نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد پرستاری مراقبتهای ویژه خرداد 93

لیلوک

New member
کل برونرها رو خوندی؟ زبان چی ؟همه مهارت ها و لغاتو خوندی خط به خط؟

اره برونرهاروخوندم لزگیم خوندم

یه چیزی دوستمون میگه پارسال ویژه سخت بود امسالم خدایی خیلی گیج کننده بود یعنی بچه ها میتونن بالای 60بزنن

saeedkhan

New member
من زبان فقط504 تافل-روان فقط 200 یا 300 تا تست-ویژه عسکری و داخلیو اسدی نوقابیو خوندم-هیچ برونری نخوندم

ksk

New member
سلام بچه ها

اینا هم درصد های من . توقع ازین بیشتر هم نداشتم دو شیفت کارم . ولی پشیمونم چرا نتونستم شب کنکوری رو آف کنم

زبان 30
داخلی 58
ویژه 57
روان 60

انشالله سال بعد شهر مورد علاقه ام قبول میشم:a2d3:

لیلوک

New member
سلام بچه ها

اینا هم درصد های من . توقع ازین بیشتر هم نداشتم دو شیفت کارم . ولی پشیمونم چرا نتونستم شب کنکوری رو آف کنم

زبان 30
داخلی 58
ویژه 57
روان 60

انشالله سال بعد شهر مورد علاقه ام قبول میشم:a2d3:
خوب زدی که شما!

ksk

New member
من ویژه هر کتابی دستم رسید از نیکروان گرفته تا پولمارینو رو یکنگاه نداختم واسه همین جمع بندی خوبی نداشتم . روان رو یک کتاب قدیمی داشتم تالیف باربارابویر اون رو خوندم زبان رو هم وقت خوندن نداشتم چند درس اول esm خوندم

لیلوک

New member
نه واسه قبولی تهران درصد هام پایینه

رفت و آمد برام سخته بخوام جایی دیگه بزنم از کار و زندگی میافتم

امسال که چه میخوندی چه نمیخوندی فرقی نداشت سوالا یه جوری بود خود سوال خوب بود ولی جوابش یه طوری بود من فقط گیلان میخام چون بچه کوچک دارم

sajad93

New member
ویژه 68
داخلی 62
روان64
زبان 29
به نظرتون قبول میشم؟ زبان که بد زدم امیدوارم حداقل شهرستان قبول شم
درسته که ظرفیتها کم شده؟

دیانا126

New member
امیدوارم، ولی اگه واقعا ظرفیت کم شده باشه فکر نکنم بتونم قبول شم البته خودم هم فکر میکنم شایعه است

تا طرفیتها نیاد چیزی معلوم نمیشه
منم درصدام ایناست
ویژه47
روان62
داخلی52
زبان 10
من فقط تونسته بودم 504 بخونم که زیاد بهم کمکی نکردو خیلی شک داشتم تو ویژه و ترجیح دادم نزنم الان که کلید اومد تمام شکام درست بود

aram800

New member
سلام دوستان
ویژه 59
داخلی 52
روان 82
زبان 6
با این توضیح که اصلا زبان نخوندم یعنی وقت نکردم با این وجود فکر میکنید امیدی برای قبولی هست یا نه؟

sajad93

New member
تا طرفیتها نیاد چیزی معلوم نمیشه
منم درصدام ایناست
ویژه47
روان62
داخلی52
زبان 10
من فقط تونسته بودم 504 بخونم که زیاد بهم کمکی نکردو خیلی شک داشتم تو ویژه و ترجیح دادم نزنم الان که کلید اومد تمام شکام درست بود

منم 504 خوندم به نظرم زیاد تاثیری نداشت من سال گذشته با اینکه نخونده بودم و زبانش سخت تر بود 28 درصد زدم امسال هرچی 504 خوندم الکی بود
امیدوارم قبول بشید نمرتون هم از تخمین رتبه بگیری میشه فهمید قبول میشی یا نه

sajad93

New member
سلام دوستان
ویژه 59
داخلی 52
روان 82
زبان 6
با این توضیح که اصلا زبان نخوندم یعنی وقت نکردم با این وجود فکر میکنید امیدی برای قبولی هست یا نه؟

به نظرم شانست زیاده میتونی نمرتو بگی؟

دیانا126

New member
منم 504 خوندم به نظرم زیاد تاثیری نداشت من سال گذشته با اینکه نخونده بودم و زبانش سخت تر بود 28 درصد زدم امسال هرچی 504 خوندم الکی بود
امیدوارم قبول بشید نمرتون هم از تخمین رتبه بگیری میشه فهمید قبول میشی یا نه

من 504 رو کامل تسلط داشتم چون با جی5 خوندم
تخمین رتبه به روز نیست

بالا