نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fada19990

New member
اخه بجه ها جطور ميشه? وزارت طي اطلاعيه ايه كه جند روز بيش صادر كرده نوشته ظرفيت بذيرش بالغ بر 45000تاس!ولي اين اطلاعيه دانشكاه قم 11خرداد رو سايت زدن!!!!!!من حالم خوب نيست!اينطوري اميدي واسه سال ديكه ندارم!

ریگار

New member
خدای من ! قرار نیست ما از استرس بیایم بیرون ؟! انقدر استرس داشتم تو این هفته که فقط میتونم بخندم :25r30wi:
تو این شرایط حتی فکر کردن به فرانکل و کارگاه های کار اجباری هم کمک کننده نیست .:black_eyed:

میگم بچه ها امسال 4500 تا اعلام شده ، کسی از ظرفیت پارسال یا سال های قبل خبر نداره ؟! اگه دارید میشه فهمید امکان پایین اومدنش هست یا نه . با این شرایط آرزو میکنم کاش یه شعبه هم تو غزه داشت حداقل مطمعن بودم اونجا میتونم قبول شم :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

من حتی اگه بخوام بخونم هم باید از تو سربازی و از رو برجک درس بخونم . بعدا داستان زندگیم فیلم میشه با این عنوان ( چگونه وزارت بهداشت حالش را گرفت ) .:sad:

safoora

New member
سلام صفورا جون
ممنون از کمک و همیاریت
تو دفترچه اولیه شیرازم بود . شما اطلاعی از دانشگاه شیزار دارین ؟
در مورد کرمانشاه چطور ؟
شما به نظر خودتون اول کاشان خوبه و بعد زنجان ؟

دانشگاه شیراز قبلا ارشد داشت بعد گفتند که توی ارزشیابی امتیاز لازم رو نگرفته و رد شده چند سال نبود نمیدونم شاید امسال دوباره برداره. از اونجایی که دانشگاه علوم شیراز در روانشناسی قوی هستند و روانپزشکی اونجا خیلی خوبه به نظر من نسبت به کرمانشاه اولویت داره. حداقل فضای اموزشی زیادی برای شما داره که بتونید با کسی کار کنید.
کرمانشاه رو هیچ اطلاعی ندارم.
خوب کاشان یکی دو سالی سابقه بهتری داره نسبت به زنجان. ولی واقعا تفاوت شون میلیمتری هست. هرچند به نظرم زنجان به زودی مطرح میشه به دلیل استاد خوبی که اونجا هست که فوق العاده به روز و همراه دانشجو هست

safoora

New member
اخه بجه ها جطور ميشه? وزارت طي اطلاعيه ايه كه جند روز بيش صادر كرده نوشته ظرفيت بذيرش بالغ بر 45000تاس!ولي اين اطلاعيه دانشكاه قم 11خرداد رو سايت زدن!!!!!!من حالم خوب نيست!اينطوري اميدي واسه سال ديكه ندارم!

من فکر میکنم اون فایل ظرفیت واقعی و نرمال دانشگاه هاست ولی معمولا دانشگاه ها با وزارت خونه چونه میزنن برای دانشجوی بیشتر و ممکنه ظرفیت رو بیشتر اعلام کنن کاری که قبلا کردند و بیشتر از توان واقعی دانشگاه دانشجو گرفتند

safoora

New member
صفورا جون, قبول شدن یا قبول نشدن مسئله این است
بعضی ها شرایط دوباره خوندن رو ندارن, بعضی ها دیگه انگیزه اش رو ندارن, بعضی ها کلی برنامه ریزی کردن و کلی امید دارن ...

من به بچه ها حق میدم چون واقعا خیلی از برنامه ریزی های آدم بهم میخوره. ولی خوب نباید قبل از وقوع حادثه سوگواری کنیم حداقل بچه های اینجا قراره به بقیه یاد بدن توی بحران یا موقعیت های اینچنینی چطور رفتار کنن
هرچند مطمئنم که بچه های فروم خیلی زود میتونن راه حل مشکل خوشون رو پیدا کنن

safoora

New member
البته سیاست های وزارتخونه از سال قبل بر کاهش ظرفیت هایی بود که این سال ها بدون حساب زیاد شده بود. حتی اگر امسال کاهش نداشته باشیم حتما سال بعد این کاهش اعمال میشه. در وزارت علوم هم قراره کاهش بدن ولی کی نمیدونم!

دل آرام

New member
البته سیاست های وزارتخونه از سال قبل بر کاهش ظرفیت هایی بود که این سال ها بدون حساب زیاد شده بود. حتی اگر امسال کاهش نداشته باشیم حتما سال بعد این کاهش اعمال میشه. در وزارت علوم هم قراره کاهش بدن ولی کی نمیدونم!

چرا وقتی داره روز به روز به تعداد متقاضی ارشد اضافه میشه اینا میخوان کم کنن !مخصوصا رشته ایی مثل رشته ی روانشناسی که بازار کار چنذانی نداره با کارشناسی که بخوان ظرفیتشاو یهو نصف کنن !
الان دولت تدبیر و امید همه مشکلات دولت قبلی رو حل کرده فقط مونده ظرفیت دانشگاهها دیگه!

safoora

New member
چرا وقتی داره روز به روز به تعداد متقاضی ارشد اضافه میشه اینا میخوان کم کنن !مخصوصا رشته ایی مثل رشته ی روانشناسی که بازار کار چنذانی نداره با کارشناسی که بخوان ظرفیتشاو یهو نصف کنن !
الان دولت تدبیر و امید همه مشکلات دولت قبلی رو حل کرده فقط مونده ظرفیت دانشگاهها دیگه!

انشالا وقتی قبول شدی متوجه میشی چرا باید کم بشه... زمانی که دانشگاه ها تعداد محدودی دانشجو میگرفتند استاد فرصت بیشتری داشت برای تدریس. توی درمانگاه به بچه های ارشد زمان میرسید برای اینکه مستقیم کیس ببینن و... اما وقتی قبولی ها زیاد شدن عملا کیفیت دوره ها به شدت افت پیدا کرد. افزایش ظرفیت در صورتی خوب هست که امکانات منتاسب با اون رو هم زیاد کنن وگرنه همین در درجه اول به ضرر دانشجو هست.

ولی بچه ها حق دارن اگر قراره ظرفیت رو کم کنن باید قبل از آزمون اعلام کنن هرکس تکلیفش رو بدونه

آخرین ویرایش:

دل آرام

New member
انشالا وقتی قبول شدی متوجه میشی چرا باید کم بشه... زمانی که دانشگاه ها تعداد محدودی دانشجو میگرفتند استاد فرصت بیشتری داشت برای تدریس. توی درمانگاه به بچه های ارشد زمان میرسید برای اینکه مستقیم کیس ببینن و... اما وقتی قبولی ها زیاد شدن عملا کیفیت دوره ها به شدت افت پیدا کرد. افزایش ظرفیت در صورتی خوب هست که امکانات منتاسب با اون رو هم زیاد کنن وگرنه همین در درجه اول به ضرر دانشجو هست.

ولی بچه ها حق دارن اگر قراره ظرفیت رو کم کنن باید قبل از آزمون اعلام کنن هرکس تکلیفش رو بدونه

حرف شما درست اما این آقایون به اصطلاح مسئول فقط عادت کردن به صورت مسئله پاک کردن .
اینا باید از 20 سال پیش به این فکر میفتادن که با این جمعیت زیاد جوان چه کار باید بکنن.
من یادمه دانشگاه بین المللی امام خمینی رو میخواستن اسم بین المللشو بردارن . میدونید بهانشون چی بود میگفتن اسم بین الملل در شان مقام امام خمینی نیست وقتی دانشگاه یک همچین وضعیتی از نظر علمی داره . به جایی که سطح علمی این داشنگاه رو بالا ببرن میخواستن تنها به یک تعویض اسم قناعت کنن !!!!!!!!!
همه بچه ها تومار امضا جمع کردن که ما مخالفیم . که اونام از سرشون افتاد .
به قولی من دیگه حرفی ندارم !

یک تشکر ویژه از همیارتیون به بچه های امسال واسه انتخاب رشته :thanks:

zahra2013

New member
سلام
بچه ها تو دفترچه دانشگاه ارتش رو هم زده و دانشگاه بقیه اله 2 نفر بورسیه میگیره ، کسی در مورد اینا اطلاعاتی داره؟؟؟

ریگار

New member
بچه ها ظرفت ها اعلام شد .
خدایا !
همه درست میگفتن . ظرفیت ها کم شده . بعضی دانشگاه ها فقط یه نفر میگیرن .حساب کردم مجموعا 46 نفر میگیرن . یعنی نصف تعداد رتبه من . رسما بیچاره شدم . :(
این ظرفیت مازاد چیه بچه ها ؟

ریگار

New member
فهمیدم ظرفیت مازاد یعنی باید شهریه بدی :(
9 نفر ظرفیت از این 46 نفری که اعلام کردن ظرفیت مازاده و باید شهریه براش پرداخت بشه اگه اشتباه نفهمیده باشم .
خدایا چقدر بد شد :(

yeganehh

New member

طی یک سال این هم 50 درصد خیلی زیاده..خیلی بی عقلن

yeganehh

New member
من با رتبه 23 تهران قبول نمی. خیلی زوره ....لعنت به همشون.مفت خورا...

ریگار

New member
آخه کاهش چقدر !؟!

دانشگاه های ارتش و ... فقط از نیروهای مسلح دانشجو میگیره . ما باید بریم غاز بچرونیم :(

آخرین ویرایش:

ریگار

New member
راوی ! چه کنیم ؟! :(
یه سال زحمتمون پرید :(
کسی باربیتورات نداره همراه نوشیدنی منبع آلدئید بخورم خودم رو راحت کنم از این چاه دنیا !
حتی زاهدان هم دت نیافتنی و به مانند بهشت برین به نظر میرسه الان .

ریگار

New member
یگانه اگه ده ها نفر هم باشیم و ده ها روز اعتراض کنیم مطمعن باشی نتیجه ای نمیگیریم .
میدونم انصاف نیست که تهران نباشی اما اگه با شهرستان رفتن مشکلی نداشته باشی حداقل مهر امسال سر گلاس های فوق بهداشت نشستی . بچه ها هم گفتن دانشگاه زنجان رشد خوبی داشته . آب و هواش هم که خوبه . ایشالا چیزی میشه که ناراحتیت رو کم میکنه .
الان جایی که تو ایستادی آرزوی دست نیافتنی برای من به حساب میاد .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا