نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

crazy 4 u

New member
دوستان ببخشید اینو میگم ولی چرا اینقدر به خودتون سخت میگیرین واضطراب میکشین؟؟البته منظورم دوستای مضطربمه
از تابستونتون نهایت استفاده رو ببرید..
بالاخره آخرش هم رتبه ها میاد و این روزا هم میره چه خوب چه بد.....
پس با استرس واضطراب و غم وغصه سپری نکنید حیفه جوونیمون بخدا
من اطمینان دارم هر کسی به اندازه زحماتی هم که کشیده نتیجه اش رو میبینه

crazy 4 u

New member
خخخخ یادم رفت برا چی اومده بودم

دوستان فرا رسیدن ولادت آقا امام زمان عج الله رو به همگیتون تبریک میگم:thanks::thanks:

عیدتون مبارککککککککک:rose:

mmdreza.psy

New member
سلام دوستان میانگینتون عالی شده :riz304:

اون میانگین 57 از برای دوستمه نه من:ph34r-smiley:

من خودم حساب نکردم منتظرم رتبه ها بیاد:shocked:

از طرف من به دوستت تبریک بگو...حالا حساب کن خودت...از الان دیگه برای رتبت خودتو آماده میکنی..
ایشالا که رتبه ی خودتم خوب میشه...
من که خودمو واسه30-40اماده کردم...بهتر بشم کلامو میندازن هوا....انجمنو شیرینی میدم

مریم20

New member
دوستان ببخمشید اینو میگم ولی چرا اینقدر به خودتون سخت میگیرین واضطراب میکشین؟؟البته منظورم دوستای مضطربمه
از تابستونتون نهایت استفاده رو ببرید..
بالاخره آخرش هم رتبه ها میاد و این روزا هم میره چه خوب چه بد.....
پس با استرس واضطراب و غم وغصه سپری نکنید حیفه جوونیمون بخدا
من اطمینان دارم هر کسی به اندازه زحماتی هم که کشیده نتیجه اش رو میبینه[/QUO
مرسی کریزی بلاخره یکی وسط این همه نگگرانی یه حرف مثبت زد فک نکنم کسی قبل اعلام کلید نگران تراز من بوده باشه ولی الان دیگه نه نگرانم نه مضطرب فقط فکر سال دیگه ام امیدوارم بچه ها هم ارامش بگیرن

مریم20

New member
از طرف من به دوستت تبریک بگو...حالا حساب کن خودت...از الان دیگه برای رتبت خودتو آماده میکنی..
ایشالا که رتبه ی خودتم خوب میشه...
من که خودمو واسه30-40اماده کردم...بهتر بشم کلامو میندازن هوا....انجمنو شیرینی میدم
یه سوال شما سال اولته همه منابعو خوندی یا خلاصه های رتبه برترارو خوندی

mmdreza.psy

New member
یه سوال شما سال اولته همه منابعو خوندی یا خلاصه های رتبه برترارو خوندی

والا من منابعو از آذر خوندم...توی اسفند خلاصه کردم تا آخر فروردین...اردیبهشت خلاصه هامو خوندم....من سره کنکور غلط زیاد زدم وگرنه خیلی رتبم بهتر میبود....

مریم20

New member
والا من منابعو از آذر خوندم...توی اسفند خلاصه کردم تا آخر فروردین...اردیبهشت خلاصه هامو خوندم....من سره کنکور غلط زیاد زدم وگرنه خیلی رتبم بهتر میبود....
اشتباهای سر کنکور واقعا حرص ادمو درمیاره من خودم ازین اشتباهای مسخره کم نداشتم ولی میانگیتون خداروشکر خوبه ایشالله که قبولید خدای نکرده قبولم نشید چیزی رو از دست ندادید سال دیگه بهترشو قبول میشین

mmdreza.psy

New member
اشتباهای سر کنکور واقعا حرص ادمو درمیاره من خودم ازین اشتباهای مسخره کم نداشتم ولی میانگیتون خداروشکر خوبه ایشالله که قبولید خدای نکرده قبولم نشید چیزی رو از دست ندادید سال دیگه بهترشو قبول میشین

والا امید دارم با میانگین52 قبول بشم.....نشدمم از 6 تیر میشینم بکوب میخونم..با برنامه

مریم20

New member
خواهش میکنم...آره.اصفهانی ام...
حوزه امتحانیمون دانشکده علوم پزشکی بود اگه اصفهان داده باشین یه گروه از اقایون داشتن واسه هم تعریف میکردن که چیاروخوندن چیا رو نخوندن یه اقایی اونجا میگف من دانشگاه چمران خوندمو اینا خنده ام گرفت گفتم احتمالا شما بودین

mmdreza.psy

New member
حوزه امتحانیمون دانشکده علوم پزشکی بود اگه اصفهان داده باشین یه گروه از اقایون داشتن واسه هم تعریف میکردن که چیاروخوندن چیا رو نخوندن یه اقایی اونجا میگف من دانشگاه چمران خوندمو اینا خنده ام گرفت گفتم احتمالا شما بودین

آره فک کنم...اون دوستامم بچه های شهید بهشتی بودن... کلا بعده امتحان همه هنگ بودیم

mehdi.seifi

New member
ما که رسما مهر ردی رو بهمون زدن. میانگینام 40 شد. آخرش زبان کار خودشو باهام کرد :motat::14::13:

mmdreza.psy

New member
ما که رسما مهر ردی رو بهمون زدن. میانگینام 40 شد. آخرش زبان کار خودشو باهام کرد :motat::14::13:

دادا غمت نباشه...ایشالا سال دیگه انستیتو...
من روز اول که شروع کردم زبانم داغون بود.یه تست نتونستم بزنم...در عرضه 5م6ماهی که درس خوندم اوردمش روی60...
حتما حتما حتما از جعبه لایتنر استفاده کن....لزگی رو با لایتنر بخون...در عرضه چهارماه میشه یه دور بزنیش...وقت میکنی تازه واژگان ضروری تافلم نگاه کنی.....زبان کلمه ها رو حفظ کنی تمامه...راحت میشه18-19تا از کلوزتستا رو زد..حالا تازه ریدینگام میتونی بزنی...دوستای من از اول تابستون زبانو خوندن..ولی جعبه لایتنر لایتنر لایتنر و لایتنره که میتونه کمکت کنه...از ال تابستون شروع کن شبی1ساعت و نیم زبان..40-30تا کلمه رو وارد لایتنر کن...دیگه وقتی دراومدن کامل تو ذهنتن
.واست آرزوی موفقیت میکنم...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا