نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

psy2014

New member
باسلام وخسته نباشید دتیه ی 1-7-16-20-24 امسال از دانشگاه تبریز هستش.

zahraba

New member
سلام و خسته نباشد خدمت همه ی دوستان

آقای جوادو و محمدرضا خان و سعیده جان تبریک میگم،ان شاا... این قبولی سرآغاز موفقیتهای بعدیتون باشه( کسی جا نبفتاد!)
بقیه دوستان هم که سعی و تلاششنو کردن خسته نباشن...سال دیگه با هم دسته جمعی قبول میشیم :smilies-azardl (113

henri

New member
من دیشب درصدهامو کپی کردم, چون سرعت پایین بود و شلوغ بود نتونستم عکس بزارم
این کارنامه من

p5ji_capture2.jpg

هنری جان مرسی از محبتت , ایران رو هوا می ره, شک نکن

واقعا ؟ من فک میکردم برا بین الملل رقابت اونقدر زیادم نیست ... بچه ها خواهشا کسی اگه میدونه تارتبه چند رو مینویسن مجاز بگه خاهشااااااا

mmdreza.psy

New member
سلام بچه ها
سلام آقا محمدرضا ، تبریک میگم:rose:

سلام...ممنونم

- - - Updated - - -

واقعا ؟ من فک میکردم برا بین الملل رقابت اونقدر زیادم نیست ... بچه ها خواهشا کسی اگه میدونه تارتبه چند رو مینویسن مجاز بگه خاهشااااااا

دوستم ۵۱۸شده و مجاز هم شده....

- - - Updated - - -

سلام و خسته نباشد خدمت همه ی دوستان

آقای جوادو و محمدرضا خان و سعیده جان تبریک میگم،ان شاا... این قبولی سرآغاز موفقیتهای بعدیتون باشه( کسی جا نبفتاد!)
بقیه دوستان هم که سعی و تلاششنو کردن خسته نباشن...سال دیگه با هم دسته جمعی قبول میشیم :smilies-azardl (113

سلام...ممنونم...شمام موفق باشی

12500

Member
خیلی ممنون از اطلاعاتت...
من اصفهانیم و محیط و ...کاشان رو تقریبا میشناسم...م
از نظر علمی که یکی از بچه های دانشگاه ما خانم شهیدی دو سه سال پیش کاشان قبول شد..ایشون میگفت که از یه نظر خوبه که چون خیلی نزدیک تهرانه میتونی پایان نامت رو یه جورایی مشترک با تهران کار کنی و همین در قبولی دکترات خیلی میتونه موثر باشه.و این که سطح علمیش خوبه ولی بیشتر به درد کسی میخوره که درمانگر شناختی اونم در سطح فردی بخواد بشه و از لحاظ اموزش گروه درمانی و خانواده درمانی به نسبت زنجان ضعیفی داره.....
خوابگاه هم که جفتشون میدن....
البته کاشان گرماش خیلی زیاده در حده اهواز هست ...هفته پیش رفتم کاشان کار داشتم هوا ۴۵درجه بود ساعت ۴عصر.....

اما زنجان زیاد اطلاعاتی ندارم.....
فعلا امار شهرشو دراوردم....که گویا خلوت و تمیز و خوبه ولی خب زنجان همش برف و سرماست....
امشب وقت کنم حتما در مورد سطح علمی زنجان و کرمانشاه تحقیق میکنم....هرچی شد همینجا میگم...
کلن کاشانیا خوبن خخخخخخ دکتر امیدی هم ک خیلی معروفه...گرمای هوا هم واسه تیر و مرداد زیاده......:black_eyed:

I can

New member
سلام.اتفاقی این پیج رو باز کردم و دیدم دارین انتخاب رشته می کنین.
تبریک می گم.
یک موضوع که شاید موثر باشه براتون گفتم بگم.
در مورد انتخاب رشته وزارت بهداشت اصلا الویت انتخاب توی شانس قبولی تاثیر نداره.یعنی اینکه بر اساس رتبه چک می شه و ظرفیت ها پر می شه.
این طور نیست که اگه مثلا تهران رو نزنی و ابتدا شهرستان رو بزنی شانست بره بالا.همه چیز به نفر رتبه بالاتر بستگی داره که ابتدا کدوم دانشگاه رو می زنه و اگه مثلا شما رتبه 100 داشته باشی و دانشگاه تاپ 20 تا ظرفت داشته باشه اما تا رسیدن به رتبه شما فقط 19 نفر اون دانشگاه انتخاب کنن یه ظرفیت خالی می مونده که اون فرد با رتبه 100 قبول می شه.
بعضی وقت ها برخی رتبه های برتر بخاطر مسائل خانوادگی اون دانشگاه تاپ رو نمی زنن و دانشگاه توی شهر خودشون یا نزدیک تر رو می زن.پس خوبه این احتمالات رو هم در نظر بگیرید.
امیدوارم تونسته باشم منظورم رو بگم.موفق باشید.

mmdreza.psy

New member
سلام.اتفاقی این پیج رو باز کردم و دیدم دارین انتخاب رشته می کنین.
تبریک می گم.
یک موضوع که شاید موثر باشه براتون گفتم بگم.
در مورد انتخاب رشته وزارت بهداشت اصلا الویت انتخاب توی شانس قبولی تاثیر نداره.یعنی اینکه بر اساس رتبه چک می شه و ظرفیت ها پر می شه.
این طور نیست که اگه مثلا تهران رو نزنی و ابتدا شهرستان رو بزنی شانست بره بالا.همه چیز به نفر رتبه بالاتر بستگی داره که ابتدا کدوم دانشگاه رو می زنه و اگه مثلا شما رتبه 100 داشته باشی و دانشگاه تاپ 20 تا ظرفت داشته باشه اما تا رسیدن به رتبه شما فقط 19 نفر اون دانشگاه انتخاب کنن یه ظرفیت خالی می مونده که اون فرد با رتبه 100 قبول می شه.
بعضی وقت ها برخی رتبه های برتر بخاطر مسائل خانوادگی اون دانشگاه تاپ رو نمی زنن و دانشگاه توی شهر خودشون یا نزدیک تر رو می زن.پس خوبه این احتمالات رو هم در نظر بگیرید.
امیدوارم تونسته باشم منظورم رو بگم.موفق باشید.

سلام ..خیلی ممنونم بابت راهنمایی تون..واسه منم این سوال بود...لطف کردین

mmdreza.psy

New member
بچه ها در مورد انتخاب شهر یه سری اطلاعات پیدا کردم...
من با دانشجوهای زنجان و زاهدان و کاشان و تهران صحبت کردم
در مجموع اولویت ها اینجوری بدست اومد
تهران
زنجان
کاشان
زاهدان
بقیه الله
کرمانشاه

کاشان داره پیشرفت میکنه و بهتر میشه....ولی هنوز زنجان بهتره...

saeeeeeede

New member
سعیده جان تبریک میگم. میشه بدونم اینکه درصدات نسبت به اونی ک خودت گرفته بودی کدوما و چقدر تغییر کردن؟؟ و اینکه توی تخمین رتبه نمره خامت چند بود؟؟؟

مرررسی عزیزم
درصدام همونایی بود ک خودم حساب کردم، حتی صدم درصدا هم همون بود، فقط آمار فک کردم 55زدم ک 45زده بودم،اکن سوالو هم شک داشتم ک زدم یا نه،
اما کلا همون چیزی بود ک خودم زده بودم،
تو تخمین شرکت نکردم،
میانگینم 60.41
نمره خام 225 فک کنم البته.

saeeeeeede

New member
بچه ها در مورد انتخاب شهر یه سری اطلاعات پیدا کردم...
من با دانشجوهای زنجان و زاهدان و کاشان و تهران صحبت کردم
در مجموع اولویت ها اینجوری بدست اومد
تهران
زنجان
کاشان
زاهدان
بقیه الله
کرمانشاه

کاشان داره پیشرفت میکنه و بهتر میشه....ولی هنوز زنجان بهتره...

کرمانشا انقدرها هم داغون نیستا.....
زاهدان ک از نظر علمی بعد تهرانه و بهتر از زنجان و کاشان
بعدشم کلا زنجان و کاشان و کرمانشاه هیچ فرقی باهم ندارن... همه شهرستان هستن...
بقیه الله ک از همشون بهتره چون استخدام میشی...
حالا نمیدونم چطور این ترتیب الویت رو بدست آوردین... ب هرحال شخصیه

mmdreza.psy

New member
کرمانشا انقدرها هم داغون نیستا.....
زاهدان ک از نظر علمی بعد تهرانه و بهتر از زنجان و کاشان
بعدشم کلا زنجان و کاشان و کرمانشاه هیچ فرقی باهم ندارن... همه شهرستان هستن...
بقیه الله ک از همشون بهتره چون استخدام میشی...
حالا نمیدونم چطور این ترتیب الویت رو بدست آوردین... ب هرحال شخصیه

من همه چیزو باهم حساب کردم نه صرفا سطح علمی...
کرمانشاه اگه چارت درسیشونو ببینی میبینی واسه ارشد روانشناسی اسلامی درس میدن....
بقیه الله هم همین که استخدامی هم عیبه هم حسن...بالاخره خوبیش اینه که استخدام میشیم بدیشم اینه که بالاخره محدودیت داری و ازاد نیستی و تایمت رو صرف پژوهش و رواندرمانی به صورت ازاد کنی....

راستی ارتش رو ما سهمیه ازادا نمیتونیم بزنیم ..
ولی بقیه الله رو میتونیم...
درسته!!

staabbodij

New member
سلام دوستان
خواهشم از همه دوستان اینه که برای اینکه حقی از کسی تضییع نشه این متن رو که من آماده کردم یا مشابهش رو برای اعتراض به این محاسبه ناگهانی و بدون اعلام قبلی بر اساس تراز روبه آدرس arshad94@sanjeshp.ir ارسال کنید.هرچه بیشتر فرستاده یشه بهتر هست. خودتون رو جای کسی بگذارید که واقعا با این قانون اعلام نشده تراز؛ چقدر رتبه اش خراب شده. خواهش میکنم بفرستید چون واقعا این جور عدالت رعایت نمیشه.
با سلام
اینجانب نسبت به عدم رعایت اساس محاسبه رتبه بر اساس آنچه در دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد منتشر شده در سایت sanjeshp.ir دارم.

در دفترچه راهنمای آزمون فوق الذکر مورخ 94/10/22در صفحه 22 قسمت فرایند آزمون بند 2-3- قسمت اول و قسمت 1 تذکرات اساس تعیین رتبه را (نمره) اعلام شده است و هیچ صحبتی از تراز به میان نیامده است.

در حالی که در اطلاعیه شماره11 مورخ 94/4/7 اساس محاسبه رتبه ؛ تراز کل به درصد اعلام شده و بر این اساس کارنامه داوطلبان صادر شده است.
این مغایرت بدون اطلاع قبلی به داوطلبان سبب تضییع حقوق ایشان شده و تاثیر به سزایی در رتبه آنها در جهت منفی داشته است.

لذا خواهشمند است مسوولین هر چه سریعتر این مورد را تا قبل از پایان یافتن مهلت انتخاب رشته که بسیاری از داوطلبان نسبت به آن اعتراض شدید دارند بررسی نمایند و اساس نمره دهی بر آنچه اعلام شده قرار دهند و کارنامه ها دوباره صادر شده و مانع از تضییع حقوق داوطلبان و زحمات یک ساله آنان در جهت موفقییت شوند.
خواهشمندیم هر چه سریعتر جوابیه این اعتراض اعلام شود.
با آرزوی قبولی طاعات
با تشکر

staabbodij

New member
سلام دوستان
خواهشم از همه دوستان اینه که برای اینکه حقی از کسی تضییع نشه این متن رو که من آماده کردم یا مشابهش رو برای اعتراض به این محاسبه ناگهانی و بدون اعلام قبلی بر اساس تراز روبه آدرس arshad94@sanjeshp.ir ارسال کنید.هرچه بیشتر فرستاده یشه بهتر هست. خودتون رو جای کسی بگذارید که واقعا با این قانون اعلام نشده تراز؛ چقدر رتبه اش خراب شده. خواهش میکنم بفرستید چون واقعا این جور عدالت رعایت نمیشه.
با سلام
اینجانب نسبت به عدم رعایت اساس محاسبه رتبه بر اساس آنچه در دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد منتشر شده در سایت sanjeshp.ir دارم.

در دفترچه راهنمای آزمون فوق الذکر مورخ 94/10/22در صفحه 22 قسمت فرایند آزمون بند 2-3- قسمت اول و قسمت 1 تذکرات اساس تعیین رتبه را (نمره) اعلام شده است و هیچ صحبتی از تراز به میان نیامده است.

در حالی که در اطلاعیه شماره11 مورخ 94/4/7 اساس محاسبه رتبه ؛ تراز کل به درصد اعلام شده و بر این اساس کارنامه داوطلبان صادر شده است.
این مغایرت بدون اطلاع قبلی به داوطلبان سبب تضییع حقوق ایشان شده و تاثیر به سزایی در رتبه آنها در جهت منفی داشته است.

لذا خواهشمند است مسوولین هر چه سریعتر این مورد را تا قبل از پایان یافتن مهلت انتخاب رشته که بسیاری از داوطلبان نسبت به آن اعتراض شدید دارند بررسی نمایند و اساس نمره دهی بر آنچه اعلام شده یعنی همان نمره قرار دهند و کارنامه ها دوباره صادر شده و مانع از تضییع حقوق داوطلبان و زحمات یک ساله آنان در جهت موفقییت شوند.
خواهشمندیم هر چه سریعتر جوابیه این اعتراض اعلام شود.
با آرزوی قبولی طاعات
با تشک
ر

پالیز

New member
سلام همگی خسته نباشین
تبریک به همه اونایی که قبول شدن و تصمیم دارن برن دانشگاه:thanks:
والبته تبریک به اونایی که تصممم دارن سال اینده شاخ غول (ایران) رو بشکنن و فقطه فقط همون جا قبول شن:a2d3:

آخرین ویرایش:

saeeeeeede

New member
من همه چیزو باهم حساب کردم نه صرفا سطح علمی...
کرمانشاه اگه چارت درسیشونو ببینی میبینی واسه ارشد روانشناسی اسلامی درس میدن....
بقیه الله هم همین که استخدامی هم عیبه هم حسن...بالاخره خوبیش اینه که استخدام میشیم بدیشم اینه که بالاخره محدودیت داری و ازاد نیستی و تایمت رو صرف پژوهش و رواندرمانی به صورت ازاد کنی....

راستی ارتش رو ما سهمیه ازادا نمیتونیم بزنیم ..
ولی بقیه الله رو میتونیم...
درسته!!

واااااااااااا...... مگه میشه ی دانشگاهی واحد سرخود اضافه کنه... اطلاعاتتون ناقصه...
اینا واحدهای درسی رشته روانشناسی بالینی هستن: درتمام دانشگاه های کشور:

دروس اجباری:
آمار - نوروسایکولوژی - آسیب - شخصیت - مصاحبه - ارزیابی بالینی- معنویت درمانی - سایکوفارموکوتراپی - بهداشت روان - اصول اخلاقی - گروه درمانی - خانواده درمانی - شناختی رفتاری- کارورزی- پایان نامه

دروس اختیاری:
آسیب - اصول روان پویایی - فراشناختی - سومصرف مواد - اختلال جنسی

جبرانی:
اصول بالینی - رواندرمانی - بالینی کودک - روش تشخیص - سیستم اطلاع رسانی پزشکی

بعد اینکه بقیه الله کجاش بده؟؟هم استخدامی ک بسیار مهمه و با خیال راحت درستو میخونی...هم تو بیمارستانشون کار میکنی و تجربت بالا میره..و اینکه وقت آزادش اتفاقا خیلی زیاده...
:riz277:

negar shekarchi

New member
بچه ها کسی نمیدونه واسه اعتراض باید چیکار کرد؟؟؟ اینا ک نه تلفن جواب میدن نه ایمیل...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا