نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

ماجدي

New member
سلام دوستان خسته نباشيد .ميشه لطف کنيد شهر هايي که اين رشته رو داره رو ليست کنيد

prinses

New member
بچه ها کلا دو تا یا بعضی شهرا یکی نزدیکشون هست بقیه همه خیلی دورن اگه مصافت مورد نظر باشه که میشه شهد خودت و یکی دوتا شهر دیگه ، من که شهر خودم عمممممرا بیارم جاهایی که فامیل دارم که بتونم از تنهایی خوابگاه گاهی فرار کنم رو میزنم ، بچه های سال پیش اگه کسی میاد میخونه تو رو خدا درباره اینکه خوابگاه میدن یانه یا اینکه چطور از سایت دانشگاه ها بفهمیم خوابگاه میدن؟ بگن،لطفا ، اخه سایتای علوم پزشکی ادم توش گممیشه خیلی بزرگه مال بدبخت دانشگاه لیسانس من نگم چقدر کوچیک بود بهتره....

faAl

New member
biosta پنج میلیون هزینه که گفتی شهریه دانشگاهه فقط؟یاسایرهزینه هاروهم درنظرگرفتی؟مثل مسکن وکتاب وخوراک.واقعااگه فقط شهریه باشه خیلی زیاده.مسافتم به نظرمن مهم نیست.سطح دانشگاه واستادراهنما توارشدمهمترین چیزهاهستن برای کسانی که میخوان ادامه تحصیل بدن وازالان به قکردکتری هستن.خانواده مهمترین چیزتوزندگیه هممون هست.اماهمین خانواده هرتلاشی که میکنه برای کسب موفقیت بیشترماهاست.پس به نظرمن بااینکه دوری ازخانواده سخته ولی اگه به نفعمون باشه بهتره که انجامش بدیم.وبه نظرمن 2سال چیزی نیست که نشه تحمل کرد.من چون این دوریو چندبارتجربه کردم میدونم که سخت نیست اوایل شایدسخت باشه ولی کم کم که دراونجایی که هستیدبه موفقیت می رسیدتحمل دوری هم آسونتر خواهدشدبراتون.

سلام
دوست من هزینه شهریت رو فرمودن !!!! غصه نخور کمتر کسی میتونه بره با این شهریه
من سا ل قبل از لب مرز رد شدم
هنوزم که هنوزه ازم میخان که برم دانشگاه با شهریه (بین الملل) که البته نرفتم چون واقعا برام دیگه بیست میلیون نمی ارزه فوق لیسانس

fateme5

New member
آره باز خوبه هر شهری یکی دوتا نزدیک دوروبرش هست.. مثلا منِ جنوبی، هررتبه ای هم بیارم، اراک و مازندران و مشهد و... رو بخاطر فاصله ای که ازشون دارم نمیزنم!

رتبه بندی دانشگاهها رو بیوستا یه جایی گذاشته بودن. الان پیداش نمیکنم. بچه ها اگه پیداش کردین اینجا بذاریدش.
در مورد خوابگاه هم واقعا کسایی که میدونین بیاین توضیح بدین پلیز!
وقتی یه دانشگاهی میزنه خوابگاه نداره، واقعا نمیده؟ یا اگه پیگیری کنیم میده؟؟

آخرین ویرایش:

mahsast

New member
آره باز خوبه هر شهری یکی دوتا نزدیک دوروبرش هست.. مثلا منِ جنوبی، هررتبه ای هم بیارم، هیچوقت اراک و مازندران و مشهد و... رو نمیزنم که اینقدر دور هستند!

رتبه بندی دانشگاهها رو بیوستا یه جایی گذاشته بودن. الان پیداش نمیکنم. بچه ها اگه پیداش کردین اینجا بذاریدش.
در مورد خوابگاه هم واقعا کسایی که میدونین بیاین توضیح بدین پلیز!
وقتی یه دانشگاهی میزنه خوابگاه نداره، واقعا نمیده؟ یا اگه پیگیری کنیم میده؟؟

دوست عزیز از کل دانشگاه های تهران مطمئن باشید که به ارشدا خوابگا میده...شهر های دیگه هم به احتمال زیاد خوابگا میده...ولی دقت کنید تو بعضی شهرها به ارشدا سخت خوابگا میدن اگر هم گفته نمیده معمولا اینجوری نیست یه پیگیری بکنید خودتون..
موفق باشید

mahsast

New member
ممنون از راهنماییتون

بعضی شهرها تو دفترچه نوشته خوابگاه نمیده.
خب ما چطوری پیگیری کنیم که بده؟! زنگ هم میزنیم میگه خوابگاه به ورودی های جدید نمیدیم!
باید موقع ثبت نام پیگیری کنیم؟

مثلا همین دانشگاه علوم بهزیستی توانبخشی تو تهران پارسال میگفت خوابگا نمیده ولی به همه ارشدا خوابگا داد..معمولا هم منظورشون اینکه خوابگا دولتی نمیدن ولی همشون خوابگا خودگردان که زیر نظر دانشگاست دارن..خیالتون راحت باشه ولی همون موقع ثبت نام پیگیری کنین:)

sungirl0077

New member
سلام دوستان
خوشحالم که اکثرا کنکور رو به خوبی پشت سر گذاشته اید
من که امروز که اومدم انجمن یاد پارسال و کاهش ظزفیت ها افتادم و دلم خیلی گرفت
چه روزای بدی بود...
موفق باشید همگی

prinses

New member
برای من که فرقی نداره شهریه هر ترم همون کل هزینه هست ولی فکر نکنم شهریه 5 میلیون بشه مگه ترمی چند واحد میدن ، 42 تا حدودا 10 واحد هر ترم حالا یه ترم کمتر یه ترم بیشتر شهریه ثابت همکه 600 تومنه ...

آخرین ویرایش:

m.g.h

New member
برای من که فرقی نداره شهره همون کل هزینه هست ولی فکر نکنم شهریه 5 میلیون بشه مگه ترمی چند واحد میدن ، 42 تا حدودا 10 واحد هر ترم حالا یه ترم کمتر یه ترم بیشتر شهریه ثابت همکه 600 تومنه ...
به نظرمنم امکان نداره شهریه 5میلیون بشه پردیس های دانشگاهی تومناطق آزادمثل کیش یا ارس یاغیره تقریبا ماهی هف هش میلیون میشه شهریه شون اونم باامکانات رفاهی فوق العاده خوابگاهاشون هتل 5ستاره هستن.حالا چه جوری میشه یه دانشگاه دولتی باظرفیت مازاد بخواد5میلیون شهریه بگیره اونم فقط شهریه تحصیلی.به قول پرنسس مگه چندواحدمیخوایم بخونیم؟

prinses

New member
یه سر انگشتی حساب کردم ترمی 3 میلیون شهریه میشه حدودا بدون خوابگاه و غذا و خرج رفت و امد ... برای من که نه خوابگاه میخواد بگیرم و نه غذاشو استفاده میکنم خوبه شاید برم ولی فقط نمیدونم بسته به رتبم باید ببینم کجا بزنم همون اوایل یا بعد از کل روزانه ها
اخه مثلا برای من روزانه اهواز به اون دوری یا یه شهر دور دیگه رو بعد شبانه تهران بزنم ؟! بیواستا دوستان دانشجوی ارشد تو رو خدا وقتی رتبه هامون اومد کمکمون کنید ، من البته شهرایی هست که فامیل دارم و اصالتا اونجایی هستم ، باید تحقیق کنم :| حالا تا رتبه ها بیاد ببینیم چه کردیم ....

amin.ghz

New member
می خوام بدونم ینی از نظر شماها احتمال و آمار ریاضیش سخت نبووووووو؟
عجببببببب...
چرا هی بونفرونی سوال می دن جدیدا؟؟؟؟؟
من که کنکورم اصلا اصلا چیزی نشد که می خواستم.اگه درصدایی که واسه کنکور پارسال تو خونه زده بودم رو می زدم زیر 30 می شدم.
امیدم به خداس فقط.اصلا لای دفترچه رو بعد کنکور باز نکردم.
ایشالا بعد اعلام نتایج بیام ببینم همه زیر شدین...

prinses

New member
اره اگه منم مثل کنکور پارسال که از خودم گرفتم ج داده بودم که واقعا عالی بود حیف شدش

hnik

New member
شبانه ی تهران به تکمیل ظرفیت می رسد
فقط مسئله هزینه مطرح است وگر نه شنابه این دانشگاه هم خیلی خیلی ارزش دارد .
هزینه ترمی حدود 5 میلیون تومان

سلام
دوست من شبانه آمارزیستی میخونه البته ورودی 91 من کاملا در جریان شهریش بودم ترم آخر با پایان نامه شهریش شد 1300 تومن / دوست دیگرم بین الملل میخونه اون هزینش حدودا 4/5 تا 5 تومن درمیاد خوابگاهشم ماهی 300 تومن
این دو نفر که گفتم رشتشون آمارزیستی بود

faAl

New member
ممنون از راهنماییتون

بعضی شهرها تو دفترچه نوشته خوابگاه نمیده.
خب ما چطوری پیگیری کنیم که بده؟! زنگ هم میزنیم میگه خوابگاه به ورودی های جدید نمیدیم!
باید موقع ثبت نام پیگیری کنیم؟

سلام
ببخشید اما همکاری بین بچه ها امسال اصلا خوب نبود

به نظرم هرکس که میتونه یه آماری از شهر خودش یا اطرافش بگیره

من غرب کشور عزیزمون هستم کرمانشاه و همدان با من!!!
زنده باشم نزدیک انتخاب رشته جوابشو به همه میدم

fateme5

New member
می خوام بدونم ینی از نظر شماها احتمال و آمار ریاضیش سخت نبووووووو؟
عجببببببب...
چرا هی بونفرونی سوال می دن جدیدا؟؟؟؟؟
من که کنکورم اصلا اصلا چیزی نشد که می خواستم.اگه درصدایی که واسه کنکور پارسال تو خونه زده بودم رو می زدم زیر 30 می شدم.
امیدم به خداس فقط.اصلا لای دفترچه رو بعد کنکور باز نکردم.
ایشالا بعد اعلام نتایج بیام ببینم همه زیر شدین...

به نظر منم آمارریاضیش سخت تر از کنکور پارسال بود
منم کنکور پارسالو تو خونه خیلی خوب زدم. قبل کنکور هم که با بچه ها رفع اشکال میکردیم اونها هم گفتن کنکور پارسالو تو خونه خیلی خوب زدن.

انشاالله چند روز دیگه کلیدها بیاد و هممون ببینیم که خوب زدیم...

iran4131

New member
فعلن نگران خوابگاه و دانشگاه نیستم اگه زیر50 نیارم همون آش و کاسه دوره ی کارشناسی میشه
تمرکزم بیشتر روی برنامه برای سال آینده است
زبان و ریاضی رو خیلی ضعیفم
زبان تخصصی خودمون راحت می خونم و ترجمه می کنم یعنی سوالات درک مطلب وزارت علوم راحت جواب میدم ولی واسه زبان آمار زیستی خیلی از لغاتش برام جدیده
جای خالی های زبان امسال خیلی آسونتر از سالهای گذشته بود اما بخاطر 2 3 تا لغت جدید تو هر سوال نتونستم جواب بدم
به نظر شما بهترین منبع برای زبان آزمون امسال کدوم بود؟

fateme5

New member
سلام
ببخشید اما همکاری بین بچه ها امسال اصلا خوب نبود

به نظرم هرکس که میتونه یه آماری از شهر خودش یا اطرافش بگیره

من غرب کشور عزیزمون هستم کرمانشاه و همدان با من!!!
زنده باشم نزدیک انتخاب رشته جوابشو به همه میدم

واقعا تکلیف خوابگاهها روشن بشه ببینیم چطوریه خیلی عالیه!
هر کی اطلاعات داره در مورد این شهرهایی که تو دفترچه نوشته خوابگاه ندارند(بند شماره6)، لطفا توضیح بده

Untitled2.png

بالا