نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sepideeee

New member
توجه توجه این یک اعتراف است
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه که دوست داشته باشین به تمام سوالات کنکور به صورت شانسی جواب بدین به هر حال من همیشه این فکر تو سرم بود.خب من برای این کنکور اصلاً آماده نبودم به چند دلیل 1.رشته خودم نبود 2.ترم آخر بودم3.اسفند ماه ثبت نام کردم و... به هرحال تصمیم گرفتم که همه سوالات رو به صورت حدس و گمان و شانسی جواب بدم.روز کنکور به این صورت جواب دادم که به غیر از درس زبان سوال رو میخوندم اگه بلد بودم جواب میدادم اگه نه هر گزینه ای که فکر میکردم درسته رو میزدم البته فقط دروس شخصیت و روان درمانی یه چند تایی رو خودم زدم مابقی دورس دیگه بر اساس حدس و گمان بود.درس زبان دیگه به سوالات نگاه نکردم همه سوالات رو در پاسخنامه علامت زدم.به هرحال اوون چیزی که اتفاق افتاد این بود که....
حالا نتیجه ی این اتفاق خجسته چی بود ؟؟؟ رتبه چند شد ؟ :)

mosaffa7

New member
سلام پرفسور، هیچ معلومه شما کجایی؟ امتحان داشتین یا دو ماراتن؟
اینجا کلی احضار شدید، متهم شدید تبرئه شدید اما پیداتون نکردیم که به سزای اعمالتون برسید، در نهایت اقای هاوش جرم رو به عهده گرفت که فعلا حکم براشون صادر نشده
مرسی از لطفتون فکر کنم بار اولیه که می بینم پرفسور برخلاف همیشه اظهار نظر کردند، کاملا باهاتون موافقم و امیدوارم تمام ظرفیت سال آینده بهداشت رو دوستامون پر کنند و بچه های امسال هم به حقشون برسن
چه خبر از دانشگاه و امتحانات؟ هنوز تابستون ندارید؟
بچه ها خیلی در مورد دانشگاههای بهداشت و رویکردهاشون نیاز به اطلاعات دارن، اگه لطف کنید ممنون می شم

سلامی گرم خدمت مدیریت محترم
ما در خدمت شما هستیم سرکار خانم مدیر...دعوامون نفرمایید...هیچکدوم...سه ماراتن...خدا واسه هیشکی نخواد که توی تابستون و ماه رمضان و سکونت در خوابگاه بخواد امتحان بده...
شما هر حکمی که میخواید صادر کنید رو برای جناب هاوش صادر کنید...خودشون هم گردن گرفتن دیگه...خلاصه من بی تقصیرم
اون جمله ی آبی رنگ بالا رو من متوجه نشدم....بار اول؟؟؟!!! خداییش بار اول؟؟؟؟!!!!
یک هفته پبش امتحانات تموم شد ولی خب بازم تابستون نداریم...تابستون مال شما جوون هاست که حقیقتا تمام امیدم به شما دانشگاهی هاست!
تا اونجایی که به پست های قبلی نگاه کردم دوستانی همچون صفورای بزرگوار و دوستان انستیتو اطلاعات خیلی خوبی رو در اختیار قرار داده بودند...من اطلاعات اضافه ی چندانی ندارم...ولی اگر سوالی باشه در خدمتم
ارادتمند

mosaffa7

New member
سلام دوباره
بچه ها در مورد بهزیستی و بهشتی میپرسن...
لازمه چند کلمه ای در موردش صحبت کنم؛
بهزیستی فقط از یک نظر از شهید بهشتی بهتره و اون هم از نظر اساتید هست...برای بعضی فقط استاد مهم هست و خب میگن بهزیستی بهتر هست...چون واقعا اساتید قوی و خوبی داره بهزیستی...بهشتی هیئت علمی چندان قوی ای نداره بجز دکتر مجتهدی استاد مسلم روانکاوی کلاسیک و دکتر بختیاری.
امیدوارم این مورد امسال با تعیین تکلیف گروه از بین بره و اساتید خوبی جذب بشن که خب اساتید خوبی مرحله ی اول مصاحبه و گزینش رو قبول شدن و مونده مرحله ی دومش... و باید دید چه اتفاقی در یکسال آتی قراره رخ بده...البته ترم دوم که ما بودیم اساتید مدعو خوبی رو برای درس مصاحبه و تشخیص و ارزیابی روانی و همچنین سی بی تی بچه های دکترا آوردن ولی نمیدونم و نمیتونم قولی در این مورد بدم که آیا سال آینده هم این چنین خواهد بود یا خیر...و از این لحاظ برای کسی که استاد خیلی مهم باشه و یا میخواد که پایان نامه اش رو زود تموم کنه و با مشکل پیدا کردن استاد علی الخصوص استاد آمار روبرو نشه من پیشنهاد میکنم بهزیستی رو اول بزنه و اول زدن شهید بهشتی نوعی ریسک هست چون ممکنه وضعیتش همین جور بمونه یا با اومدن اساتید جدید خیلی خوب بشه.
جدای از بحث اساتید، در بقیه ی موارد بهشتی بهتر هست:
امکانات رفاهی و خوابگاهی و تغذیه
نام و ک ل ا س و تیپ دانشگاه
امکانات پژوهشی؛ بصورتی که محل تحصیل دانشجویان بیمارستان طالقانی هست؛ بیمارستان هم درمانگاه داره که تعداد مراجعینش به نسبت خوب هست؛ علی الخصوص درمانگاهِ دو استاد فوق که نام بردم خیلی محشره و ک ل ا س درسیه برای خودش...بخش روانپزشکی و سایکوسوماتیک بیمارستان هم هست که بچه ها میتونند اونجا هم برن و...علاوه بر بیمارستان طالقانی ، بیمارستان امام حسین با سه بخش اطفال و زنان و مردان جزو بیمارستان های معروف روانپزشکی تهران هست، هم چنین بیمارستان شهدای تجریش، و بیمارستان لقمان که مرکز تخصصی خوکشی و مسمومیت و مواد هست رو میشه نام برد که خب کمتر دانشگاهی توی ایران هست که چنین بیمارستان ها و امکانات پژوهشی ای داشته باشه...یکی از دانشجوهای دکترا میگفتن شهید بهشتی پتانسیل این رو داره که به قطب روانپزشکی خاورمیانه مبدل بشه که خب حرفشون رو من قبول دارم و به امید روزی هستم که این مهم محقق بشه...
ولی یک نکته رو دوستان باید مدنظر داشته باشند و اون اینکه هیچ دانشگاهی بی عیب و نقص نیست...دنبال دانشگاه خوب نگردید توی ایران!!! و اگر کسی فقط از مزیت های دانشگاه خودش گفت و اشاره ای به نقاط ضعفش نکرد به صحت گفته هاش شک کنید.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

zahra2013

New member
سلام دوباره
بهزیستی فقط از یک نظر از شهید بهشتی بهتره و اون هم از نظر اساتید هست...برای بعضی فقط استاد مهم هست و خب میگن بهزیستی بهتر هست...چون واقعا اساتید قوی و خوبی داره بهزیستی...بهشتی هیئت علمی چندان قوی ای نداره بجز دکتر مجتهدی استاد مسلم روانکاوی کلاسیک و دکتر بختیاری.
امیدوارم این مورد امسال با تعیین تکلیف گروه از بین بره و اساتید خوبی جذب بشن که خب اساتید خوبی مرحله ی اول مصاحبه و گزینش رو قبول شدن و مونده مرحله ی دومش... و باید دید چه اتفاقی در یکسال آتی قراره رخ بده...البته ترم دوم که ما بودیم اساتید مدعو خوبی رو برای درس مصاحبه و تشخیص و ارزیابی روانی و همچنین سی بی تی بچه های دکترا آوردن ولی نمیدونم و نمیتونم قولی در این مورد بدم که آیا سال آینده هم این چنین خواهد بود یا خیر...و از این لحاظ برای کسی که استاد خیلی مهم باشه و یا میخواد که پایان نامه اش رو زود تموم کنه و با مشکل پیدا کردن استاد علی الخصوص استاد آمار روبرو نشه من پیشنهاد میکنم بهزیستی رو اول بزنه و اول زدن شهید بهشتی نوعی ریسک هست چون ممکنه وضعیتش همین جور بمونه یا با اومدن اساتید جدید خیلی خوب بشه.
امکانات پژوهشی؛ بصورتی که محل تحصیل دانشجویان بیمارستان طالقانی هست؛ بیمارستان هم درمانگاه داره که تعداد مراجعینش به نسبت خوب هست؛ علی الخصوص درمانگاهِ دو استاد فوق که نام بردم خیلی محشره و ک ل ا س درسیه برای خودش...بخش روانپزشکی و سایکوسوماتیک بیمارستان هم هست که بچه ها میتونند اونجا هم برن و...علاوه بر بیمارستان طالقانی ، بیمارستان امام حسین با سه بخش اطفال و زنان و مردان جزو بیمارستان های معروف روانپزشکی تهران هست، هم چنین بیمارستان شهدای تجریش، و بیمارستان لقمان که مرکز تخصصی خوکشی و مسمومیت و مواد هست رو میشه نام برد که خب کمتر دانشگاهی توی ایران هست که چنین بیمارستان ها و امکانات پژوهشی ای داشته باشه...یکی از دانشجوهای دکترا میگفتن شهید بهشتی پتانسیل این رو داره که به قطب روانپزشکی خاورمیانه مبدل بشه که خب حرفشون رو من قبول دارم و به امید روزی هستم که این مهم محقق بشه...
ولی یک نکته رو دوستان باید مدنظر داشته باشند و اون اینکه هیچ دانشگاهی بی عیب و نقص نیست...دنبال دانشگاه خوب نگردید توی ایران!!! و اگر کسی فقط از مزیت های دانشگاه خودش گفت و اشاره ای به نقاط ضعفش نکرد به صحت گفته هاش شک کنید.
موفق باشید

سلام جناب مصفا...خوب هستین؟؟
ممنون از اطلاعاتی که دادین، چنتا سوال داشتم ازتون... بهشتی واسه خوابگاه اذیت میکنه؟ چقد الافی داره؟ یا همون روز اول تونستین خوابگاه بگیرید؟؟

mosaffa7

New member
سلام جناب مصفا...خوب هستین؟؟
ممنون از اطلاعاتی که دادین، چنتا سوال داشتم ازتون... بهشتی واسه خوابگاه اذیت میکنه؟ چقد الافی داره؟ یا همون روز اول تونستین خوابگاه بگیرید؟؟

سلام
ممنون
دفترچه ی امسال در مورد خوابگاه چی گفته؟
ما پارسال 10 روزه با اعتراض و تحصن و غیره خوابگاه گرفتیم...اگر فعال باشید و اعتراض کنید دو هفته ای میدن...اگر نه که تا 1 ماه هم طول میکشه
البته امسال دارن یکی از ساختمان هاش رو تخلیه می کنن که تبدیلش کنن به خوابگاه و همچنین امسال با کاهش ظرفیت ها احتمالا با اذیت کردن های هر ساله روبرو نخواهیم بود...

zahra2013

New member
سلام
ممنون
دفترچه ی امسال در مورد خوابگاه چی گفته؟
ما پارسال 10 روزه با اعتراض و تحصن و غیره خوابگاه گرفتیم...اگر فعال باشید و اعتراض کنید دو هفته ای میدن...اگر نه که تا 1 ماه هم طول میکشه
البته امسال دارن یکی از ساختمان هاش رو تخلیه می کنن که تبدیلش کنن به خوابگاه و همچنین امسال با کاهش ظرفیت ها احتمالا با اذیت کردن های هر ساله روبرو نخواهیم بود...

گفته که تعهد نداره!!
بعد اون یه ماهی که خوابگاه نمیدن بچه ها رو کجا میفرستن؟؟

mosaffa7

New member
گفته که تعهد نداره!!
بعد اون یه ماهی که خوابگاه نمیدن بچه ها رو کجا میفرستن؟؟

توی نمازخونه ی یکی از خوابگاهاشون...
خلاصه اولش ممکنه اذیت کنن ولی بچه ها باید متحد و پیگیر باشن...اولش سختی داره...

safoora

New member
اگر طبق گفته های جناب مصفا بچه های ارشد بتونن سر درمانگاه دکتر مجتهدی برن واقعا فرصت استثنایی هست که ما فعلا در ایران مشابه اون رو نداریم

دل آرام

New member
راه‌اندازی اولین کلینیک دولتی “ترک اعتیاد به الکل” در کشور

اولین کلینیک ترک اعتیاد به الکل با مجوز وزارت بهداشت در مرکز ملی مطالعات اعتیاد دانشگاه علوم پزشکی تهران راه‌اندازی شد.

به گزارش ایسنا، کلینیک آموزشی ترک اعتیاد به الکل مرکز ملی مطالعات اعتیاد دوشنبه هر هفته فعال است و طی آن تمام خدمات مشاوره ای شامل مشاوره فردی، مددکاری، گروه درمانی و خانواده درمانی که برای مراجعین وابسته به سایر مواد ارائه می شود، در اختیار مراجعان الکل نیز قرار می گیرد.

دکتر محمدرضا سرگلزایی، روانپزشک گفت:‌ چندی پیش با توجه به بالا رفتن مصرف الکل در ایران و افزایش شدت وابستگی به آن، وزارت بهداشت به چند کلینیک خصوصی اجازه پذیرش و انجام مداخلات درمانی برای بیماران معتاد به الکل را داد؛ ولی این اولین بار است که مرکز دولتی خدمات ترک الکل را به مراجعان خود ارائه می‌دهد.

وی ادامه داد:‌ بعد از بررسی‌های انجام شده درخصوص شیوع مصرف الکل و اعتیاد به آن در ایران و عدم وجود تیم درمانی متخصص و کارآمد جهت ارائه خدمات مناسب به این افراد، موجب شد تا کلینیک ترک اعتیاد به الکل incas، با هدف آموزش متخصصین و بالا بردن مهارت درمانی پزشکان و رزیدنت ها، راه اندازی شود.

به گفته وی، از علائم وابستگی روانی الکل می توان به پرخاشگری و خشونت اشاره کرد. وابستگی های روانی الکل سبب بروز ناهنجاری های اجتماعی می شوند و در برخی از کشورهای دنیا، از جمله فرانسه و آمریکا، عامل مهمی در خشونت های خیابانی و قتل است همچنین، رانندگی درحالت مستی، عامل ۱۰ درصد تصادفات مرگبار در فرانسه است.

همچنین، در برخی از کشورها، تخت های زیادی در بیمارستان به علت سوانح و تصادفات ناشی از مصرف الکل اشغال می شوند.نکته مهم دیگر درمورد وابستگی به الکل این است که، ترک آن به نسبت مواد افیونی سخت تر است. فردی که اعتیاد به مواد افیونی دارد، درصورتی که نتواند ماده مصرفی خود را تهیه کند، بدون نیاز به مصرف داروی دیگری، می تواند علائم محرومیت را تحمل کند؛ اما در ترک الکل، اگر درمان دارویی جایگزین مناسبی برای آن درنظر گرفته نشود، فرد ممکن است به علت بروز تشنج های دائمی و قرار گرفتن در وضعیت ناهوشیار، جان خود را از دست بدهد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zahra2013

rawy

New member
سلامی گرم خدمت مدیریت محترم
ما در خدمت شما هستیم سرکار خانم مدیر...دعوامون نفرمایید...هیچکدوم...سه ماراتن...خدا واسه هیشکی نخواد که توی تابستون و ماه رمضان و سکونت در خوابگاه بخواد امتحان بده...
شما هر حکمی که میخواید صادر کنید رو برای جناب هاوش صادر کنید...خودشون هم گردن گرفتن دیگه...خلاصه من بی تقصیرم
اون جمله ی آبی رنگ بالا رو من متوجه نشدم....بار اول؟؟؟!!! خداییش بار اول؟؟؟؟!!!!
یک هفته پبش امتحانات تموم شد ولی خب بازم تابستون نداریم...تابستون مال شما جوون هاست که حقیقتا تمام امیدم به شما دانشگاهی هاست!
تا اونجایی که به پست های قبلی نگاه کردم دوستانی همچون صفورای بزرگوار و دوستان انستیتو اطلاعات خیلی خوبی رو در اختیار قرار داده بودند...من اطلاعات اضافه ی چندانی ندارم...ولی اگر سوالی باشه در خدمتم
ارادتمند

واقعا شرایط سختیه، خدا صبرتون بده
تابستون مال ما جوووناست؟ :13:
آره دیگه همش شکسته نفسی می کنید شواهدش موجوده، در مورد دانشگاه خودتون جزیی تر بگید لطفا چون اطلاعات شما که الان باهاش سروکار دارید از هرکسی دقیق تره
ممنون

rawy

New member
سلام دوباره
موفق باشید

ااااا مرسی واقعا چقد علم پیشرفت کرده آدم به این سرعت جواب سوالش رو می گیره :thumbsupsmileyanim: :riz304:

sara.sharifi

New member
خب بچه ها هیچ خبری از دانشگاه تهران و شیراز در لیست انتخاب ها نبود... الان دو حالت وجود داره: 1-اینکه قراره ظرفیت همین دانشگاهای پذیرنده افزایش پیداکنه.
2-اصلا هیچ افزایشی وجود نخواهد داشت و این اطلاعیه هایی که اومده بود فقط در حد حرف بود و زیاد نباید جدیشون گرفت مثل همون موقع که الکی اعلام شده بود کارنامه ها 24 تیر میاد ولی نیومد.

sara.sharifi

New member
راستی یه مساله دیگه هم هست که الان یادم افتاد، توی تعطیلات یکی از بچه هایی که بهداشت قبول شده بود و همه انتخاب ها رو مجاز بود گفت که سایت فقط یه انتخاب رو براش باز گذاشته... احتمال میدم که این تمدید مجدد به خاطر همین افراده که توی اون ایام واسه انتخاب دانشگاه به مشکل برخوردن !!! :21:

sepideeee

New member
سارا تو همون اطلاعیه ی افزایش ظرفیتا گفته بود که بعد از اعلام نتایج نهایی ظرفیتا زیاد میشه :5: فکر کنم یه دل سیر به همه ی ماها که گذاشتنمون سر کار خندیدن این برادران سنجشی :riz481:

moslem noori

New member
توجه توجه این یک اعتراف است
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه که دوست داشته باشین به تمام سوالات کنکور به صورت شانسی جواب بدین به هر حال من همیشه این فکر تو سرم بود.خب من برای این کنکور اصلاً آماده نبودم به چند دلیل 1.رشته خودم نبود 2.ترم آخر بودم3.اسفند ماه ثبت نام کردم و... به هرحال تصمیم گرفتم که همه سوالات رو به صورت حدس و گمان و شانسی جواب بدم.روز کنکور به این صورت جواب دادم که به غیر از درس زبان سوال رو میخوندم اگه بلد بودم جواب میدادم اگه نه هر گزینه ای که فکر میکردم درسته رو میزدم البته فقط دروس شخصیت و روان درمانی یه چند تایی رو خودم زدم مابقی دورس دیگه بر اساس حدس و گمان بود.درس زبان دیگه به سوالات نگاه نکردم همه سوالات رو در پاسخنامه علامت زدم.به هرحال اوون چیزی که اتفاق افتاد این بود که....
نتیجه این شد ...
نتیجه بالینی به&#1.png

ROJO

New member
سلام دوستان، قراره 22 مرداد ی تجمع دیگه داشته باشیم،شاید اخرین تجمع،

هر کس حس میکنه لیاقتش بیشتر از جایگاه الانشه ...

هر کس فکر میکنه حقش این وسط ضایع شده ...

خودش یا دوستش

چهارشنبه منتظرشیم، ک نیاد اول بخودش ظلم کرده، بعد به جماعتی ک دلشونو به حضور گرم افراد بیشتری خوش کردن:riz304:

بعضی رشته ها هیچ نماینده ای ندارند :) شما نمیخوای نماینده ی رشتت باشی?!:applause:

http://olumpezeshki.ir/thread13932.html

Screenshot_2014-08-06-20-34-49.jpg

بچه های روانشناسی خیلیاتون تهرانی هستین، پس چهارشنبه باشین لطفأ :) میدونم رتبه هاتون خوبه ولی بخاطر دوستاتون...

sinless_girl

New member
:ad54ad:
سلام به همه ی دوستای گلم سیما هستم؛ تازه اینجارو پیدا کردم و عضو شدم. از آشنایی با تک تکتون خوشحالم و میتونم بگم با هر کدوم تا اندازه ای آشنا هستم چون این تاپیک و تاپیک "شیوه صحیح مطالعه..." رو کااااااامل خوندم...
مدیر راوی جون بعد از اینکه کلی تبریک به تمام دوستای عزیزی که رتبه های خوبی آوردن میگم،
چندتا سوال از آقا هاوش ؛ سارا جون و سپیده ی گل داشتم که نمیدونم تاپیک درستش کجاست... لطف میکنی اگه اینجا درست نبود انتقالش بدی؟
سوالام اینا هستن؛ دوستای گلم هرچندتا و هر کدوم رو که دوس داشتید جواب بدید...
1: کدوم دانشگاه درس خوندید و رشتتون چی بوده؟
2: واسه کنکور کارشناسی هم رتبه بودید؟ اگه آره؛ چند؟
3: تو دوره ی کارشناسی خیلی خوب درس خوندید؟ جز شاگرد اولای کلاستون بودید؟
4: از منابع کنکوری تو دوره ی کارشناسی چیزیش بتون تدریس شده بود؟
5: کلا چند بار کنکور دادید و از این کل، چندبارش آزمایشی بوده چندبار جدی؟
6: روی علوم هم سرمایه گذاری داشتید؟ یا همه ی انرژیتون رو صرف بهداشت کردید؟
پیشاپیش هم ممنونم از لطفتون

آخرین ویرایش:

oksana

New member
بچه ها لطفا اگه می تونید با بچه های دیگه شنبه برید کسایی که کنکور دادن و رتبه خوب دارن خیالشون نسبتا راحته ولی اونایی قصد شرکت سال بعد دارن اگه تهرانید برای حقتون بیاید و تلاش کنید لطفا:28:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا