نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fada19990

New member
فدا جون هم پر استرس وهم بلاتکلیف من همش یه نیم نگاهی به منابع علوم دارم و همش تو سرم در حال برنامه ریزی برای بهمنم:wacsmiley:

ولی بازم توکل به خدا به قول باشوا اندکی صبر سحر نزدیک است:ad54ad:
من كه اكه نشد كلا قيدشو ميزنم،واكرم بخوام يه روزي ادامه بدم فقط بهداشت!!!به نظرم تو اين مدت رو زبانت كار كن و سعي كن تسلطت رو روي اين درس بالا ببري اكثر رتبه برتراي علوم بهداشت زبان رو بالاي هشتاد زدن!من زبانم خوبه ولي متاسفانه دجار غرور شدمو واسه ازمون نخوندم سر ازمونم بس كه استرس داشتم جندتا اشتباه زدم،!برات ارزوي موفقت دارم!

henri

New member
بچه ها همه تستا تو منابع معرفی شده بود؟؟ ینی اگه منابع رو میخوندیم میتونستم راحت جواب بدیم ؟
؟

bashaw

New member
سلام باشو داداش خوبي!!!ايشالا !بايد هيلي رو خودم كار كنم،متاسفانه من خيلي استرسم،حتي كارم به دكتر و ارامبهشم كشيده!اميدوارم تير ماه ،ماه خوبي برامون باشه!

مچکرم آبجی، خدا رو شکر خوبم..
درکت میکنم، شرایط سختیـــــه، ولی تو همین الانشم نتیجت رو گرفتی! بهترین نتیجه این ماراتون اینه که آدم متوجه میشه پتانسیلش چقدره و چطور میتونه با اراده و پشتکار به هدفش نزدیک بشه و به دستش بیاره.....
این یه امتحان ســــــاده از امتحانای زندگی بود و من باورم اینه که تو کارت بیسته!

fada19990

New member

درکت میکنم، شرایط سختیـــــه، ولی تو همین الانشم نتیجت رو گرفتی! بهترین نتیجه این ماراتون اینه که آدم متوجه میشه پتانسیلش چقدره و چطور میتونه با اراده و پشتکار به هدفش نزدیک بشه و به دستش بیاره.....
این یه امتحان ســــــاده از امتحانای زندگی بود و من باورم اینه که تو کارت بیسته!
شكر خدا !!حق با شماس،من حركت كردم ديكه بقيش دس خداس!

- - - Updated - - -

بچه ها همه تستا تو منابع معرفی شده بود؟؟ ینی اگه منابع رو میخوندیم میتونستم راحت جواب بدیم ؟
؟
قاعدتا نبايد خارج از منابع سوال بدن،و ما اين حقو داريم كه اعتراض كنيم!

پالیز

New member

:a2d3::a2d3::a2d3:

پالیز

New member
؟

بله تقریبا بودن همشون
مشکل این بود که هم خبلی مفهومی بود و هم خیلی پیچوندنش من که میگم خودشون هم تو دادن کلید به مشکل برنخورن خوبه:smilies:

پالیز

New member
من كه اكه نشد كلا قيدشو ميزنم،واكرم بخوام يه روزي ادامه بدم فقط بهداشت!!!به نظرم تو اين مدت رو زبانت كار كن و سعي كن تسلطت رو روي اين درس بالا ببري اكثر رتبه برتراي علوم بهداشت زبان رو بالاي هشتاد زدن!من زبانم خوبه ولي متاسفانه دجار غرور شدمو واسه ازمون نخوندم سر ازمونم بس كه استرس داشتم جندتا اشتباه زدم،!برات ارزوي موفقت دارم!

ممنون پشت کنکور بودن فاجعه هست منم دوس دارم که قیدشو بزنم ولی لامصب نمیدونم چرا کلا این قدر درباره همه چی امیدوارم:black_eyed:

fada19990

New member
ممنون پشت کنکور بودن فاجعه هست منم دوس دارم که قیدشو بزنم ولی لامصب نمیدونم چرا کلا این قدر درباره همه چی امیدوارم:black_eyed:

خوب اين خوووبه كه !كاش منم دست از اين فاجعه سازي بردارم يكم!!!ايشلا كه موفق بشيذ!

مریم20

New member
سلاااااام به همگی امیدوارم تو این روزای پراسترس حال و هوای دلتون ابری نباشه, بچه ها یخورده ازاوقات فراغتاتون بگین چیکار میکنین؟؟

پالیز

New member
سلاااااام به همگی امیدوارم تو این روزای پراسترس حال و هوای دلتون ابری نباشه, بچه ها یخورده ازاوقات فراغتاتون بگین چیکار میکنین؟؟
اوغات فراغت من فعلا که با خواب پر شده هنوز احساس خستگی و کم خوابی دارمو البته یه کم فقط یه کم کتاب میخونم یه جورایی انگار عادت شده

crazy 4 u

New member
بچه ها من واقعن خوشحالم که تو این انجمن عضوم چون تنها دلخوشیم اینجاست وقتی اینجا میام یه حس آرامش بهم دست میده اگه اینجا نبود من دق میکردم چون این روزا به این تنیجه رسیدم هیچکس منو درک نمیکنه:wacsmiley:
فقط خداکنه نتیجه ها خوب باشن وهممون نتیجه ی زحمتهامونو ببینیم آمین اکثرمون باشرایط سخت درس خوندیم من خودم بدترین دورانم بود هم درس خوندم هم غم خوردم ویکی از دلایل افتمم همین نداشتن دلخوشی توی زندگیم بود:wacsmiley:
همین روزای سخته که آدمو میسازه خداییش :tsimuzpzwoap1t9y3o7
اینم دلنوشته ی من کلادرمورد همه چی
ولی امارخیلی سخت بود دی:)

crazy 4 u

New member
منم فعلن تو استراحتم و کتابای مذهبی میخونم و تلویزیون و خواب

ولی بعد اومدن کلیدا زبان میخونم و زبان میخونم و زبان میخونم

marzieh88

New member

آخ دقیقن سواله منم هست ، این چند روزه همش اتاقم رو مرتب کردم ، الان دیگه برق افتاده و گیری ندارم بهش بدم !!!
باقیه وقتمو نمیدونم چیکار کنم:21:

henri

New member
آخ دقیقن سواله منم هست ، این چند روزه همش اتاقم رو مرتب کردم ، الان دیگه برق افتاده و گیری ندارم بهش بدم !!!
باقیه وقتمو نمیدونم چیکار کنم:21:

این طور ک پیداست من تو تمیز کردن اتاقمم تنبلی کردم چون همچنان بهم ریختس ینی اینقدر اوضاعش خرابه نمیدونم از کجا شروع کنم ...:motat:

henri

New member
دوست جونای عزیز شما منابع رو وقتی میخوندین خلاصه میکردین و دیگه فقط خلاصه هاتون رو میخوندین ؟ یا چند دور خود منبع رو میخوندین ؟البته ج.ز..و.ه خلاصه شده هم هست چ روشیو پیشنهاد میکنید ؟؟
من نمیدونم بشینم ی بار حسابی خلاصه نویسی کنم منابع رو بعد شرو کنم ب خوندن خلاصه ها یا نه همین خط کشی زیر مطالب کافیه ؟ راستش عادت ب خلاصه کردن نداشتم تا حالا اما با این حجم مطالب میترسم اگه خلاصه نداشته باشم برا دوره ب مشکل بربخورم و از رو منبع نشه دوره کرد ... چی کار کنم ؟؟؟/ مخصوصا کتابای حجیممونو ...

masoumeh90

New member
من بارسال 70شدم!منم همينطورم،امروز اصلا خلق نداشتم،همش فك ميكنم ازمونم بد شده!جاره جيه ،بايد تا يه ماه ديكه كه نتايجو ميزنن مناظر بمووونميم

سلام فداجون...میانگین درصدات چند بود پارسال؟

fada19990

New member
دوست جونای عزیز شما منابع رو وقتی میخوندین خلاصه میکردین و دیگه فقط خلاصه هاتون رو میخوندین ؟ یا چند دور خود منبع رو میخوندین ؟البته ج.ز..و.ه خلاصه شده هم هست چ روشیو پیشنهاد میکنید ؟؟
من نمیدونم بشینم ی بار حسابی خلاصه نویسی کنم منابع رو بعد شرو کنم ب خوندن خلاصه ها یا نه همین خط کشی زیر مطالب کافیه ؟ راستش عادت ب خلاصه کردن نداشتم تا حالا اما با این حجم مطالب میترسم اگه خلاصه نداشته باشم برا دوره ب مشکل بربخورم و از رو منبع نشه دوره کرد ... چی کار کنم ؟؟؟/ مخصوصا کتابای حجیممونو ...
به نظر من يه رو بخون دور دوم يا سوم خلاصه كن!دور اول همه جي جديه برات نميدوني جي مهمه يا نه،ولي بعد از يكي دو دور متوجه ميشي جطور بايد خلاصه كني!

fada19990

New member
سلام عزيزم،نبودي يه مدت!خووبي!ميانكين درصدهام بارسال 47بود!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا