نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

مهرانا

New member
آخه آقای مرتضی من چرا باید اطلاعات غلط بدم؟
به من حق بدین. اوج دوران دانشجویی من مقارن بود با بمب گذاری مسجدجامع زاهدان

پالیز

New member
سلام بچه ها ، از بین شما کسی موفق به ثبت اعتراض به کارنامه شد ؟!
من هنوز دکمه ثبتو نزده بودم که ثبت شد !!!
راهی هم نداره که بتونم ببینم کل متنم ثبت شده یا نه یا فقط بتونم پرینتش رو بگیرم!!!

اره دقیقا برا منم همین طوز
فکر کنم فرمالیتس

morteza-p

New member
آخه آقای مرتضی من چرا باید اطلاعات غلط بدم؟
به من حق بدین. اوج دوران دانشجویی من مقارن بود با بمب گذاری مسجدجامع زاهدان

خودتون دارین میگین "بود". اما دارین در مورد وضعیت فعلیش میگین. و این درست نیست و اطلاعات غلطیه

henri

New member
سلام دوستان من ی هفته خونه نبودم نت نتم نداشتم حالا اومدم میبینم اعتراض ب کارنامه و .. این چیزا قضیش چیه ؟ من اعتراضی نداشتم البته چون اصلا قبول نیستم ک برام فرقی بکنه فقط سوالم اینه ک امکان داره رتبه بقیه هم تغییری کنه و مثلا بدتر شه ؟؟ ینی باید دوباره منتظر کارنامه جدید باشیم ؟ ب هر حال رتبه بچه هایی ک تغییر میکنه رو بقیه هم اثر داره دیگه جابجاشن بالا پایین بیان .... اوضاع چجوریاس ؟؟

nasour

New member
بالاخره سایت بالا اومد بچه‌ها سلام من میدونستم رتبم زیاد خوب نیست آخرش شد 173

nasour

New member
اینم کارنامه من

پیوست‌ها

• uploadfromtaptalk1439383927687.JPG
    uploadfromtaptalk1439383927687.JPG
    60.7 کیلوبایت · بازدیدها: 85

marzieh88

New member
سلام دوستان من ی هفته خونه نبودم نت نتم نداشتم حالا اومدم میبینم اعتراض ب کارنامه و .. این چیزا قضیش چیه ؟ من اعتراضی نداشتم البته چون اصلا قبول نیستم ک برام فرقی بکنه فقط سوالم اینه ک امکان داره رتبه بقیه هم تغییری کنه و مثلا بدتر شه ؟؟ ینی باید دوباره منتظر کارنامه جدید باشیم ؟ ب هر حال رتبه بچه هایی ک تغییر میکنه رو بقیه هم اثر داره دیگه جابجاشن بالا پایین بیان .... اوضاع چجوریاس ؟؟

سلام هنری ، یه فرم درخواست بررسی نتیجه رو سایت سنجش گذاشتن که درست هم کار نمیکنه !
منم امیدی به تغییر ندارم ، واسه تاریخ کنکور که همه اعتراض داشتن نتیجه نداد اینیکی که فقط تعداد انگشت شماری هستن ، به قول معروف فقط خواستم تیری در تاریکی بزنم ، وگرنه با کارنامم کنار اومدم و میخوام سال دیگه رو بخونم.

payammarabi

New member
دوستان عزیز لطفا کنید بفرمایید چندمین بار بود که در کنکور ارشد وزارت بهداشت شرکت کردید؟ و رتبه قبلیتون چند بود؟
من دومین بار و رتبه کنکور93شدم 88

mmdreza.psy

New member
دوستان عزیز لطفا کنید بفرمایید چندمین بار بود که در کنکور ارشد وزارت بهداشت شرکت کردید؟ و رتبه قبلیتون چند بود؟
من دومین بار و رتبه کنکور93شدم 88

البته پیام جان اون رتبه ی (((((۹))))))قشنگ بهداشت روانت رو هم بذار :)

من سال اولم بود و ۳۷ سهمیه ازاد شدم....
دقیقا روی مرزم

greenbook

New member

بعید میدونم تغییری انجام بشه.
دلتونو خوش نکنید. منظورم با کسانی هست که به این اعتراض امید دارند.

marjane

New member
سلام دوستان من نمرم ۴۹۴شده زنجان و کاشان و کرمانشاه رو زدم به نظرتون توی دولتی اش قبول میشم یا توی ظرفیت مازادش اگه اطلاعات دارید لطف کنید بیان کنید من اطلاعاتم دقیق نیست

mmdreza.psy

New member
سلام دوستان من نمرم ۴۹۴شده زنجان و کاشان و کرمانشاه رو زدم به نظرتون توی دولتی اش قبول میشم یا توی ظرفیت مازادش اگه اطلاعات دارید لطف کنید بیان کنید من اطلاعاتم دقیق نیست

سلام
اگه منظورتون از نمره همون رتبه باشه باید بگم که متاسفانه احتمال قبولیتون توی روزانه نزدیک به صفره سال گذشته اخرین کسی که روزانه قبول شد رتبش ۶۰بود و ‌زاهدان اورد.کاشان دیگه خیلی خوش شانس باشین بارتبه ۴۰میارین....امسال با توجه به این که۱۱تا روزانه اضافه شده دیگه فوقش با۷۵ شاید کسی قبول بشه اونم فقط زاهدان....
توی تکمیل ظرفیت هم فقط ظرفیت بین الملل اضافه میشه‌‌‌‌‌....

marjane

New member
سلام نمیدونم پس چرا مجازم کردن میدونم مطمعنم قبول نمیشم امیدوارم دوستای عزیز موفق و موید باشید.

marjane

New member
سلام چرا اینقد ناامیدی؟ شاید قبول شدی

سلام من 4 سال برای این رشته میخونم اما هنوز به نتیجه ای که میخوام نرسیدم انقدر منابع رو عوض کردن و من کتابای نصفه نیمه دارم که نگو دارم فکر میکنم نکنه از اول کار اشتباهی کردم توی به این رشته علاقه مند شدم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا