نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sepideeee

New member
نمی دونم شاید این فقط یه سوگیری از جانب من باشه اما به نظر من هم امسال سوالات خیلی ظالمانه بود! درسته که بعضا در متن عینا گزینه های کلید اومده اما در خیلی از سوالات به جز آن کلمات دقیق، معانی ضمنی در متن هست که اتفاقا آن ها هم در گزینه ها اومده..! و مسلما آدم معنی ضمنی یک متن بیشتر از لغات کلمه به کلمه اش یادش میمونه اون هم با این حجم کتاب هایی که ما برای کنکور خوندیم!! به نظرم بیشتر سوالاتی که درموردش اختلاف نظر داریم، درواقع به نحوی بیش از یک پاسخ دارند.. و این موضوعی ست که واقعا از وزارت بهداشت بعید بود!
نه این فقط نظر تو نیست .. کلا این حوریه .. یا سوالا استدلالی بود .. یا اینکه طوری سوال داده بودن که کسی هم که خونده نزنه :14: مثل همون سوال میانجیگری حضانت .. با اینکه چند بار خونده بودم و زیر همون قسمت جواب رو خط کشیده بودم بازم وقتی دیدم کلید رو کلی تعجب کردم ... اصلا باورم نشد تا اینکه عین جمله رو تو کتاب پیدا کردم :13: و در نهایت جایی که کار دیگه نتونستن بکنن کلید رو غلط کردن :smiliess (15):

دل آرام

New member
من اون میانجی رو تو کتاب ندیدم
ولی تو سوالای سالای قبل این اومده بود
جوابش میشد کمک به پذیرش هیجانی
چون کار مشاور هیچ وقت تصمیم گیری برای مراجعینش نیست بلکه فقط راه حل ها رو ارائه میده و در نهایت خود مراجعین انتخاب کننده هستند .که سه تا گزینه دیگه این حق انتخاب رو یه جوری از مراجعین میگرفت به نظرم !

sepideeee

New member
]

اقا من فقط کلا اعتراض دارم :riz481: اون از کنکورشون .. اون از کلیدشون .. اینم از تخمین رتبه ... اونم ازکارنامشون .. اونم از ظرفیتشون .. اونم از نتایج نهاییشون :14: سرخودم گیج رفت بس که گفتم

دل آرام

New member
تخمین رتبه رو بیخیال بابا
این سایت کلا 50 نفر خیلی خوش بین باشیم شرکت میکنن اون همه شرکت کننده
بریم این چند هفته باقی مونده رو خوش باشیم
ما یکی از فامیلامون که خیلی دختر درس خون و موفقی بود جدیدا خبرش اومده ام اس گرفته:14::sadsmiley:
تازگیا خانواده به من گیر دادن بیخیال نمیخواد تو اصلا درس بخونی استرس بهت وارد میشه :riz481:

marjane

New member
سلام سبیده جان:1dco2x0p1lilzhfpg1t آره الان نگاه کردم غلطهام 5تا شد هی دونه دونه زیاد میشن تا روز نتایج

nasour

New member
درصدای من << حدودا >> ایناست هرچند قبل از کلید خیلی امیدوار بودم
آسیب ۳۰
شخصیت ۴۰
رواندرمانی ۳۰
آزمونای روانی ۲۵
عمومی ورشد ۴۵
فیزیولوژیک ۵۵
آمار ۱۰
بالینی ۷۵
زبان هم ۱۰ یا شایدم یکم بیشتر به نظرتون جایی قبول میشم یا برم دنبال وزارت علوم ؟

آخرین ویرایش:

hamidehjoon

New member
سلام بچه ها
توی پستها دیدم دوسه نفر در مورد اولویت بندی دانشگاه های تهران پرسیدن خواستم در این مورد این پست رو بذارم
چند وقت پیش از خانم دکتر لواسانی عضو هییت علمی انیستیتو روانپزشکی تهران اینو پرسیدم ایشون گفتن اولویت بندی ازنظرایشون این طوریه:
1.انیستیتو روانپزشکی 2.علوم پزشکی تهران 3. علوم بهزیستی 4 .شهیدبهشتی
در مورد شهرستانها نظرخاصی نداشتن
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

neda.farahani

New member
سلام بچه ها
توی پستها دیدم دوسه نفر در مورد اولویت بندی دانشگاه های تهران پرسیدن خواستم در این مورد این پست رو بذارم
چند وقت پیش از خانم دکتر لواسانی عضو هییت علمی انیستیتو روانپزشکی تهران اینو پرسیدم ایشون گفتن اولویت بندی ازنظرایشون این طوریه:
1.انیستیتو روانپزشکی 2.علوم پزشکی تهران 3. علوم بهزیستی 4 .شهیدبهشتی
در مورد شهرستانها نظرخاصی نداشتن
موفق باشید

Hamidehjoon ممنون از اطلاع رسانی... در مورد شهرستان ها هم از نظر رتبه بندی: 1.شیراز 2.کاشان 3.زنجان 4. کرمانشاه 5.زاهدان
البته هیچ کدوم از اساتید در مورد شهرستان ها نظر مثبتی نداشتند،(هر چند شخصا از جهاتی با آنها موافق و از جهاتی مخالفم). در هر حال قصد نقد یا تایید نظرشون رو نداشته و از این کامنت هدفم صرفا انعکاس نظرات برخی از اساتید است.
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان در هر جایی که هستند :riz304:

آخرین ویرایش:

rawy

New member
سلام
بچه ها کسی در مورد دانشکده بهزیستی اطلاعاتی داره؟!!
شنیدم توی رشته ی ما خیلی قویه. مخصوصا اگه کسی خودش داره تحصیل می کنه و یا دوستی داره در موردش اطلاعاتی بدین خیلی ممنون می شم.
تعریف زیاد شنیدم و می خوام بدونم چقدر موثق هست.
بچه ها دانشگاه های تهران به نظرتون به ترتیب الویت چین؟!!
روز خوش

تفاوت انستیتو , روزبه و بهزیستی

rawy

New member
درصدای من << حدودا >> ایناست هرچند قبل از کلید خیلی امیدوار بودم
آسیب ۳۰
شخصیت ۴۰
رواندرمانی ۳۰
آزمونای روانی ۲۵
عمومی ورشد ۴۵
فیزیولوژیک ۵۵
آمار ۱۰
بالینی ۷۵
زبان هم ۱۰ یا شایدم یکم بیشتر به نظرتون جایی قبول میشم یا برم دنبال وزارت علوم ؟

دوست گرامی, چندین بار این پست رو تکرار کردید و جوابی نگرفتید, دلیلش اینه که هیچکدوممون نمی تونیم حتی در مورد درصدهای خودمون نظر بدیم
البته وقتی درصد ها و نمره کل خیلی پایینه چرا می شه تقریبی گفت , فرمول نمره کل رو قبلا گذاشتم نمره کل تون رو حساب کنید زیر 200 تو سالهای قبل احتمال قبولیش کم بوده, امسال مشخص نیست , میانگین بچه ها, ظرفیت دانشگاهها, حتی اومدن و یا تغییر کلید دوم چه بلایی قراره سرمون بیاره
اما اونچیزی که واضحه دوستایی که همین الان درصدهاشون رو گذاشتن ماشالا انقدر قوی هستند که اگر فرض کنیم همین تعداد مشابه یا حتی قوی تر هم باشند که تو انجمن نیومدن بنابراین امسال هم می شه گفت به زیر 200 خیلی احتمال قبولی نمی ره
در نهایت بازهم میگم هیچی معلوم نیست, دنیا دنیای ممکناته و اینجا ایران است :auizz3ffy9vla57584x

masoumeh90

New member
دوست گرامی, چندین بار این پست رو تکرار کردید و جوابی نگرفتید, دلیلش اینه که هیچکدوممون نمی تونیم حتی در مورد درصدهای خودمون نظر بدیم
البته وقتی درصد ها و نمره کل خیلی پایینه چرا می شه تقریبی گفت , فرمول نمره کل رو قبلا گذاشتم نمره کل تون رو حساب کنید زیر 200 تو سالهای قبل احتمال قبولیش کم بوده, امسال مشخص نیست , میانگین بچه ها, ظرفیت دانشگاهها, حتی اومدن و یا تغییر کلید دوم چه بلایی قراره سرمون بیاره
اما اونچیزی که واضحه دوستایی که همین الان درصدهاشون رو گذاشتن ماشالا انقدر قوی هستند که اگر فرض کنیم همین تعداد مشابه یا حتی قوی تر هم باشند که تو انجمن نیومدن بنابراین امسال هم می شه گفت به زیر 200 خیلی احتمال قبولی نمی ره
در نهایت بازهم میگم هیچی معلوم نیست, دنیا دنیای ممکناته و اینجا ایران است :auizz3ffy9vla57584x

اینکه زیر200 احتمال قبولی کمتره که اشتباهه...زیر نمره 200 احتمال قبولی تو دانشگاه های تهران کمه...اما در شهرستان ها امکانش هست
اگر به کارنامه های بچه های سال پیش نگاه کنین میبینین نوشتن آخرین نمره فردقبول شده141...پس امکانش هست

sara.sharifi

New member
بچه ها شما میدونید رتبه ها و ظرفیت دانشگاهها کی میاد؟ :dadad4: امسال همه چی ریخته بهم! خود سایت وزارت بهداشت هم که بعد از تغییرات انتخاب رشته هیچ اطلاعیه ایی دراین زمینه نداده!!! :65d6a5d6s:

rawy

New member
اینکه زیر200 احتمال قبولی کمتره که اشتباهه...زیر نمره 200 احتمال قبولی تو دانشگاه های تهران کمه...اما در شهرستان ها امکانش هست
اگر به کارنامه های بچه های سال پیش نگاه کنین میبینین نوشتن آخرین نمره فردقبول شده141...پس امکانش هست

واقعا؟؟؟
هرچند به حال من که فرقی نداره چون شهرستان نمی زنم
به هر حال مرسی که گفتید

neda.farahani

New member
NE.png

البته توی کارنامه ی پارسال من نوشته نمره ی آخرین فرد قبول شده در سهمیه آزاد 176 !

آخرین ویرایش:

sara.sharifi

New member
بله درسته.البته نمره 141 فکر میکنم برای سال 90-91 باشه.سال قبل نمره آخرین فرد قبول 176 بود.

rawy

New member
البته توی کارنامه ی پارسال من نوشته نمره ی آخرین فرد قبول شده در سهمیه آزاد 176 !

ظرفیت تهران پارسال چند نفر بود؟
ندا جون شما پارسال رتبت بد نبود اما قبول نشدی درسته؟
ضمن اینکه سطح میانگین ها هر سال ممکنه متفاوت باشه

neda.farahani

New member
ظرفیت تهران پارسال چند نفر بود؟
ندا جون شما پارسال رتبت بد نبود اما قبول نشدی درسته؟
ضمن اینکه سطح میانگین ها هر سال ممکنه متفاوت باشه

درسته من فقط 4 تا دانشگاهِ تهران رو انتخاب کرده بودم که قبول نشدم. دوستم هم با نمره 195 و رتبه ی 56 مثل من انتخاب کرده بود که او هم قبول نشد. پارسال اگر درست یادم باشه ظرفیت دانشگاه تهران 6 بهشتی 10 بهزیستی 8 و ایران هم 9 نفر بود که مجموعا میشد 32 نفر برای تهران. شهرستان ها هم هر کدوم 8 نفر.
البته 2 سال پیش با همین نمره رتبه 22 آوردن بچه ها و به قول شما نتیجه ی نهایی بستگی به سایر رقبا و سطح کلی آزمون داره.

آخرین ویرایش:

rawy

New member
درسته من فقط 4 تا دانشگاهِ تهران رو انتخاب کرده بودم که قبول نشدم. دوستم هم با نمره 195 و رتبه ی 56 مثل من انتخاب کرده بود که او هم قبول نشد. پارسال اگر درست یادم باشه ظرفیت دانشگاه تهران 6 بهشتی 6 بهزیستی 10 و ایران هم 10 نفر بود که مجموعا میشد 32 نفر برای تهران. شهرستان ها هم هر کدوم 10 نفر.
البته 2 سال پیش با همین نمره رتبه 22 آوردن بچه ها و به قول شما نتیجه ی نهایی بستگی به سایر رقبا و سطح کلی آزمون داره.

ممنون عزیزم
پس یه کور سوی امیدی هست :(50):
اما نه به هدفم :65d6a5d6s:

neda.farahani

New member
ممنون عزیزم
پس یه کور سوی امیدی هست :(50):
اما نه به هدفم :65d6a5d6s:

غیر قابل پیش بینیه.. من پارسال درصدایی که گرفته بودم بهتر از درصد های دوستم بود.. ولی نتیجه که اومد معلوم شد که بنده سر جلسه از استرس چند تا سوال هم جابجا جواب دادم...!! و چیزی که سر جلسه زدم با چیزی که فکر میکردم زدم کاملا متفاوته!!! خلاصه با اینکه قبل از نتیجه نهای فکر میکردیم من بهتر دادم آزمون رو اما رتبه ی دوستم خیلی بهتر از من شد.. می خوام بگم ریلکس باش و درصد های بچه ها نگرانت نکنه.. اصلا قابل پیش بینی نیست نتیجه..! :smiliess (3):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا