نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

henri

New member
منم داداشم مسخره ام میکرد میگف جمع کردن اتاق تو پوروسه یک ساله اس :riz303: من از همین جا اعلام میکنم صرفا بخاطر رو کم کنی داداشم دو روزه جمع کردم اقا یه حشراتی پیداکردم تواتاقم خفننننن

آخ گفتی آخ گفتی منم همین طور بخدا همین الان دیدم ی وزوزی تو گوشمه برگشتم دیدم ی حشره سبز رنگیه رو صندلیم منم فوبیای حشره دارم با ی کتابم پرتش کردم رو زمین اما هنو هم مورمورم شده هم صداش تو گوشمه هر شب ی حشره میبینم امیدوارم ب همینا ختم شه و ب سوسک نرسه ... دارم سکته میکنم ....

گل نیا

New member
سلام به همگی
بچه ها توروخدا من دارم دیوونه میشم امسال قبول نشم چکار کنم:14::14::14:

- - - Updated - - -

بچه ها میانگیناتون رو چ جوری حساب می کنید؟

marzieh88

New member
سلام به همگی
بچه ها توروخدا من دارم دیوونه میشم امسال قبول نشم چکار کنم:14::14::14:

- - - Updated - - -

بچه ها میانگیناتون رو چ جوری حساب می کنید؟

من جوابا رو از تو کتاب پیدا کردم ، سایت سنا هم یه پاسخنامه گذاشته که استادای همون جوابارو پیدا کردن و اصلن مورد تایید سنجش نیست ولی خوب یه حدودی دست آدم میاد
صفحه اصلی

crazy 4 u

New member
سلام
این سنا چه کلیدی گذاشته؟؟؟؟؟؟؟:5:
مگه قراره کسی که رتبه 2 شده جوابارو 100درصددرست بزنه؟؟
من خودم یه سال از رتبه 2 مشاوره گرفتم چی شدم!!!
من اصلا به پاسخنامه سنا اعتماد ندارمم:ph34r-smiley:

دل آرام

New member
دل ارام جوووون سلام،بارسال دوست امسال اشنا!جه خبرا از دانشكاه!?خوش ميكذره!راستي ميشه بكيد ميانكين درصدهاتون جند شده بود!?

سلام فدا . کنکور چه کردی ؟
دانشگاه هم خوبی و بدیای خودشو داره . الان تا میتونید استراحت کنید چون پاتون برسه به دانشگاه وقت استراحت هم ندارید .
میانگین درصد من اگر اشتباه نکنم 52 بود.

- - - Updated - - -

دل ارام جوووون سلام،بارسال دوست امسال اشنا!جه خبرا از دانشكاه!?خوش ميكذره!راستي ميشه بكيد ميانكين درصدهاتون جند شده بود!?

دانشگاه هم خوبی و بدیای خودشو داره . الان تا میتونید استراحت کنید چون پاتون برسه به دانشگاه وقت استراحت هم ندارید .

fada19990

New member

- - - Updated - - -

سلام دل ارام جووون خيلي خوشحالمون كردي كه اومدي!سوال ها نسبت به كذشته تيب شون تغيير كرده بود،و مفهمومي ترشده بود،در كل بد نبود،دل ارام جان ميشه بكي رتبه تون جند شده بود!?

آخرین ویرایش:

fada19990

New member
سلام
كليدش خيلي اشتباه داره،بهش اعتماد نكن،صبر كن تا وزارت خودش كلد رو بزاره رو سايت!

دل آرام

New member
سلام دل ارام جووون خيلي خوشحالمون كردي كه اومدي!سوال ها نسبت به كذشته تيب شون تغيير كرده بود،و مفهمومي ترشده بود،در كل بد نبود،دل ارام جان ميشه بكي رتبه تون جند شده بود!?
24.26.28.30.35.36 .39 رتبه های قبولیه پارساله زنجانه . کاشانم از 20 تا 23 با یه دونه بین الملل فک کنم رتبه 70 .
انشالله که قبولی امسال فدا جان .

bashaw

New member
اميدوارم،روزايي بر استرسي رو ميكذرونيم!

سلام فدا
خوبی؟
چه خبــــــــرا؟ انقد به خودت استرس وارد نکـــــــــن. همه این روزا میگذره! و یه روز بهشون میخندی.
اندکی صبر، سحــــــــــر نزدیک است

saeeeeeede

New member
سلام

عزیزم نگران نباش، باید منتظر کلید بهداشت بمونیم، هرچی ک اونا بگن ما باید بگیم چشم

پالیز

New member
نمیدونم چرا این روزا این قدر وقت دادرم که تقریبا روزی 100 بار بیام یه سر به انجمن بزنم:25r30wi:

پالیز

New member
فدا جون هم پر استرس وهم بلاتکلیف من همش یه نیم نگاهی به منابع علوم دارم و همش تو سرم در حال برنامه ریزی برای بهمنم:wacsmiley:

ولی بازم توکل به خدا به قول باشوا اندکی صبر سحر نزدیک است:ad54ad:

آخرین ویرایش:

fada19990

New member

سلام فدا
خوبی؟
چه خبــــــــرا؟ انقد به خودت استرس وارد نکـــــــــن. همه این روزا میگذره! و یه روز بهشون میخندی.
اندکی صبر، سحــــــــــر نزدیک است

سلام باشو داداش خوبي!!!ايشالا !بايد هيلي رو خودم كار كنم،متاسفانه من خيلي استرسم،حتي كارم به دكتر و ارامبهشم كشيده!اميدوارم تير ماه ،ماه خوبي برامون باشه!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا