نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ریگار

New member
البته اگرچه سخت بود اما برای هممون و همه شرکت کننده ها سخت بود .

برای همتون آرزوی موفقیت کردم ، همچنان هم میکنم . اگه قبول نشدیم کنار هم باشیم اگه شدیم دستی باشیم برای کمک به هم .
در کل سرتون سلامت .

شنیدم میشه تخمین رتبه کرد اما نمیدونم چطوری اگه کسی میدونه بگه لطفا .

havash

New member
برای روز موعودی که ای خورشید میایی _ پر از گل کرده ام اوراق سبز دفتر خود را

تولد حضرت مهدی مبارک:riz304:

havash

New member
و اما ....

اولا جاداره یه خسته نباشین جانانه بگم ... هم به خودم هم به بقیه ی دوستان. امیدوارم که کنکور خوبی رو پشت سر گذاشته باشین.

بچه ها به نظرتون شخصیت آسون بود؟ من فک می کنم گزینه ها خیلی به هم نزدیک بودن و گاهی اوقات احساس می کردم بعضی سوالا دوتا یا حتی ...سه تا!!!... گزینه صحیح داره!

روان درمانی هم بس ناجوانمردانه سخت بود:wacsmiley:

ولی بقیه درسارو نسبت به مطالعه ای که داشتم راضی بودم. حالا ببینیم چی میشه دیگه!:riz304:

havash

New member
آسیبم خیلی گزینه هاشو اصطلاح خارجیشو داده بود من یادم نمیومد البته انتظار نداشتم درست جواب بدم ولی یادم بود استاد ترم پیش درسش داده بود اما چون خودم نخونده بودم تو ذهنم نبود

اصن بهداشته و اصطلاحات خارجیش:tonguesmiley:

sepideeee

New member
سلام
من دیشب فقط دو ساعت خوابیدم الان سرم درد میکنه اما نمیخوابم چون اس سی ان ملعونم پررو نشه !

اوایل آزمون خیلی خوب بود ، من واقعا از نظریه های شخصیت و کاپلان به شدت راضی بودم، اصلا باورم نمیشد و از ترس این که سوالا گول زننده باشه همش یه سوال رو ده بار میخوندم تا مطمعن شم سر کاری نیست .
همه چی داشت خوب پیش میرفت که رسیدم به روان درمانی ! یعنی بدبخت شدم ! فاجعه بود و خیلی سخت ! :smiliess (12):
دیگه جز دوتا درس اول و یه فیزیولوژِی که با هزار امید و آرزو میخواستم صد بزنم اما 60-70 هم بزنم خیلیه . بقیه رو حسابی خراب کردم . زبانم هم که تعلطیل رسما !
فکر کنم باید همین حالا دفترچه خدمت رو بفترستم .

من شهید بهشتی بودم ، حداقل 400-500 نفر اومده بودن، میخواستم با دستام همشون رو خفته کنم :ph34r-smiley:
واسا ببینم منم شهید بهشتی بودم .. یعنی می خواستی منم خفه کنی :sdasdasd:
حالا کدوم از شرکت کننده ها بودی ؟؟ :)

sepideeee

New member
و اما ....

اولا جاداره یه خسته نباشین جانانه بگم ... هم به خودم هم به بقیه ی دوستان. امیدوارم که کنکور خوبی رو پشت سر گذاشته باشین.

بچه ها به نظرتون شخصیت آسون بود؟ من فک می کنم گزینه ها خیلی به هم نزدیک بودن و گاهی اوقات احساس می کردم بعضی سوالا دوتا یا حتی ...سه تا!!!... گزینه صحیح داره!

روان درمانی هم بس ناجوانمردانه سخت بود:wacsmiley:

ولی بقیه درسارو نسبت به مطالعه ای که داشتم راضی بودم. حالا ببینیم چی میشه دیگه!:riz304:

پس همه موافقن که روان درمانی سخت بود :( من فکر می کردم فقط من بلد نبودم .. سر همین درس تسلطم رو واسه همه درسا از دست دادم

- - - Updated - - -

البته اگرچه سخت بود اما برای هممون و همه شرکت کننده ها سخت بود .

برای همتون آرزوی موفقیت کردم ، همچنان هم میکنم . اگه قبول نشدیم کنار هم باشیم اگه شدیم دستی باشیم برای کمک به هم .
در کل سرتون سلامت .

شنیدم میشه تخمین رتبه کرد اما نمیدونم چطوری اگه کسی میدونه بگه لطفا .
واسا کلید بیاد ... سایتش فعال میشه .. همین جا ها هم بیای ادرسه سایت رو پیدا می کنی

moslem noori

New member
حالا کی کلید میاد ؟ کی نتایج میاد ؟ قرار بود همزمان با صدور کارت تاریخ دقیق رو مشحص کنن طی اطلاعیه 9

yazdan

New member
سلام ویژه خدمت دوستان عزیز که امسال فرصت نشد اونطورکه باید باهاشون درارتباط باشم.

بنظزمن در یک واژه میشه گفت سوالات امسال متفاوت بود و طراحان تلاش کرده بودن سوالات تکراری و متداول نباشه.مثلآ از اریکسون سوال نداده بودن یا از پیاژه 3 سوال داده بودن.یا مرضی سوال نیومده بود و از سنین مربوط به رشد حتی ی سوال هم نیومده بود.(کاملا عکس سنوات گذشته)

من بخاطر بی برنامگی در شروع دیرهنگام مطالعم که حدودآ از دی ماه بود خیلی کم خوندم و از طرفی بخاطر برنامه ریزی غلط نکاتی رو که یکساله برا شب امتحان مینویشتم رو نتونستم مرور کنم که خیلی بهره وری منو پایین آورد . البته از پارسال بهتر بودم اما چون میدونم میتونستم خیلی بهتر باشم اصلآ از خودم راضی نیستم.

درکل آزمون خوب بود.البته دیگه بی توجهی و اشتباهات تو طراحی پرسشهای آزمونهای ورودی دانشگاه رایج شده و سازمانهای برگزار کننده به هیچ وجه بخاطر این موارد پاسخگو نیستن مثل یکی از پرسشهای سال گذشته که باوجود اعتراض تمام دوستان و ذکر منبع درنهایت سازمان هیچ اقدامی نکرد.اینم بخشی ازمشکلات آزمون هست که شرکت کننده ها باید درصورت مواجهه کنترلشونو از دست ندن و بهم نریزن.

امیدوارم همه به نتیجه ای که شایسته اون هستن برسن و فکرمیکنم همه خودشون میدونن سطحشون چطور بوده.

ی توصیه هم برای دوستانی که احیانآ سروکارشون به آزمون سال بعد میفته از که شاید خودمم جزوشون باشم دارم.اشتباه سال گذشته من رو مرتکب نشید و حتی اگه شک دارید ارتباطتون رو با کتابای منبع قطع نکنید.و دست کم بعد از اعلام کلید نهایی شروع کنید به دور جدید مطالعتون که در اینصورت حتی با روزی 5 یا 6 ساعت به راحتی قبول میشید بدون اینکه شب آخر مث من و ریگار 2 ساعت بخوابید و کاراییتون پایین بیاد.

rawy

New member
خب خب خب همگی خسته نباشید
این پست جاش تو این تاپیک نیست اما جاش کاملا الان هست
این آدرس تاپیک فیلم هست, بروبچی که در این زمینه ادعا داشتند کم کم جمع بشید که اکران فیلمها داره شروع می شه
57021_LaieA_009.gif

روان شناسی از دوربین سینما

و این هم آدرس تاپیک گپ و گفتگو غیر درسی
زنگ تفریح ارشد روانشناسی

rawy

New member
سلام :1dco2x0p1lilzhfpg1t
خوب هستین ؟
چه طور بود ؟
ناراحتین ؟
خوشحالین ؟
اصلا ً مهمه ؟
آره که مهمه
آخرش که چی ؟
این پیچ زندگی رو هم رد کردیم بعدش چی ؟
اگه این جاده همونی نباشه که تو نقشمون بود چی ؟
نه بابا اینجوریام نیست
اینم گذشت
ما موندیمو یه عده دیگه آدم :bunnyearsmiley:
و دل هایی که شکستیم و شایدم نشکستیم
بهش دیگه فکر نکن تموم شد
خوشحال باش فردا روز دیگری است :painting:

یعنی این پستتون رو باید طلاااااااااااا گرفت, حقیقتا همینطوره, فقط رفتن مهم نیست, بلکه چگونگیش مهمه
890621_LaieA_024.gif

rawy

New member
سلام بچه ها خوبید ؟ امیدوارم همه خوب داده باشید
من ک میدونستید آزمایشی داده بودم و نخونده بودم اصلا اما فهمیدم خیلی اوضام خرابه و امیدوارم سال بعد این طور نباشم
زبانش هم برام خیللللللللللللللللی خیلیییییییییییی سخت بود در حدی ک 1 ساعت وقت گذاشتم اما 3 تا شانسی زدم اصلا لغاتشو جایی ندیده بودم اصلا نمیفهمیدم چی میگه انگار زبان ژاپنی میدیدم کپ کرده بودم
زبانش برا شما چطور بود ؟ اگه کتابی خوندید ک تونست امروز بهتون کمک کنه و براتون مفید بود رو معرفی کنید لطفا
:riz304:

سلام هنری جان
زبان گویا سخت بوده, یکی از بچه ها که به گفته خودش زبانش خوب بوده بعد از آزمون اعتراف کرد که زبان سخت بود
برای زبان کتاب, استاد, ک ل ا س یا چیز خاصی نیست که معجزه کنه, فقط تمرینه و تمرینه و تمرین, شروع که به حفظ لغت و ترجمه متن هرچند کوتاه کوتاه, لغاتی رو که از متن بلد نیستی در بیار و حفظ کن, توصیه می کنم از کنکورهای گذشته شروع کنی

بچه ها در کل اگه منابع رو میخوندید میتونستید جواب بدید ؟
سوالی خارج از منبع نبود؟

دقیقا بهداشت همینه, امنیت خاطر با مطالعه منابع

از کتاب مرضی مکی آبادیم داده بودن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ب نظرم سوالا همه بالینی بود و کودک نداشت !!!!!!

کنکور قابل پیش بینی نیست, ممکنه بیاد, و اینکه اطلاعات ما در زمینه کار با بچه ها خیلی کم هست به نظرم مطالعه همچین منبعی لازمه, شما هم الان یه سال وقت داری از الان از زیر منابع در نرو هنری خانوم همشووووووووووو بخون :riz277:

rawy

New member
یه اتفاق خوبی هم که افتاد این بود دفترچه سوالات رو بهمون دادن هم کار خودشون رو راحت کردن هم خیال ما رو

بله این هم از موارد دیگه بهداشت هست که به آدم احساس امنیت خاطر می ده, برعکس علوم که دفترچه سوالات رو هم گویا می فروشن, من دفترچم ب بود, پارسال پرند اینو گفت من دقت نکرده بودم اما امسال موقع برگشت دیدم که دم در یه خروااااااااار دفترچه ریخته بودن رو زمین که نمی دونم چه بلایی می خواستن سرشون بیارن! پرسیدم می تونم یه دفترچه الف بردارم؟ من و دوستم یکی یه دونه برداشتیم, واسه اینکه وقتی در مورد سوالات تبادل نظر می کنیم تو پیدا کردن سوال مورد نظر به مشکل نخوریم
اصن بهداشت همه چیش ماهه, با توجه به کشوری که ما توش هستیم, ای خدا چشمم نگیردش :ph34r-smiley:

rawy

New member
سلام بجه ها من تا الان خواب بودم!يه حس دوكانه اي دارم!!!!!!يه وقت ميكم خوب بود يه وقت ديكه........!تنها درسي كه برام اسون بود اماره!!!!!!بقيه درسا هم اكه كسي رفرنسارو كامل خونده بود ميتونست جواب بده!مرضي كودكم من يك كلمه نخونده بود،جون هم وقت نداشتم هم كتابشو ...... تو ازمون سالايي كذشتع يكي دو سوال بيشتر در موردش نيومده بود كه من تو كوكل سرج كردم!!!زبانم امسال از بارسال اسونتر بود!به نظر من در مرحله اول 504 و تافل بعدش لزكي!

خوش به حالت من هرکاری کردم خوابم نبرد, چشمام داره می سوزه ولی گویا ترک عادت موجب مرضه, یادش رفته خواب چطوریه
واااااااااااااقعا فداااااااااااااا؟؟؟؟ چرا همه چیت برعکس منه؟ آمار آسون بود و زبان؟ البته من کلاااااااا هیچی آمار نخوندم, ولی زبانش خدایی متن اول و سوم کاملا سخت بود, اما لغاتش به نظرم یه کم معقول بود البته اگه واسه خودم اشتباهی جواب نداده باشم

rawy

New member
سلام
من دیشب فقط دو ساعت خوابیدم الان سرم درد میکنه اما نمیخوابم چون اس سی ان ملعونم پررو نشه !

اوایل آزمون خیلی خوب بود ، من واقعا از نظریه های شخصیت و کاپلان به شدت راضی بودم، اصلا باورم نمیشد و از ترس این که سوالا گول زننده باشه همش یه سوال رو ده بار میخوندم تا مطمعن شم سر کاری نیست .
همه چی داشت خوب پیش میرفت که رسیدم به روان درمانی ! یعنی بدبخت شدم ! فاجعه بود و خیلی سخت ! :smiliess (12):
دیگه جز دوتا درس اول و یه فیزیولوژِی که با هزار امید و آرزو میخواستم صد بزنم اما 60-70 هم بزنم خیلیه . بقیه رو حسابی خراب کردم . زبانم هم که تعلطیل رسما !
فکر کنم باید همین حالا دفترچه خدمت رو بفترستم .

من شهید بهشتی بودم ، حداقل 400-500 نفر اومده بودن، میخواستم با دستام همشون رو خفته کنم :ph34r-smiley:

این غریزه ی مرگ در شما خیلی قویه, باید یه فکر به حال شما بکنیم :smiliess (11)::New (6):

rawy

New member
اصن بهداشته و اصطلاحات خارجیش:tonguesmiley:

:a2d3:

وقتی روانشناسی یه علم خارجیه, کسی که نتونه با اطلاعات جدید ارتباط برقرار کنه یعنی تو زمان نظریات قرن 19 و 20 باقی می مونه
روانشناسی و زبان کلا دوقلوهای تک تخمکی هستند حالا بماند که بعضی ها از بعضی از دانشگاهها د ک ت ر ا می گیرن اما همچنان زبان صفر درصد هستند :(50):

rawy

New member
واسا ببینم منم شهید بهشتی بودم .. یعنی می خواستی منم خفه کنی :sdasdasd:
حالا کدوم از شرکت کننده ها بودی ؟؟ :)

:25r30wi:

ماهم بودیم, ولی من اصلا به فکرمم خطور نکرد که چه تعدادی شرکت کردند :smiliess (12): فقط یکیشون پاک کن منو گرفت با خودش برد, ریگار اونو دیدی خفش کن

sepideeee

New member
- - - Updated - - -

:25r30wi:

ماهم بودیم, ولی من اصلا به فکرمم خطور نکرد که چه تعدادی شرکت کردند :smiliess (12): فقط یکیشون پاک کن منو گرفت با خودش برد, ریگار اونو دیدی خفش کن
اوا راوی جون خوب یه اشنایی می دادی اونجا می دیدیمت دیگه :5:

rawy

New member
سلام ویژه خدمت دوستان عزیز که امسال فرصت نشد اونطورکه باید باهاشون درارتباط باشم.

بنظزمن در یک واژه میشه گفت سوالات امسال متفاوت بود و طراحان تلاش کرده بودن سوالات تکراری و متداول نباشه.مثلآ از اریکسون سوال نداده بودن یا از پیاژه 3 سوال داده بودن.یا مرضی سوال نیومده بود و از سنین مربوط به رشد حتی ی سوال هم نیومده بود.(کاملا عکس سنوات گذشته)

من بخاطر بی برنامگی در شروع دیرهنگام مطالعم که حدودآ از دی ماه بود خیلی کم خوندم و از طرفی بخاطر برنامه ریزی غلط نکاتی رو که یکساله برا شب امتحان مینویشتم رو نتونستم مرور کنم که خیلی بهره وری منو پایین آورد . البته از پارسال بهتر بودم اما چون میدونم میتونستم خیلی بهتر باشم اصلآ از خودم راضی نیستم.

درکل آزمون خوب بود.البته دیگه بی توجهی و اشتباهات تو طراحی پرسشهای آزمونهای ورودی دانشگاه رایج شده و سازمانهای برگزار کننده به هیچ وجه بخاطر این موارد پاسخگو نیستن مثل یکی از پرسشهای سال گذشته که باوجود اعتراض تمام دوستان و ذکر منبع درنهایت سازمان هیچ اقدامی نکرد.اینم بخشی ازمشکلات آزمون هست که شرکت کننده ها باید درصورت مواجهه کنترلشونو از دست ندن و بهم نریزن.

امیدوارم همه به نتیجه ای که شایسته اون هستن برسن و فکرمیکنم همه خودشون میدونن سطحشون چطور بوده.

ی توصیه هم برای دوستانی که احیانآ سروکارشون به آزمون سال بعد میفته از که شاید خودمم جزوشون باشم دارم.اشتباه سال گذشته من رو مرتکب نشید و حتی اگه شک دارید ارتباطتون رو با کتابای منبع قطع نکنید.و دست کم بعد از اعلام کلید نهایی شروع کنید به دور جدید مطالعتون که در اینصورت حتی با روزی 5 یا 6 ساعت به راحتی قبول میشید بدون اینکه شب آخر مث من و ریگار 2 ساعت بخوابید و کاراییتون پایین بیاد.

تا اینجا فرصت نشد باشه پذیرفته است, اما از اینجا به بعد مخصوصا تو تاپیک فیلم به عنوان تحلیل گر برتر این انجمن اگر حضور نداشته باشید با من طرف هستید :New (6):
با ادامه دادن مطالعه کاملاااااااااااا موافقم, چون اگر قبول بشیم, باید تو آمار, زبان, روانسنجی, شخصیت, آسیب حسابی قوی باشیم برای یک همچین دانشگاههایی
و اگر هم که نه که خب مشخصه

rawy

New member
- - - Updated - - -

اوا راوی جون خوب یه اشنایی می دادی اونجا می دیدیمت دیگه :5:

عزیزم من نمی دونستم شما هم همون دانشگاهی, والا من و الی جونم و یکی دیگه از دوستای عزیز قدیمیم همو دیدیم
اصن انگار رفته بودیم مهمونی کنکور نبود که :25r30wi:
انقدررررررر هم این شهید بهشتی تیکه تیکه است, یه تیکه اش اینور یه تیکه اش اونور که من کلی دور خودم چرخیدم تا پیداش کردم, همش تقصیر این آقای مصفاست با اون دانشگاهشون دیگه, باید یه تور شهید بهشتی گردی می ذاشتن ما رو راهنمایی می کردن, همش کوتاهی می کنن, حتی آقای ریگار هم که گفته بودن من فکر نمی کردم با ما باشن, نمی دونستم خانوما و آقایون رو تو یه دانشگاه می ندازن, اصلا اینا فکر ندارن؟ خدای نکرده ممکنه داوطلبان به گناه بیفتن؟ حواسشون سر کنکور پرت بشه؟ چه معنی داره خانوما و آقایون از توی یه راهرو رد بشن :shocked:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا