نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zaghakeman

New member
اقا مهدی اینارو قبول داریم ولی رو محور 4 هم باید تمام وقایع استرس زا در یک سال اخیر مشخص بشه مگه نه ؟؟؟ محور 4 رو که الکی نزاشتن !!!!! اون اقا هم اخراج شد دیگه وقایع اجتماعی محسوب میشه مشکل اینجاس .. ضمنا این وقایع روحی روانی توی دی اس ام به این راحتی تشخیص نمی گیره حتی اختلال انطباق هم باید یه مدت خاصی نشانه های به خصوصی داشته باشه با یه کلمه حرف که نمشه تشخیص گذاشت !!!

کاملا موافقم
محور یک محور تشخیصی واسه یه اختلاله. قرار نیست به محض اینکه یه نفر احساس دلتنگی کردن واسش تو محور یک یه تشخیص مطرح کنیم.
چیزی که مهمتره اخراج شدن این شخص از کاره که جزء وقایع پراسترس اخیر قلمداد میشه.

اعتراض... حداقل کاری که میتونیم بکینم!

havash

New member
سپیده جان تبریک می گم درصدات خیلی خوبن همینطور به ندا خانم و امین خان.:applause::applause::applause:

بچه ها به نظرتون تو درس ارزیابی روانشناختی سوال 62 دفترچه الف که در مورد آزمون TAT هستش گزینه ب درست نیست. توی کلید گزینه دال رو درست داده ولی آخه نمره گذاری TAT که عینی و شفاف نیست.

در مورد سوال 120 هم من کلا غلط زدم ولی گزینه ای که توی کلید هستش بیشتر شبیه یه جوکه!!!

zaghakeman

New member
دوست عزیز سوال مصرف نادرست توی یه جدوله من قبلا پیدا کردم و گزاشتم تو تاپیک گزینه مصرف نادرست میشه .. تو کاپلان 1 توی یه جدول عین جملش اومده ولی در بقیه ی موارد به جز سوال اولی از ارزیابی شناختی که گفتین و نمی دونم با بقیه ی مخالفت هاتون موافقم
واقعا کلید رو بدن دست یه ادم بی سواد درست تر می زنه

کاپلان ج1 ص 480 (فصل 12؛ جدول 6-12/1):
سوء مصرف (abuse): استفاده از هر ماده ای (معمولا توسط خود فرد) به شیوه ای که خارج از الگوهای مورد تائید اجتماعی یا طبی باشد.
مصرف نادرست (misuse): شبیه سوء مصرف، اما معمولا این اصطلاح در مورد داروهای به کار میرود که توسط پزشک تجویز شده اما به نحو درستی مصرف نمیشوند.

میتونه جفتش درست باشه، ولی از اونجایی که میگه خارج از الگو مورد تائید اجتماعی و طبیه میشه سوء مصرف.

God bless

marjane

New member
سلام دوستان عزیز به سبیده و ندا و امین تبریک میگم امیدوارم انستیتو قبول شید یادتون باشه من سال دیگه هم دانشگاهیتون میشم بچها چطور خوندین خلاصه نویسی کردین یا متن کتاب رو میخوندین:wacsmiley:

sepideeee

New member
سپیده جان تبریک می گم درصدات خیلی خوبن همینطور به ندا خانم و امین خان.:applause::applause::applause:

بچه ها به نظرتون تو درس ارزیابی روانشناختی سوال 62 دفترچه الف که در مورد آزمون TAT هستش گزینه ب درست نیست. توی کلید گزینه دال رو درست داده ولی آخه نمره گذاری TAT که عینی و شفاف نیست.

در مورد سوال 120 هم من کلا غلط زدم ولی گزینه ای که توی کلید هستش بیشتر شبیه یه جوکه!!!
منم گزینه ی ب رو زدم ولی از اونجا که کتاب مارنات رو نخوندم و مطمئن نبودم و کسی هم چیزی نگفت ساکت شدم

مرسی ولی خودم به حقیقت واقفم :)

zaghakeman

New member

بچه ها به نظرتون تو درس ارزیابی روانشناختی سوال 62 دفترچه الف که در مورد آزمون tat هستش گزینه ب درست نیست. توی کلید گزینه دال رو درست داده ولی آخه نمره گذاری tat که عینی و شفاف نیست.

منم گزینه ب رو زدم
چون دقیقا tat واسه بررسی تمای افراد که متشکل از نیازها و فشارهاست طراحی شده

اما نمیدونم که د جزو مزیت هاش هست یا نه
به هر حال در مورد این سوال هم من حتما اعتراض میزنم...

havash

New member
منم گزینه ی ب رو زدم ولی از اونجا که کتاب مارنات رو نخوندم و مطمئن نبودم و کسی هم چیزی نگفت ساکت شدم

مرسی ولی خودم به حقیقت واقفم :)

حقیقت اینه که میانگین درصد شما 56 هستش و با این میانگین حتما یکی از دانشگاه های تهران قبولین. چرا که نه .....

sepideeee

New member
سلام دوستان عزیز به سبیده و ندا و امین تبریک میگم امیدوارم انستیتو قبول شید یادتون باشه من سال دیگه هم دانشگاهیتون میشم بچها چطور خوندین خلاصه نویسی کردین یا متن کتاب رو میخوندین:wacsmiley:

شما دعا کن من اگه شده کوردستان عراق هم قبول شم من مرحله به مرحله میگم چجوری خوندم :1dco2x0p1lilzhfpg1t هر چند اگه قبول نشم هم میگم :a2d3:

sepideeee

New member
حقیقت اینه که میانگین درصد شما 56 هستش و با این میانگین حتما یکی از دانشگاه های تهران قبولین. چرا که نه .....

میانگین درصد یعنی چی ؟؟؟ :shocked: مگه همه چی ه نمره نیست ؟؟؟ من نمی دونم چجوری نمره حساب میشه منتظر تخمین رتبه ام که اونم نمیاد :13: شما چجوری زدی اقا یا خانوم هاوش ؟؟؟ من که دیروز روز خوبی نداشتم

mehdiii

New member
سلام
به به اینجا چه درصدای خوبی وجود داره
به دوستان تبریک می گم و واقعا هر کس به اندازه تلاشش نتیجش رو می گیره:thumbsupsmileyanim:

havash

New member
میانگین درصد یعنی چی ؟؟؟ :shocked: مگه همه چی ه نمره نیست ؟؟؟ من نمی دونم چجوری نمره حساب میشه منتظر تخمین رتبه ام که اونم نمیاد :13: شما چجوری زدی اقا یا خانوم هاوش ؟؟؟ من که دیروز روز خوبی نداشتم

ممیانگین درصد یه چیز تقریبیه واسه حدس زدن قبولی. معمولا وزارت بهداشت با میانگین 50 به بالا تهرانو میشه آورد. حالا شما میانگینتون 56 هستش.

آسیب :72
شخصیت: 75
روان درمانی:51
ارزیابی: 46
عمومی: 40
فیزیو: 80
بالینی: 72
آمار : 63
زبان:44
هاوش اسم پسره

marjane

New member
سبیده جان انشاله که قبول میشی برای همتون شاه عبدالعظیم دعا میکنم

sepideeee

New member
ممیانگین درصد یه چیز تقریبیه واسه حدس زدن قبولی. معمولا وزارت بهداشت با میانگین 50 به بالا تهرانو میشه آورد. حالا شما میانگینتون 56 هستش.

آسیب :72
شخصیت: 75
روان درمانی:51
ارزیابی: 46
عمومی: 40
فیزیو: 80
بالینی: 72
آمار : 63
زبان:44
هاوش اسم پسره
اولش بگم که دیگه شما که رتبه ی برتر وزارت علومی دیگه این درصدا رو ازت انتظار داشتیم .. مبارک باشه :riz304: واقعا عالی زدید
بعدشم دقیق نمی دونستم اسم دختره یا پسر :wacsmiley: گفتم یهو اشتبا نگم عابروم بره :whistle:
ولی بچه ها حتما اعتراض بزنین ...

mehdiii

New member
کاملا موافقم
محور یک محور تشخیصی واسه یه اختلاله. قرار نیست به محض اینکه یه نفر احساس دلتنگی کردن واسش تو محور یک یه تشخیص مطرح کنیم.
چیزی که مهمتره اخراج شدن این شخص از کاره که جزء وقایع پراسترس اخیر قلمداد میشه.

اعتراض... حداقل کاری که میتونیم بکینم!

من خودم هم اشتباه زدم و بردم پیش استادم که ایشون فرمودن گزینه ب کامل تر از همه می تونه باشه اونم بخاطر جمله اخری که ذکر کرده.
امیدوارم شما هم مثل دوستان درصدای بالایی داشته باشین...من که فکر کنم باید برای سال دیگه برنامه بریزم البته این اولین سالم بود و سال دیگه برای دوتا وزارت می خونم ...چون فقط می خوام تهران قبول بشم حالا چه علوم باشه و چه بهداشت.

sepideeee

New member

مرسی ما هم براتون ارزوی موفقیت داریم :smilies-azardl (113

- - - Updated - - -

مرسی ما هم براتون ارزوی موفقیت داریم :smilies-azardl (113

nasour

New member
پس رویدادی چون رویداد اتفاق افتاده پس از علت به معلول میرسیم کلید درسته

havash

New member
اولش بگم که دیگه شما که رتبه ی برتر وزارت علومی دیگه این درصدا رو ازت انتظار داشتیم .. مبارک باشه :riz304: واقعا عالی زدید
بعدشم دقیق نمی دونستم اسم دختره یا پسر :wacsmiley: گفتم یهو اشتبا نگم عابروم بره :whistle:
ولی بچه ها حتما اعتراض بزنین ...

سپاس سپیده جان.
چطوری باید اعتراض بزنیم. این دوتا سوال ارزیابی و آمار دیگه خیلیییییییییی غلطن.

sepideeee

New member
سپاس سپیده جان.
چطوری باید اعتراض بزنیم. این دوتا سوال ارزیابی و آمار دیگه خیلیییییییییی غلطن.

تو همون قسمت کلید هستش ولی هنوز فعال نیست
این روزا هر کاری می خوام انجام بدم چرا فعال نیست :25r30wi:

sepideeee

New member
پس رویدادی چون رویداد اتفاق افتاده پس از علت به معلول میرسیم کلید درسته
ببخشیدا پس رویدادی اتفاق افتاده یعنی ما روی علت هیچ تمرکزی نداریم و نمی تونیم دستکاریش کنیم که بدونیم چیه .. ولی نتیجه رو در دسترس داریم میتونیتم از روی نتیجه به علت برسیم :sdasdasd:

sepideeee

New member
من خودم هم اشتباه زدم و بردم پیش استادم که ایشون فرمودن گزینه ب کامل تر از همه می تونه باشه اونم بخاطر جمله اخری که ذکر کرده.
امیدوارم شما هم مثل دوستان درصدای بالایی داشته باشین...من که فکر کنم باید برای سال دیگه برنامه بریزم البته این اولین سالم بود و سال دیگه برای دوتا وزارت می خونم ...چون فقط می خوام تهران قبول بشم حالا چه علوم باشه و چه بهداشت.

شما رو چه حسابی حرف استادتون رو بیشتر از من قبول می کنین :sdasdasd: درسته که استاد نیستم ولی پتانسیل استاد بودنو که دارم :25r30wi:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا