نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

منم مثل شما تا حدودی زبان .. ریاضی هم براش تست ندارم متاسفانه ایشاا بعد از ماه رمضون

Hassan.e

New member
منم یه مقدار دیر شروع کردم اما بالاخره تصمیم خودمو گرفتم؛ دو سال پیش میخواستم بخونم که بخاطر مشغله نشد؛ امسال دیگه قطعی میخونم؛ امیدوارم هر کسی تلاش میکنه نتیجه بگیره

زبان رو از لزگی میخونین؟ کتاب بعدی که میخوایین بخونین چیه؟ با چند ساعت شروع میکنین؟

Hassan.e

New member
لزگی رو حتی تابحال ندیدم؛ زبان اکتیو و متفرقه میخونم فعلا؛چون پایه ام ضعیفه آمار ریاضی جان فروند اولین کتاب آماریه که میخونم؛ روزی چهار پنج ساعت

با توجه به تجربه ی اندکی که دارم و با خیلی در ارتباط بودم جان فروند الان شروع نکنید ... اگه برای آمارزیستی میخوایین بخونین آمار ریاضی خیلی کمه ضریبش.. بهتره الان آمار مقدماتی رو شروع کنید... لزگی خیلی عالیه برای کنکور وزارت بهداشت

Hassan.e

New member
خیلی ممنون از راهنماییتون؛ شما درست میگید؛ آمار مقدماتی بایستی بخونم اول و لزگی رو حتمن میخونم

jojo.ph

New member
سلام برهمه دوستان...:ad54ad: ویه خداقوت به دوستان گل کنکوری....
بلاخره ماه رمضان هم تموم شد..عید سعید فطرم به همه دوستان تبریک میگم...:riz304:
من میخام برنامه هامو ازسربگیرم........یعنی میخام روزبان ونرم افزاروالبته آمارریاضیم یه خورده کارکنم...وای که چه بدم میادازاین آمارریاضی..!!!!!!!!!!!!:13:

آخرین ویرایش:

prinses

New member
خیلی سوت و کوره
بچه ها کی میدونه حدودا" کی نتیجه انتخاب رشتمون میاد؟

amin.ghz

New member
منم خیلی دوس دارم سریعتر جوابا بیاد تکلیفم معلوم بشه...الان هر کاری بخوام بکنم رو هواس...

الان که فرصتش هست چرا زبان نمیخونین؟
دوستان مهمترین کتابی که خوندید یا به نظرتون ای کاش میخونیدچی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

prinses

New member
من دارم میخونم ، ولی نمیدونم سالهای قبل کی نتیجه ها میومده و کی میرفتن ثبتنام ،برای همین یکم سردرگمم ، راستی ثبتنام کاملا اینترنتیه و فقط میریم مهر سر کلاس؟ یا باید حضوریم بریم؟

کرهانی

New member
من دارم میخونم ، ولی نمیدونم سالهای قبل کی نتیجه ها میومده و کی میرفتن ثبتنام ،برای همین یکم سردرگمم ، راستی ثبتنام کاملا اینترنتیه و فقط میریم مهر سر کلاس؟ یا باید حضوریم بریم؟

سلام دوستان
نگران نباشید و از این مدت لذت ببرید
معمولا نتایج دهه اول شهریور(۶م فکرکنم) و تقریبا همزمان با وزارت علوم میاد و ثبت نامش بعضی جاها باید حضوری رفت مثل کرمان

biosta

Well-known member
دوستان مهمترین کتابی که خوندید یا به نظرتون ای کاش میخونیدچی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
کتاب آمار مقدماتی بهبودیان را خیلی دوست می دارم :smiliess (3):

درسی : :rolleyessmileyanim: کتاب جلد یک عمیدی
کتاب احتمال و کاربرد جلد یک که مباحث احتمال است هم برایم جالب و چالش بر انگیز بود.

غیر درسی: کتاب شازده کوچولو

prinses

New member
کتاب خوب شلدون راس ، خیلی خوشم میاد ازش
البنه نمیدونم برای تجربه کنکورمون پرسیدی؟ که برای کنکور چی خوب بود و چیو میخوندیم ؟ اگه کنکوری بود که همون منابع توی پستای قبلو خوب بخونی عالیه حله

sungirl0077

New member

کتاب غیر درسی : چهار اثر از فلورانس اسکاول شین / توصیه میکنم بخونید.. کمک میکنه دید مثبت داشته باشین و از زندگی بیشتر لذت ببرید
و البته کتب آموزش زبان ( نه صرفا انگلیسی) چون عاشق یادگیری زبانهای مختلفم
اگه میخواین دامنه لغت زبانتون رو قوی کنید، سعی کنید کلمات رو در فالب متن یاد بگیرید (مثلا کتاب های انگلیسی بخونید)، اگر نه به مرور فراموششون می کنید
کتب Focus on vocabulary هم کتاب خوبیه، چون لغات تو متن آورده شده (البته کتاب خوب زیاده و این فقط یه پیشنهاده)

کتاب درسی: یادمه دوره لیسانس رگرسیون مونت گومری رو واقعا دوس داشتم و خیلی هم مفید بود ( هم واسه کنکور وزارت علوم و هم وزارت بهداشت)
از کتاب آمارریاضی دکتر پارسیانم همیشه متنفر بودم :))))

کتاب غیر درسی : چهار اثر از فلورانس اسکاول شین / توصیه میکنم بخونید.. کمک میکنه دید مثبت داشته باشین و از زندگی بیشتر لذت ببرید
اگه میخواین دامنه لغت زبانتون رو قوی کنید، سعی کنید کلمات رو در فالب متن یاد بگیرید (مثلا کتاب های انگلیسی بخونید)، اگر نه به مرور فراموششون می کنید
کتب Focus on vocabulary هم کتاب خوبیه، چون لغات تو متن آورده شده (البته کتاب خوب زیاده و این فقط یه پیشنهاده)

کتاب درسی: یادمه دوره لیسانس رگرسیون مونت گومری رو واقعا دوس داشتم و خیلی هم مفید بود ( هم واسه کنکور وزارت علوم و هم وزارت بهداشت)
توضیحات خیلی مفید و عالی بوددددددددددددد... کتاب 4 اثررو سه بار خوندم
کتاب پارسیان هم به نظرم خیلی روان و ساده اس و مخصوصا اینکه حل تمرین داره خیلی عالیه
اما بد شانسی من کتاب مونت کمری داشتم دوستم برده گمش کرده خیلی برام محدودیت کتاب درسی هست خیلی منابع رو ندارم متاسفانه
برای زبان هم از کتاب لزگی مخونم الان تقریبا 100 صفحه خوندم
و در کنارش از کلاسای کانون زبان ایران استفاده میکنم

- - - Updated - - -

توضیحات خیلی مفید و عالی بوددددددددددددد... کتاب 4 اثررو سه بار خوندم
کتاب پارسیان هم به نظرم خیلی روان و ساده اس و مخصوصا اینکه حل تمرین داره خیلی عالیه
اما بد شانسی من کتاب مونت کمری داشتم دوستم برده گمش کرده خیلی برام محدودیت کتاب درسی هست خیلی منابع رو ندارم متاسفانه
برای زبان هم از کتاب لزگی مخونم الان تقریبا 100 صفحه خوندم
و در کنارش از کلاسای کانون زبان ایران استفاده میکنم

nasour

New member
سلام دوستان من آمارم به شدت ضعیفه شاید اگه آمار خوب میزدم الآن روانپزشکی رتبه بهتری می آوردم
شما چه توصیه ای به من دارین
مرسی

بالا