نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mmdreza.psy

New member
محمد رضاجان سعی کن نمره های خام این دو نفر رو پیدا کنی

چشم...والا اینا جفتشون از دوستای دوستم بودن، هرچقد بهشون زنگ میزنم جواب سر بالا مبدن...
اونی که 37 شده کلا استرس امتحاناش زده بود بالا پرت و پرلا میگفت ...
اون یکی هم که ماشالا هزار ماشالا غرورش اونقدر بالا بود که اصلا به خودش زحمت نداد کارنامش رو که داخل لپ تاپش پیدا کنه....
هیییییییی روزگار
پیام،ژیار ،فدا و... شماها قبول شدین ایشالا، نذارید واسه داوطلبا،بیاین به بقیه کمک کنید :)
اگه دنبال پیدا کردن درصدا و نمره خام وزیر کشور بودم تاحالا داده بود

zhiar

New member
من توی امسال فعلا هفتمم....یه فایلم یکی از دوستان فرستاد مال تخمین پارسال،اونجام هفتم میشدم....
به نظرت حالا امسال کنکور سخت بوده چند میشم حدودا؟؟؟؟
نمره خامم219
محمدرضاجان اون فایل رومیشه واسه منم بفرسی
ممنون میشم این ایمیلمه hedayat.zhiar@yahoo.com

marzieh88

New member
:25r30wi::25r30wi::25r30wi:
چشم...والا اینا جفتشون از دوستای دوستم بودن، هرچقد بهشون زنگ میزنم جواب سر بالا مبدن...
اونی که 37 شده کلا استرس امتحاناش زده بود بالا پرت و پرلا میگفت ...
اون یکی هم که ماشالا هزار ماشالا غرورش اونقدر بالا بود که اصلا به خودش زحمت نداد کارنامش رو که داخل لپ تاپش پیدا کنه....
هیییییییی روزگار
پیام،ژیار ،فدا و... شماها قبول شدین ایشالا، نذارید واسه داوطلبا،بیاین به بقیه کمک کنید :)
اگه دنبال پیدا کردن درصدا و نمره خام وزیر کشور بودم تاحالا داده بود

شما نوشتید ک ل ا س نذاری واسه داوطلبای سالای بعد ، سایت این کلمه رو سانسود کرده

marzieh88

New member
:rolleyessmileyanim:اینقدر حرف از تخمین رتبه زدید تا منم هوایی شدم و شرکت کردم !!!
نمرم 204شده و تخمین 14
یعنی ممکنه زاهدان رو قبول شم؟
هر چند شرکت کننده ها فقط37 نفرن!!!

saeeeeeede

New member
بچه ها ی خبر بدی رو بهتون بدم....:14:

این اطلاعیه رو بخونید که چه بلایی سر رشتمون اومد...

حذف سیستماتیک مراکز روان‌درمانی و مشاوره در ایران!

در راستای طرح تحول نظام سلامت در سراسر کشور، طرحی مبنی بر ارائه خدمات روان‌درمانی تحت پوشش بیمه، توسط روان‌پزشکان در بیمارستان‌های دولتی ارائه و به تصویب هیئت دولت و شخص وزیر بهداشت رسیده است. این طرح در قالب بخشنامه از طرف وزارت بهداشت به تمام مراکز درمانی دولتی ابلاغ شده است.
در طرح مذکور دوره‌ی یکساله فلوشیپ روان‌درمانی برای روان‌پزشکان تصویب شده تا روان‌پزشکان بعد از گذراندن این دوره مجاز به انجام مداخلات بالینی باشند و حق هر گونه مداخله‌ی بالینی از روان‌شناسان سلب شده است.
با توجه به ابلاغ این بخشنامه سوالی که مطرح می‌شود این است که با توجه به ارائه‌ی خدمات روان‌درمانی توسط روان‌پزشکان در مراکز دولتی و تحت پوشش بیمه وضعیت مراکز روان‌درمانی و مشاوره خصوصی چگونه خواهد بود؟

saeeeeeede

New member
الان رسما روانپزشکا میتونن تمام کارای روانشناسان بالینی رو انجام بدن...کارای مارو گرفتن دادن به روانپزشکا...

دوستم زنجان درس میخونه...پارسال قبول شد..رتبه 35... میگفت ب تمام مراکز و دانشگاه این اطلاعیه رو ابلاغ کردن...
فقط بخاطر حق بیمه... به جای اینکه از روانشناسا حمایت کنن...کارمون رو ازمون گرفتن دادن ب روانپزشکا ک مارو زیر پوشش بیمه نبرن..

marzieh88

New member

در راستای طرح تحول نظام سلامت در سراسر کشور، طرحی مبنی بر ارائه خدمات روان‌درمانی تحت پوشش بیمه، توسط روان‌پزشکان در بیمارستان‌های دولتی ارائه و به تصویب هیئت دولت و شخص وزیر بهداشت رسیده است. این طرح در قالب بخشنامه از طرف وزارت بهداشت به تمام مراکز درمانی دولتی ابلاغ شده است.
در طرح مذکور دوره‌ی یکساله فلوشیپ روان‌درمانی برای روان‌پزشکان تصویب شده تا روان‌پزشکان بعد از گذراندن این دوره مجاز به انجام مداخلات بالینی باشند و حق هر گونه مداخله‌ی بالینی از روان‌شناسان سلب شده است.
با توجه به ابلاغ این بخشنامه سوالی که مطرح می‌شود این است که با توجه به ارائه‌ی خدمات روان‌درمانی توسط روان‌پزشکان در مراکز دولتی و تحت پوشش بیمه وضعیت مراکز روان‌درمانی و مشاوره خصوصی چگونه خواهد بود؟

این قضیه ی فلوشیپ رواندرمانی مسئله جدیدی نیست و تا به الانم روانپزشکا حتی بدون فلوشیپ رواندرمانی میکردن ، حالا نمیدونم اگه خدمات اونا تحت پوشش بیمه قرار بگیره و نسبت به روانشناسا هزینه کمتری رو دریافت کنن عملا جایگاه روانشناسا چطوری میشه و اینکه آیا قراره حقه رواندرمانی از روانشناسای بالینی گرفته بشه یا نه

marzieh88

New member
اگه واقعا قراره حقه رواندرمانی از روانشناسای بالینی گرفته بشه من آمادگی خودمو واسه شرکت در هرگونه تجمع و اعتراض و خون و خونریزی اعلام میکنم!

zhiar

New member
سعیده خانم میشه نمره خام دوستتون ک پارسال قبول شده بپرسی چند بوده.ممنون میشم.

mmdreza.psy

New member
محمدرضاجان اون فایل رومیشه واسه منم بفرسی
ممنون میشم این ایمیلمه hedayat.zhiar@yahoo.com

داخل همین انجمن چند صفحه برگرد عقب...کامنت های قبلی رو بخون...میبینی که یکی از بچه هه یه عکس آپلود کرده...همونو دانلود کن...
پیداش نکردی بگو....خودم میفرستم برات ...
الان فعلا سیستمم خونست...یه امتحان از ترم8 داشتم الان خوابگاهم..

mmdreza.psy

New member
اول خود دولت میاد تکی هر شهری و محله ای دانشگاه میزنه و اونوقت 100 تا هم بالینی میگیره
بعد که دیده ای بابا یه عده ارشد آزاد و... رو دارن و هیچی بلد نیستن...ترجیح داده کار دست روانپزشکا بمونه
خودم توی یه سایتی دیدم یه نفر نوشته بود میخوام ارشد بالینی آزاد باشم،لازمه بخونم؟ یکی نوشت چون شهرستانی زیاد نه...
خب این یه نمونشه که بیسواد زیاده...البته خب اینا که مطب نمیزنن و آزمون داره ولی اثر گذاره هنین چیزا
.یا وقتی که دو سال انتخابات انجمن روانشناسی کشورمون توش دعوا شده و کار ناقص بوده و هر سالش یکی رو اخر سر بدون رای رییس کردن چه انتظاری هست .
روانشناسای گنده ی کشور در حال پول جمع کردن و گنده شدنن واسشون فرق نداره چی سره رشته بیاد..فعلا خودشون دربیارن..بقیش به درک...

zohreh-radinfar

New member

سعیده جان اینو کجا اطلاعیه دادن؟من هرچی سرچ میکنم تو نت چیزی پیدا نمیکنم .

الان رسما روانپزشکا میتونن تمام کارای روانشناسان بالینی رو انجام بدن...کارای مارو گرفتن دادن به روانپزشکا...

دوستم زنجان درس میخونه...پارسال قبول شد..رتبه 35... میگفت ب تمام مراکز و دانشگاه این اطلاعیه رو ابلاغ کردن...
فقط بخاطر حق بیمه... به جای اینکه از روانشناسا حمایت کنن...کارمون رو ازمون گرفتن دادن ب روانپزشکا ک مارو زیر پوشش بیمه نبرن..

ناراحت نباش اگه کارتو بلد باشی هیچکس ازت نمی گیره.روانپزشک نمیاد کار روانشناسی کنه.این دو تا دو فیلد جدا ازهمه.تو رشته های علوم پزشکی همه تا حدودی می تونند تو کار هم دخالت کنند.ولی دست اخر میبینی اب از اب تکون نخورده و هرکسی سر جای خودشه.

marzieh88

New member
بچه هو کسی میدونه پارسال چند نفر تو تخمین رتبه شرکت کردن ؟ الان که خیلی کم ان

negar shekarchi

New member
واسه تخمین اگه بچه ها الاعات واقعیشونو زده باشن یکم قابل اعتماد هست. آخه بعضیا واسه تضعیف روحیه بقیه میان الکی درصد وارد میکنن. همینطور ک توی لینکی ک از بچه های سالای پیش هست بعضیا زدن ک مثلا توی تخمین 23 بودم تبه ام شد 19 یا... امیدوارم ک اینجا همه درست زده باشن.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا