نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sepideeee

New member
خب درسته ولی من درصدام به جز یکی،همه در یه حدن..به نظر شما رتبم حدودی چنده؟
امسال آسیبش سخت تر بود.شخصیت سوال بیرون کتاب داشت دو تا و امار هر15تا سوال مال روش تحقیق بودش...

آسیب51
شخصیت66
رواندرمانی60
رشد33
ارزیابی56
فیزیو56
بالینی60
آمار20
زبان60
من زیاد نخوندم...تازه اول آذر کتابا رو خریدم و شروع کردم...خیلی دیر
ولی دوس دارم اگه قبول نمیشم زودتر بدونم که امسال زودترشروع کنم...
:sad:
خدارو شکر شما ازونایی هستی که درسای ضریب دو رو خیلی خوب زدی.. درصدات که خیلی خوبه به خصوص زبان و شخصیت و روان درمانی..
ایشاله قبولیو به سال دیگه نمیکشه..:smilies-azardl (1132

mmdreza.psy

New member
ممنون از راهنماییتون .. برای آسیبم میشه بگید چ کتابی و چجوری خوندید ؟؟؟؟؟ هم کاپلان خوندید هم شمسی پور؟؟؟

خواهش میکنم....من به خاطر وقت کمی که داشتم ..جلد دوم کاپلان رو خوندم .احتمال اومدن سوال آسیب از این بیشتر بود...البته فصل جنسی وخوردن و خواب رو فقط مقدمه هاشو خوندم...
از شمسی پور هم فقط روزنامه وار چند تا فصل مهم مثل اضطراب و افسردگی و فصل کلی کودکان رو خوندم....اطمینان داشتم احتمال داره سوالات آسیب شمسی راحت باشه...که تقریبا هم راحت بودن...دلیلش هم این بود چون سال آخری بود که dsm-4. سوال میومد پس قطعا سوال کمتر از تشخیص بالینی و تابلو میاد و بیشتر از سبب شناسی که تقریبا به نسبت به بقیه تغییر کمتری خواهد کرد میاد...که البته درست بود پیش بینیم...
ولی تا آخر تابستون امسال،از کاپلان جدید سوال میاد ،و یا حتی دیگه خیلی خیلی محالا که چاپ نشه از تابلو5سوال میاد حتما.....
البته فعلا باید تابلوهای5 رو بخونیم و وفتی کاپلان جدید بیاد باید خوب بخونیمش در حده تقریبا هر روز...

mmdreza.psy

New member
خداییش درصدات عالیه انگار ی جورایی داره چشمک قبولی رو میزنه اونم ی جای خوب ... البته تا جایی ک من شنیدم همه دانشگاهای بهداشت خوبن ... مخصوصا شما آسیب و زبان بالا زدی دیگه شانست میره بالا این درسا برا من ک خیلی سختن

ممنون که روحیه میدین
حقیقتش این درسا باید آروم آروم خوند ...و پیشرفتشون اوایل محسوس نیست...کافیه روزی20تا کلمه بالایتنر خوند تا بشه راحت بالای50-60 زد...جالبه آخه...لغاتم تکراریه...انگار یه کیسه لغت دست طراحاست دست میکنن داخلش درمیارن ازش سوال میدن....وقتی اینا رو حفظ کنی دیگه حله... :)
اون دوستی که به من لایتنر رو توصیه کرد..خودش از اول تابستون با لایتنر لزگی رو خوند..6ماه طول کشید تا مهارتها و قسمت دومشو بخونه...3ماه قبل عیدم english for student of medicine رو خوند و دوماه بعده عید هم سوالات چند سال گذشته رو خوند..
اوایل زبانش در حده خودم بود...امسال خدا رو شکر تونست 90%بزنه..... :-| یعنی عالییییییسییی زد.

henri

New member
ممنون که روحیه میدین
حقیقتش این درسا باید آروم آروم خوند ...و پیشرفتشون اوایل محسوس نیست...کافیه روزی20تا کلمه بالایتنر خوند تا بشه راحت بالای50-60 زد...جالبه آخه...لغاتم تکراریه...انگار یه کیسه لغت دست طراحاست دست میکنن داخلش درمیارن ازش سوال میدن....وقتی اینا رو حفظ کنی دیگه حله... :)
اون دوستی که به من لایتنر رو توصیه کرد..خودش از اول تابستون با لایتنر لزگی رو خوند..6ماه طول کشید تا مهارتها و قسمت دومشو بخونه...3ماه قبل عیدم english for student of medicine رو خوند و دوماه بعده عید هم سوالات چند سال گذشته رو خوند..
اوایل زبانش در حده خودم بود...امسال خدا رو شکر تونست 90%بزنه..... :-| یعنی عالییییییسییی زد.

خب این لغات لایتنر رو از لزگی درمیارین ؟ همین ک یک لغتی رو رو فلش کارت بنویسم و پشتش یک معنیشو ب فارسی کافیه ؟ این جوری منظورتونه ؟

seeta

New member
بهتون تبریک میگم درصداتون خیلی خوبه مخصوصا زبان،که مشکل اکثر بچه هاست.

fsma

New member
دوستان سلام من پارسال شنیدم که دانشگاه بهشتی از انستیتو ایران بهتره ولی اهمه انستیتو رو اول میزنن کسی میتونه راهنماییم کنه؟

mmdreza.psy

New member
خب این لغات لایتنر رو از لزگی درمیارین ؟ همین ک یک لغتی رو رو فلش کارت بنویسم و پشتش یک معنیشو ب فارسی کافیه ؟ این جوری منظورتونه ؟

آره..دقیقا...من که 20تا کلمه جدید و اونایی که از روزای قبل فراموش کرده بودم،رو حدود30دقبقه طول میکشید حفظ کنم. و بتونم سریع پاسخشو بگم...اینجوری شاید روزی1-2صفحه خونده میشه ولی دیگه مطمینی اون لغات صفحات رو بلدی و لازم نیست هرگز نگاش کنی...الان من هنوز یادمه ..و اگه قرار شد سال دیگه بخونم لزگی رو دو هفته ای مرور میکنم و بقیه منابعو میخونم....

mmdreza.psy

New member
بهتون تبریک میگم درصداتون خیلی خوبه مخصوصا زبان،که مشکل اکثر بچه هاست.

مرسی...خدا رو شکر زبان رو خوب زدم....البته اگه اشتباهات سره کنکورمو اگه کسی میدیدی روده برمیشدی!!!
3تا سوال رواندرمانی شخصیتو بلد بودم یادم رفتا وارد پاسخنامه کنم...یکی هم ارزیابی اینجوریه...

mmdreza.psy

New member
مرسی...خدا رو شکر زبان رو خوب زدم....البته اگه اشتباهات سره کنکورمو اگه کسی میدیدی روده برمیشدی!!!
3تا سوال رواندرمانی شخصیتو بلد بودم یادم رفتا وارد پاسخنامه کنم...یکی هم ارزیابی اینجوریه...

ahmadkarimi88

New member
من 52 شدم. نمرمم دقبقا دستم نیست بهت بگم...
امسال قطعا سخت تر بود....پارسال با میانگین57.9 یکی شده بود15...امسال تاجایی که من خبر دارم و از خیلی داطلبا درجریانم با این میانگین کسی بشه تک رقمیه....
سلام نمره کل چطور حساب میشه

jbagheri

New member
سلام

اقا محمد رضا شما به نظر من رتبه بين30تا40رو مياريد.

اون دوستتون که ميگيد زبان رو 90درصد زده ميانگينش چند شده؟؟

rawy

New member
سلام دوستان
سعیده جون و مرضیه جون مرسی از محبتتون
پالیز عزیزم ممنون که اعلام وضعیت کردی :rose:
من نتم نمی کشه وگرنه میومدم پیشتون

m.g.h

New member
بچه ها توی بهداشت میانگین زیاد مهم نیست چون ممکنه درس یه واحدی میانگین رو بکشه بالا در حالی که درس یه واحدی تاثیرش تو نمره نصف درسه دو واحدیه ...:smilies:

من منتظر دوئل هستم مامانم
مامانم چرادیگه بهم pm نمیدی؟

mmdreza.psy

New member
سلام

اقا محمد رضا شما به نظر من رتبه بين30تا40رو مياريد.

اون دوستتون که ميگيد زبان رو 90درصد زده ميانگينش چند شده؟؟

سلام...با توجه به رتبه های سال قبل هم احتمالا همین30-40بشم..... حالا امیدوارم زیره35بشم ...
اون دوستم درصداشو لو نداده بهم...همکلاسیمه...اگه خوب بود حتما بهم میگفت....زبانم با هزار اصرار پرسیدم ازش...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا