نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی شهریور 91

nilufar_par

New member
hasha man gasde tohin nadaram kasiro ham durugu khetab garar nemidam ama etefage dige,bazi az afrad hasan ba reshtehaye dige varede topic pezeshkiya mishan gasdeshunam sare sohbat baz kardan ashnayi...... Etefag oftade ke migam sari be topice esfand bezanin

par

New member
bacheha shomaha ke nomrehaye unito0n miad torokhoda az do0stato0n beporsin bebinim to0 che renji ezafe shode... mamno0n

par

New member
ahhh chi migi in vasat ma hala steres darim inam miad nsihat mikone bikhaila torokhoda bacheha ba ham kho0b bashim

jojo

New member
نه منظور پریا این بود که کمتر از 16 تا هم اضافه شده؟من نشنیدم پری جون...بالای 80پاس شدن...

jojo

New member
ولی من تا حالا کسی بهم نگفته زیر 15 اضافه شده بهش.این بالا پایین شدنا به خاطر اشتباه وارد کردن تو پاسخ نامه یا دفترچست
شهریور نود هم این جوری بود..مثلا یه دوستم که 71 زده بود با صد پاس شد ولی اونی که 106 زده بود نمره ش شد 112....این بستگی به تعداد جوابای سختی که درست زدین داره

mohamad sadegh

New member
شهریور نود هم این جوری بود..مثلا یه دوستم که 71 زده بود با صد پاس شد ولی اونی که 106 زده بود نمره ش شد 112....این بستگی به تعداد جوابای سختی که درست زدین داره
ایشالله همه بچه هایی که اینجان پاسن....من خودم برا کله بچه های اینجا نذر کردم پیاده برم از حرم ،جمکران...

بالا