت از انتظار شماست من خودمم زیاد فیلم میبینم
ولی بحث کتاب لزگی کاملا متفاوته
بهترین راه کنار لزگی همون زبان همرا یک استاده
هر روز 1 صفحه از لزگی کافیه چون حجم لغات واقعا زیاده
از همون صفحه اول سخنی با دانشجو شروع کنید خیلی کتاب شیرینیه عاشقش میشید منم میخونم امروز رسیدم به صفحه 54

alohao

New member
شمام میخواید 504 بخونید؟
هر درسشو تو چه مدتی میخونید؟ میشه لطفا برنامه تونو بگید؟
تازه میخواید شروع کنید یا شروع کردید و الان رسیدید به وسطاش؟

شما میخواید 504 و 1100 رو با هم بخونید؟
هر روز چقدر برای زبان وقت میذارید؟

اووووه! ببخشید این همه سوال کردم!!
آخه میخوام ببینم من چقدر از برنامه شما عقبم؟! میخوام ببینم میتونیم طبق یک برنامه بخونیم یا نه

شمام میخواید 504 بخونید؟
اره، البته شروعش با 504 هستش

هر درسشو تو چه مدتی میخونید؟ میشه لطفا برنامه تونو بگید؟
قبلا خوندمش، شاید مرورش یکی دو روز طول بکشه

تازه میخواید شروع کنید یا شروع کردید و الان رسیدید به وسطاش؟
تمومش کردم فقط ی مرور می خواد

شما میخواید 504 و 1100 رو با هم بخونید؟
این دو تا رو قبلا خوندم، مرورش مونده. جفتشونو با هم مرور می کنم.

هر روز چقدر برای زبان وقت میذارید؟
ورودیه 90 ام:motat: و ترم آخررررررررر:1dco2x0p1lilzhfpg1t
شروع کردم، درسامو بخونم و امتحانای پایان ترمو بدم که تا اوایل تیر طول میکشه و تا اون وقت زبان نمی خونم. چون کنکور زیستی بود منم اصن لای درسای خودمو باز نکردم:motat:
شماها ب ی برنامه ای برسین منم چون ی مدت زبان نمی خونم سعی می کنم خودمو برسونم.... روزی شاید دو تا چهلو پنج دقیقه برا زبان وقت بذارم، البته من می خوام نرم افزارم کار کنم....سر کار میرم وقتی نمی مونه گلاس زبان برم ولی بعد 504 و 1100 میرک سر وقت لزگی ، لغتای لزگیو تا مهارت 10 قبلا ی نگاه انداختم، میخوام بیفتم ب جون متناش...

اووووه! ببخشید این همه سوال کردم!!
خواهش میکنم، این چ حرفیه.....هدفی که ما رو اینجا جمع کرده همینه که نظر همدیگرو بدونیم و همکاری داشته باشیم.

آخرین ویرایش:

alohao

New member
میشه منم توبرنامه زبانتون شریک کنید؟
منم برنامه ریزیمو ازامروز شروع کردم امروز رفتم استخرجاتون خالی خیلی حال داد.یکشنبه ها وسه شنبه ها دوساعت استخر هرروز 2 ساعت باشگاه هرروز دوساعت سریالهامو نگاه میکنم دوساعت مطالعه دوساعت واسه کارهای بیرونم 2 ساعتشم میذارم واسه زبان 7 ساعتم که ساعت خوابمه حالا بقیه شو نمیدونم البته شاید 2 ساعتم واسه شبکه وقت بذارم اونو هنوزتصمیم نگرفتم به نظرتون چطوره برنامه ریزیم؟

استخرش که عالیـــــــــــــــــــه
هر روزم باشگاه ک حرف نداره ادم زنده میشه:j58r36j3gcr4suxymup

alohao

New member
وای میدونین سخت ترین کارواسه من الان چیه؟اینه که این لپ تابو یه دستی به برنامه هاش بکشم خیلی سنگین شده دیگه.اونایی که کامپیوترشون وضع منو داره درک میکنن چی میگم :tsimuzpzwoap1t9y3o7

منکه بجز فولدرای ویندوز بقیشون، اسموشون اینجوریه
dfgsd
ghjfshj
sfhjdfhjsd
dfghfgjsf
dafgdfg
cjsdfgh
dfbsdb
dsbasdf
adfbdfb
bscbv
dfbsdb
xzscb
xb
....

هر کدوم رو ک باز میکنم چنتا دیگه از اینا میبینم:smiliess (12):

بیخیال مرتب کردن شدمممممممممممممم:(50):

alohao

New member
منم برای زبان، تو پستای قبلی گفتم چون باید امتحانای پایان ترمو بدم و بخاطر کنکور اصن نخوندمشون از اوایل

تیر زبان خوندنو شروع میکنم.
برای شروع چون 504 و 1100 قبلا خوندم ی مروری میزنمشون و بعدش میرم سراغ لزگی، البته قبلا تا

مهارت 10 فقط لغتای لزگیو خوندم ولی متنشو نخوندم.... اگه لزگی تموم شد میرم سراغ متنای انگلیسی ک ی جور

به امار زیستی مرتبط باشه مثلا مقاله ای کتابی و .... تو نت زیاده.

در مورد فیلمو سریالم ، ب نظر من افزایش دادن توانایی خوندن و درک مطالبش، مقدم تره تا اینکه تلفظای دقیقو

بفهمیم و ... البته فیلمم خوبه، ولی برای کسی مثله من ک زبانش افتضاحه برای شروع فک نکم خوب باشه. اول ی

خورده دایره لغاتمو زیاد کنم که با 504 و 1100 و لغتای ضروری تافلو خوندن متنای لزگی بهتر میشه.

دوستان شما برنامتونو بریزین منم از تیر زبانو شروع میکنم و سعی میکنم فاصلمو با شماها کم کنم.

من میتونم روزی یکی یا دو ساعتم شده رو زبان وقت بذارم، چون واقعا ارزشمنده....

آخرین ویرایش:

alohao

New member
بخدا اگه بگم شاید باورت نشه من هرچی به دوستام بدم دیگه نمیتونم پس بگیرم باورت میشه گوشی دوستم خراب شد من دوتا داشتم یکیش ساده بود دادم بهش دیگه نخواستم اونم نداد برد فروختش :sadsmiley:
بخدا راس میگم

کلا اعتقادی به اینکه حق گرفتنیه ندارین:smiliess (3):

fateme5

New member
آقای alohao اینطور که معلومه شما اوضاعتون خوبه! زبان نسبتا جلو هستین. پس ما یکم میخونیم تا ایشالا شما هم امتحاناتونو بدید و بیایید.
.......

دوستان من پرسیدم از بچه ها اکثرا میگن روی504زیاد وقت نذاریم. لزگی خودش خیلی عالیه و تقریبا504رو هم در بر میگیره!

اگه موافق باشید، تو این مدت 10-12روزی که مونده تا اول تابستون، ما 504 رو سریع یه دور بخونیم که یادمون بیاد چی به چیه. اول تیرماه همه لزگیو شروع کنیم. اینطور که معلومه لزگی بسیار مهم و جامع و البته وقت گیره!! اگه تا آخر تابستونم تمومش کنیم خیلی خوبه!

ولی من برای اینکه 504 رو تو این مدت مرور کنم، باید خیلی بیشتر از 2ساعت در روز براش وقت بذارم!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

بچه ها اگه موافقین جدی شروع کنیم؟

ماجدي

New member
با سلام خدمت دوستان عزيز.من راجع به زبانتون ميتونم به اي که خودم رفتم و کلمات اصلي 504 رو ياد گرفتم راهنمااييتون کنم .البته من مشهدي هستم .و فکر کنم اين فقط توي مشهد دايره. من توي 10 جلسه 1/5 ساعتي تمامي کلماتش رو ياد گرفتم و از دي ماه فقط 45 دقيقه وقت ميذاشتم واسه مرورش و حتي الان همه کلمات رو يادمه.طريقه اموزششون با مثال و جملات خنده دار بود .در ضمن هزينه 90 هزار تومان بود .

ماجدي

New member
در ضمن اين معتبريه که پرستاراي بيمارستانهاي مشهد واسه امتياز گرفتن سالانشون به اونجا ميان و خيلي هم معتبره.و در اخر هم مدرک ميدن

اگه بخوایین لزگی رو با کیفیت بخونین انتظار تموم کردن لزگی تا آخر تابستون واقعا انتظار زیادیه .. از همون لزگی شروع کنید بارها و بارها هر لغت تو جمله های مختلف به کار برده شده و معانی و کار بردهاش رفته رفته براتون ملموس میشه

اگه بخوایین لزگی رو با کیفیت بخونین انتظار تموم کردن لزگی تا آخر تابستون واقعا انتظار زیادیه .. از همون لزگی شروع کنید بارها و بارها هر لغت تو جمله های مختلف به کار برده شده و معانی و کار بردهاش رفته رفته براتون ملموس میشه در کنارش 504 و هر منبع دیگه تا آخر باید ادامه داشته باشه حتی در کنار خوندن لزگی بارها بارها مجبور میشین فلش کارت درست کنید که به صورت قابل توجهی تاثیر شو روز به روز خواهید دید

fateme5

New member
با سلام خدمت دوستان عزيز.من راجع به زبانتون ميتونم به اي که خودم رفتم و کلمات اصلي 504 رو ياد گرفتم راهنمااييتون کنم .البته من مشهدي هستم .و فکر کنم اين فقط توي مشهد دايره. من توي 10 جلسه 1/5 ساعتي تمامي کلماتش رو ياد گرفتم و از دي ماه فقط 45 دقيقه وقت ميذاشتم واسه مرورش و حتي الان همه کلمات رو يادمه.طريقه اموزششون با مثال و جملات خنده دار بود .در ضمن هزينه 90 هزار تومان بود .
سلام. ممنون از راهنماییتون
برای بچه های مشهدی ک ل ا س خوبیه. هم هزینه ش خوبه هم اینکه تا 504 تموم شه، بچه ها کلی میخندن دیگه!
این روش خیلی خوبه!

منم گاهی برای خودم جمله میسازم تا یادشون بگیرم. ولی فک کنم جمله هام خیلی بی سر و پا و بی قاعده هستند!! فقط خودم معنی شونو می فهمم!!:black_eyed:

بالا