نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد پرستاری مراقبتهای ویژه خرداد 93

mosy1365

New member
یه چیزی بگم امیدوار بشید؟
مورد داریم با نمره 181 میخاد قبول شه!:motat:

mosy1365

New member
آقا حالا شانسی وارد شده میرم تو تخمین رتبه میزنه هزینه هفت هزارتومن!کلیک کردم بعد دو هفته که کد رهگیریمو زدم نوشته هنوز پاسخي از طرف مدير سايت براي شما ارسال نشده است

آخرین ویرایش:

ملیجک

New member
سلام به همه ویژه کارای خوب!!
درصدای منم اینه:
زبان:36
ویژه :53
داخلی : 50
روان: 55
بنظر دوستان با تجربه قبولم؟آیا؟

sajad93

New member
اره دوباره قات زده من دیشب با کلیدای نهایی ویرایش کردم نمرم اومد پایین در صورتی که درصدام رفته بو د بالا واقعا مزخرفه

چطور ویرایش کردی؟ من که ویرایش رو میزنم تعدآد سوال مثلا تو ویژه همون 75 تاست
درصدات چطور شدن؟

- - - Updated - - -

سلام به همه ویژه کارای خوب!!
درصدای منم اینه:
زبان:36
ویژه :53
داخلی : 50
روان: 55
بنظر دوستان با تجربه قبولم؟آیا؟
انشالله سال بعد

لیلوک

New member
چطور ویرایش کردی؟ من که ویرایش رو میزنم تعدآد سوال مثلا تو ویژه همون 75 تاست
درصدات چطور شدن؟

- - - Updated - - -

انشالله سال بعد
مثلا روان من از ۱۴ سوال حساب میشه مگه اینطور نیست؟یه سوال حذف کردن ؟خودم حساب میکنم ۷۶ درصد باید بیاد ولی میزنه ۷۱نمرم اومد پایین به جایی که بره بالا دیگه هم نمیشه ویرایش کرد اصلا این سایت تخمین چرت وپرت

لیلوک

New member
بچه های ویژه لطفا یکی بگه بعد کلیدای نهایی کسی ویرایش کرده؟نتیجش چی بوده؟یه سوال لطفا ج بدین یه سوال حذف میشه تعداد سوالا کم میشه یا نه؟بچه های دیگه میگن نمرش بین همه تقسیم میشه !خوب اخه چجوری؟تعداد سولا باید کم بشه دیگه؟,ویژه هم یه سوال جوابشو تغییر دادن درسته؟

sajad93

New member
بچه های ویژه لطفا یکی بگه بعد کلیدای نهایی کسی ویرایش کرده؟نتیجش چی بوده؟یه سوال لطفا ج بدین یه سوال حذف میشه تعداد سوالا کم میشه یا نه؟بچه های دیگه میگن نمرش بین همه تقسیم میشه !خوب اخه چجوری؟تعداد سولا باید کم بشه دیگه؟,ویژه هم یه سوال جوابشو تغییر دادن درسته؟
سال گذشته سوال رو کم کردن مثلا ویژه رو از 74 حساب میکنن، من رفتم تو قسمت ویرایش هنوز تعداد از 75 سواله
زود ویرایش کردی میزاشتی یکی دو روز دیگه

لیلوک

New member
سال گذشته سوال رو کم کردن مثلا ویژه رو از 74 حساب میکنن، من رفتم تو قسمت ویرایش هنوز تعداد از 75 سواله
زود ویرایش کردی میزاشتی یکی دو روز دیگه

شمام دیدین یه سولل ویژه ج تغییر کرده نه؟بیخیال دیگه فردا ج میاد

ksk

New member
از هرکسی میپرسم درصد هاش یکی دو تا با من فرق داره . همه خیلی به هم نزدیکیم توجه کردین ؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

باید تا نیمه ی شهریور صبر کرد نه تا 24 تیر :smiliess (12):

بالا