نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

m.g.h

New member
اینم اعتراضم
http://uupload.ir/files/mmdd_6-4-2015_7-24-06_pm.jpg
فقط امیدوارم طرف حوصله خوندن داشته باشه:)))
سولای زبانو برای 89 و 109 اعتراض فرستادم. سر کنکور اینارو اصلا نزده بودم ولی چون m.g.h فرمودن اشتباهه منم فرستادم رفت...........
بنظرم سوال 37 ی خورده مشکل دار بود که برا اونم فرستادمو ی توضیح مفصلیم براش دام.

به هر حال امیدوارم همتون جاهایی ک مد نظر داشتین قبول بشین و این اعتراضاتم ب ی جایی برسه!!!!!

اعتراضاتت روخوندم جالب بود.به نظرم اگه تافرداهمینطوری برررسی سوالهاروادامه بدیم سنجش پی یاکنکورآمارزیستی رولغومیکنه :thanks:
یا اینکه طراحان محترم سوالات رومحکوم به اعدام کنند :motat:
یااینکه خودمونو بایدواسه سال بعدآماده کنیم..........
:smilies-azardl (181
چون قراره ماطراح سوالات بشیم باورکنید راس میگم خوددکترسید حسن قاضی‌زاده هاشمی به من ایمیل زدگفت ازسال دیگه خودتون زحمت طرح سوالات آمارزیستی روبه عهده بگیرید :smiliess (11):

prinses

New member
من یه سوال دارم اون سوالی که برای هم پیام خصوصی میکنید چیه؟ من یا هر کسی که تازه بیاد در جریان نباشه خب میخونه میره اعتراض میذاره ، دوستان در جریانید که اعتراضا اگه همه بفرستن بهتر بررسی میشه سوال ؟ گفتم شاید دوستان نمیدونن
به هر حال من برای کمک به بقیه اینجا بودم من نمرم با 5 تا سوال حذفی هم به حد قبولی نمیرسه
خدافظ دوستان رتبه ها اومد هم احتمالا دیگه اینجا نمیام
بای

jojo.ph

New member
اینم اعتراضم
http://uupload.ir/files/mmdd_6-4-2015_7-24-06_pm.jpg
فقط امیدوارم طرف حوصله خوندن داشته باشه:)))
سولای زبانو برای 89 و 109 اعتراض فرستادم. سر کنکور اینارو اصلا نزده بودم ولی چون m.g.h فرمودن اشتباهه منم فرستادم رفت...........
بنظرم سوال 37 ی خورده مشکل دار بود که برا اونم فرستادمو ی توضیح مفصلیم براش دام.

به هر حال امیدوارم همتون جاهایی ک مد نظر داشتین قبول بشین و این اعتراضاتم ب ی جایی برسه!!!!!
واقعا اعتراضاتون رابطور کامل،واضح وبدون نقص بیان کردید انشالا که نتیجه بگیریم..من 37 روجواب ندادم همون متن اعتراض شمارو واسش میفرستم چون باتوجه به استنادی که به کتاب امارریاضی که گفتید کاملا درسته ..ولی من کتاب طرح مونتگمری رونگاه کردم صفحه 35 پاراگراف اخرگفته که:..معمولا برای مقدارداده شده دلت(اختلاف میانگینها )مقدار خطای بتا باافزایش حجم نمونه کاهش پیدا میکند!!!منم فرضو براین میگیرم که مونتگمری اشتباه کرده.. وهمون الف درسته....چون باید به نفع خودمون کارکنیم نه سنجش پی..:smiliess (3):
پس بچه ها واسش اعتراض بدید.....

jojo.ph

New member
من یه سوال دارم اون سوالی که برای هم پیام خصوصی میکنید چیه؟ من یا هر کسی که تازه بیاد در جریان نباشه خب میخونه میره اعتراض میذاره ، دوستان در جریانید که اعتراضا اگه همه بفرستن بهتر بررسی میشه سوال ؟ گفتم شاید دوستان نمیدونن
به هر حال من برای کمک به بقیه اینجا بودم من نمرم با 5 تا سوال حذفی هم به حد قبولی نمیرسه
خدافظ دوستان رتبه ها اومد هم احتمالا دیگه اینجا نمیام
بای
دوست خوبم ناامیدنباش منم شرایط توروتقریبا دارم ولی به خداتوکل کردم انشالا که هرچی خیره خودش واسمون رقم بزنه..وهمگی به حسن نیتت واقفیم..من ازطرف خودم تشکر میکنم..اون پیامی هم که توخصوصی دوستان گذاستن متن اعتراض 3هستش..که واسه بقیه هم میزارمش که شماهم اعتراضشوبفرستید..
http://s6.picofile.com/file/8191996768/ete1.jpg

آخرین ویرایش:

jojo.ph

New member
بچه ها یه خبربد...........سنجش پی فرم درخواست سوالاتشوغیر فعال کرده...واسه 37 اعتراض ندادم من!!!!!!!!!!!:sadsmiley::p7977cujr38iyymsu8::13:
دیگه وقتمون تموم شد..........متاسفانه....
انشالا که واسه اینای که فرستادیم نتیجه بگیریم البته به شرطی که مسئولین زحمت بررسی کردنشوبکشن!!!!!!!!!!!!!!!!!والا:smiliess (11):

آخرین ویرایش:

m.g.h

New member
بچه ها یه خبربد...........سنجش پی فرم درخواست سوالاتشوغیر فعال کرده...واسه 37 اعتراض ندادم من!!!!!!!!!!!:sadsmiley::p7977cujr38iyymsu8::13:
انشالا که واسه اینای که فرستادیم نتیجه بگیریم البته به شرطی که مسئولین زحمت بررسی کردنشوبکشن!!!!!!!!!!!!!!!!!والا

ایشالا دیگه نبینمت بدخبرباشیا :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

alohao

New member
ممنون دوست عزیزمنم یکی دوتاازسوالهاروجواب نداده بودم اماچون دوستان فرمودن منم تواعتراض اونارو فرستادم به هرحال بایدکمک حال همدیگه باشیم ایشالا همین جمع مهرماه تویک جمع بشن.من که ازخدامه باهم باشیم این اعتراضها هم بشه یه خاطره خوب برای اون روزهامون.
اگه کنارهم نشدایشالا ازطریق انجمن هرکدوم تودانشگاه خودمون باهم دراتباط خواهیم بود.فقط توکل به خدا وامیدواری روبرای همه دوستان خوبم توصیه می کنم.
آره دیگه باید هوایه همو داشته باشیم....:smiliess (3):
ایشالا همکلاسی هم میشیم.....

الخیر فی ماوقع.

alohao

New member
اعتراضاتت روخوندم جالب بود.به نظرم اگه تافرداهمینطوری برررسی سوالهاروادامه بدیم سنجش پی یاکنکورآمارزیستی رولغومیکنه :thanks:
یا اینکه طراحان محترم سوالات رومحکوم به اعدام کنند :motat:
یااینکه خودمونو بایدواسه سال بعدآماده کنیم..........
:smilies-azardl (181
چون قراره ماطراح سوالات بشیم باورکنید راس میگم خوددکترسید حسن قاضی‌زاده هاشمی به من ایمیل زدگفت ازسال دیگه خودتون زحمت طرح سوالات آمارزیستی روبه عهده بگیرید :smiliess (11):
تشکر...
اعدام ی خورده زیاده:)) ولی بنظرم سوالاتو ی ساعت قبل کنکور طرح کردن:))، بی دقتی و چند پهلو بودن سوالا، تعدادش کم نیست....

حالا وقت داشتیم سوالم برا سال بعد طرح میکنیم :))))))))))

alohao

New member
واقعا اعتراضاتون رابطور کامل،واضح وبدون نقص بیان کردید انشالا که نتیجه بگیریم..من 37 روجواب ندادم همون متن اعتراض شمارو واسش میفرستم چون باتوجه به استنادی که به کتاب امارریاضی که گفتید کاملا درسته ..ولی من کتاب طرح مونتگمری رونگاه کردم صفحه 35 پاراگراف اخرگفته که:..معمولا برای مقدارداده شده دلت(اختلاف میانگینها )مقدار خطای بتا باافزایش حجم نمونه کاهش پیدا میکند!!!منم فرضو براین میگیرم که مونتگمری اشتباه کرده.. وهمون الف درسته....چون باید به نفع خودمون کارکنیم نه سنجش پی..:smiliess (3):
پس بچه ها واسش اعتراض بدید.....

ممنون...
از اینکه هوای بقیه رو دارین خوشحالم، شما و بقیه دوستان...
ولی اگه شما صفحه 36 همون کتاب مونگمری رو نگاه کنید، پایین صفحه 3 خط بالاتر از شکل نوشته"برای حجم نمونه ای و آلفای مفروض ...." که داره میگه با ثابت نگه داشتن سطح آلفا حرفتون درسته ولی توی گزینه ها خطای نوع اولم درگیر کرده پس نمیشه گفت کاهش خطای نوع دوم صحیحه....بگذریم....

چون باید به نفع خودمون کارکنیم نه سنجش پی.. آفرین!!!!

آخرین ویرایش:

alohao

New member
انشالا که واسه اینای که فرستادیم نتیجه بگیریم البته به شرطی که مسئولین زحمت بررسی کردنشوبکشن!!!!!!!!!!!!!!!!!والا:smiliess (11):

فدا سرت، اگه بهابدن به اعتراضا و اگه اعتراض من وارد باشه همون یکی کافیه..مرسی

jojo.ph

New member
آخه سوال 37 قیدکرده باثابت درنظر گرفتن سایر عوامل!!!!!!!!!!!!!!!!درهرصورت این سوال واسه من سوخت......:sadsmiley:.... کاش زودتر پستتونو میدیدم............

alohao

New member
اره خوب ..... حالا که تموم شدشو فقط موندهبررسی اعتراضاو کلید نهاییو و رتبه و .... که دیگه کاری از ما بر نمیاد....

راستی شما امار هزینه شبانه رو داری؟

jojo.ph

New member
چه خوب میشد اگه توهفته آینده کلیدنهایی وظرفیتارواعلام میکردن.............اونطوری یکم خیالمون راحت میشد ومیفهمیدیم کدوم وری هستیم.......!!!!!!!!!!!:smilies:

jojo.ph

New member
اره خوب ..... حالا که تموم شدشو فقط موندهبررسی اعتراضاو کلید نهاییو و رتبه و .... که دیگه کاری از ما بر نمیاد....

راستی شما امار هزینه شبانه رو داری؟
نه باباشما که اصلابه شبانه فک نکن..چندبود نمرتون؟فک کنم خوب بودید....
شبانه روبزارواسه من البته اگه بیارم..!!!
ازهزینشم خبری ندارم ولی اگه متوجه شدید شمابه منم بگید بدونم...

alohao

New member
اره
ولی تا امودن کلید نهایی و کارنامه و... چیزی نمونده زود رد میشه....

بالا