نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mehdi.seifi

New member
دادا غمت نباشه...ایشالا سال دیگه انستیتو...
من روز اول که شروع کردم زبانم داغون بود.یه تست نتونستم بزنم...در عرضه 5م6ماهی که درس خوندم اوردمش روی60...
حتما حتما حتما از جعبه لایتنر استفاده کن....لزگی رو با لایتنر بخون...در عرضه چهارماه میشه یه دور بزنیش...وقت میکنی تازه واژگان ضروری تافلم نگاه کنی.....زبان کلمه ها رو حفظ کنی تمامه...راحت میشه18-19تا از کلوزتستا رو زد..حالا تازه ریدینگام میتونی بزنی...دوستای من از اول تابستون زبانو خوندن..ولی جعبه لایتنر لایتنر لایتنر و لایتنره که میتونه کمکت کنه...از ال تابستون شروع کن شبی1ساعت و نیم زبان..40-30تا کلمه رو وارد لایتنر کن...دیگه وقتی دراومدن کامل تو ذهنتن
.واست آرزوی موفقیت میکنم...

مرسی داداش. ما که فعلا درسو دیگه بوسیدیم گذاشتیم توو طاقچه و دنبال کار کار کار :)

payammarabi

New member
دوستان من میانگینم شده50.47 و نمره کل209 امیدوار باشم؟ قبول میشم به نظرتون؟
امسال هر کی امده گروه میانگینش بین 50تا57بوده تا حالا؟

mmdreza.psy

New member
دوستان من میانگینم شده50.47 و نمره کل209 امیدوار باشم؟ قبول میشم به نظرتون؟
امسال هر کی امده گروه میانگینش بین 50تا57بوده تا حالا؟

من 52 شدم. نمرمم دقبقا دستم نیست بهت بگم...
امسال قطعا سخت تر بود....پارسال با میانگین57.9 یکی شده بود15...امسال تاجایی که من خبر دارم و از خیلی داطلبا درجریانم با این میانگین کسی بشه تک رقمیه....

payammarabi

New member
من 52 شدم. نمرمم دقبقا دستم نیست بهت بگم...
امسال قطعا سخت تر بود....پارسال با میانگین57.9 یکی شده بود15...امسال تاجایی که من خبر دارم و از خیلی داطلبا درجریانم با این میانگین کسی بشه تک رقمیه....[/QUOTخدا کنه این جور باشه .پس امیدوار باشم؟

mmdreza.psy

New member
آره...با میانگین50 پارسال آدم بوده زاهدان قبول شده....یکی از دوستان هم گفته که انگاربا49 یکی زاهدان قبول شده...به نظر من که درصدای همه پایین تر میشن .حالا امیدوارم همینجوری بشه...
دادا تو هم امیدوار باش...منم فعلا امیدوارم و منتظر نتایج ...

payammarabi

New member
فدا جان تعداد ص هر درس رو ضرب در 3کن منهای تعداد غ هر درس بجز زبان که تعداد ص رو ضرب در هفتاد و پنج صدم منهای تعداد غلط ضرب در بیست و پنج صدم. در نهایت نتایج رو جمع کن

fada19990

New member
فدا جان تعداد ص هر درس رو ضرب در 3کن منهای تعداد غ هر درس بجز زبان که تعداد ص رو ضرب در هفتاد و پنج صدم منهای تعداد غلط ضرب در بیست و پنج صدم. در نهایت نتایج رو جمع کن
حساب كردم201شدم،بارسال196شدم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا