نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشدمدیریت خدمات بهداشتی و درمانی 94

DAVID_H

New member
این هم از شاهکار! سنجش پزشکی امسال
که با پیگیری بچه های این رشته و انتشار خبر در خبر گزاری ها گند قضیه در اومد
که حتی وزیر بهداشت تو خبر امشب شبکه 3 مجبور به پاسخ گویی در مورد سلامت آزمون امسال شد و توضیح داد که تقلبی در کار نبوده !و اشتباه فنی بوده !
و دلیل تاخیر در اعلام پاسخ نامه چند رشته آزمون امسال هم همین بوده

به پاسخ نامه دقت کنید 84 سوال از 120 سوال گزینه الف شده. 18 سوال اول پیاپی گزینه الف و 100 درصد یکی از درس های این رشته به نام مدیریت بهداشت و درمان که شامل 36 سوال بود هر 36 سوال آن گزینه الف بود .

شما رو نمیدونم ولی باورش واسه من خیلی سخته که عمدی در کار نبوده.اگه زبانو کنار بزاریم کسی که همه گزینه ها رو الف زده باشه حتما رتبه 1 میشه( من حساب کردم با 72 سوال خالص صحیح رتبه 1 نمیشه؟) اگه کسی قبل از آزمون از داخل سنجش به یه داوطلب خاص میگفته که همه رو الف بزن اون داوطلب رتبه 1 شده و تمام

دیگه خودتون قضاوت کنید که چه اتفاقی افتاده ...

136.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: varia

12500

Member
من اگه جای بچه های این رشته بودم حتی اگه مطمنم بودم جواب گزینه الف میشه ب ناچار خیلی از گزینه هارو تغییر میدادم:(50):

damoon1356

New member
2015-06-16 06.31.33.png
دوستان عزیز این نمره من در سایت تخمین رتبه است که من نفر 11 هستم میخوام ببینم قبول میشم یا نه خواهش میکنم از دوستان همه نظر بدن لطفا مرسی

آخرین ویرایش:

N@RVIN

Well-known member
تعداد شرکت کننده ها سالانه متغییره اما منبعش یادم رفته ولی از جای معتبر شنیدم که تعداد شرکت کننده هاش بالای 2000 یا 3000 نفره و یا حتی بیشتره ..چون بخاطر بین رشته ای بودن تعداد داوطلبهاش زیاده

اما تعداد داوطلب که خیلی مهم نیس و نمره و درصدها مهمتره

دامون دوست عزیز شما نمرتون متوسطه ولی نمره ی نفر اول این تخمینم متوسطه اگر ضرفیتها خوب باشه و تو انتخاب شهر دقت کنی انشالله قبول میشی (چون این گروه خلوته و کسی به احتمال زیاد جواب نخواهد داد دوباره خودم جواب دادم شرمنده :) )
امسالم که شرایط پرسشنامه این شکلیه معلوم نیس هدف ازش چیه !!!صبر کنید منتظر رتبه ها باشید

The Guy

Well-known member
ببخشید ولی اگه ترکیب گزینه ها رو میدادن یه شامپانزه بچینه خیلی اصولی تر از این در میومد.
به نظر من عمدی در کار بوده...
حالا بعدها از رتبه تک رقمی های رشتتون بپرسید

som2148

New member
من اگه جای بچه های این رشته بودم حتی اگه مطمنم بودم جواب گزینه الف میشه ب ناچار خیلی از گزینه هارو تغییر میدادم:(50):
فقط باید بگم برای طذاح سوال متاسفم خوده من سر جلسه فقط برای اینکه امکان نداره همه گزینه ها الف بشه گزینه با احتما کمتر رو می زدم
این ازمون ابدا استاندارد نبود به نظره من واقعا بوی تقلب میاد

N@RVIN

Well-known member
حالا ناروین عزیز به نظر شما هدفشون از این پاسخنامه چی بوده؟

والا چی بگم ! خدا داند

اما اینکه پاسخنامه با چند روز تاخیر بیاد ینی اینکه برا یه عده از بین خودشونم سوال بوده و شاید بحث بوده توش ..این شکل پاسخنامه

اما چیزی که هست اینکه طبیعی نیست و مسلما امکان تقلب خیلی بالا بوده (حالا طراح این کارو کرده ینی هیشکی دیگه ناظرنبوده ..مگه طراح فقط یه نفره !!! )..به هیچ عنوان نباید ترتیب پاسخها اینطوری و همش یه گزینه باشه اینطوری هر کسی ممکنه سر جلسه سر درگم بشه

The Guy

Well-known member
خوب انگیزشون از تقلب چیه؟
مثلا فرض کن همسایه بالایی ما مسءول چیدن گزینه ها باشه.
کافیه بهم یه جوری برسونه الف
تموم میشه
من بدون هیچ زحمتی میشم رتبه برتر

یا مثلا واسه رشته بیوتک برسونه آپوپتوز و سیگنالینگ...

som2148

New member
بچه ها باور کنید بحث تقلب جدیه و خیلی ها که زحمت کشیدن سر جلسه مثله من اشتباه زیاد کردن
چرا بچه های مدیریت نمیان اعتراض کنن ، این ازمون استاندارد نبوده...........
تجمع کنیم ...........:mad_majidonline::mad_majidonline::mad_majidonline::mad_majidonline:

N@RVIN

Well-known member
بچه ها باور کنید بحث تقلب جدیه و خیلی ها که زحمت کشیدن سر جلسه مثله من اشتباه زیاد کردن
چرا بچه های مدیریت نمیان اعتراض کنن ، این ازمون استاندارد نبوده...........
تجمع کنیم ...........:mad_majidonline::mad_majidonline::mad_majidonline::mad_majidonline:

بنظر منم عمدا این کارو با گروهی مثل گروه ما کردن که میدونن شرکت کننده هاش خیلی پیگیر نیستن و اعتراض سازمان یافته و اینا نمیکنن

اعتراض نظر خوبیه ..حتما باید اعتراض بشه

بیچاره دوستم میگفت سر جلسه انقد گزینه 1 داشت شک میکردم میرفتم گزینه دیگه میزدم باورم نمیشد تا اینکه نتیجه اومد دیدم حق داشته طفلک

som2148

New member
ببینید بچه ها وزیر بهداشت در محیط اجتماعی کلوب هستش اونجا میتونید همگی برید و تویه پست های ایشون کامنت بزارید

som2148

New member
و اما یه مسئله ای دیگه من با یه دوسته روانشاسم صحبت کردم و ایشون میگفتن حتی اگه بحث تقلب وجود نداشته باشه این ازمون استاندار نیس و بچه ها به لحاظ روانی خطا میکنن .....................
بچه ها یه نامه سرگشاده به وزیر بهداشت می نویسم و اونو تو فضای مجازی پخش میکنیم

ati1408

New member
سلام بچه ها . من هم رشته ای شما نیستم . ولی وقتی پاسخ نامه رو دیدم خیلی ناراحت شدم. تو رو خدا برین اعتراض کنین تا این جوری به حقتون برسین . اگه نرین اعتراض در حق خودتون و زحمت هاتون ظلم کردین. ان شاالله که همگی موفق باشین.

N@RVIN

Well-known member
بچه ها اگر موافق هستید من یه یا هر کدوم که خواستین یه موضوع همین انجمن شروع کنیم و توش برای جمع شدن و قرار گذاشتن برای اعتراض حضوری هماهنگ بشید؟

موافقید؟؟

بالا