نظرات داوطلبان آمار زیستی در باره ی نتایج کنکور ارشد91.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

abolhasany

New member
در اولین انتخابم که مشهد بود قبول شدم و نمره ی 134 را داشتم .

اطلاعاتی دارم که می دانم اگر نمره ام 130 هم می بود حتما حتما مشهد باز هم قبول می شدم

خوش به حالــــــــــــــــــــت :applause:من آرزوم بود مشهد قبول شم، ولي نشد:sadsmiley:
اراك قبول شدم:dadad4:

biosta

Well-known member
تبریک کلی تبریک

خوش به حالــــــــــــــــــــت :applause:من آرزوم بود مشهد قبول شم، ولي نشد:sadsmiley:
اراك قبول شدم:dadad4:

سلام دوست عزیز:riz304:

می دانم که قدر فرصت بدست آمده را خواهید دانست چرا که با تلاش به این قبولی رسیدید
بدانید که همان قبولی اراک نیز آرزوی خیلی ها هست
چه بسا که عده ای با خود می گویند خوشا به حال ابوالحسنی ای کاش من لااقل اراک قبول می شدم .​

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
سلام
ببخشیدشماآمارزیستی یزدقبول شدین؟میشه درصداونمرتون روبگین ببینم من که امسال میخام یزدقبول بشم چه جوریاست؟

سلام دوست عزیز
دانستنش بد نیست
منتها به نیت دانشگاه های بهتر تلاش کن که نهایتا" یزد قبول شوی .
اگر به کمترین در صد ها و نمره های قبولی قانع باشی خدایی نکرده...

abolhasany

New member
سلام دوست عزیز:riz304:

می دانم که قدر فرصت بدست آمده را خواهید دانست چرا که با تلاش به این قبولی رسیدید
بدانید که همان قبولی اراک نیز آرزوی خیلی ها هست
وای که عده ای با خود بگویند خوشا به حال ابوالحسنی ای کاش اراک قبول می شدم .​

ممنونم دوست عزيز كه بهم اميدواري ميدي، ميدونم اگه يه كم بيشتر تلاش ميكردم دانشگاه بهتري قبول ميشدم :13:.ولي خوب سرِ كار درس خوندن نتيجه بهتر از اينم نميده:riz513: همينشم از سرم زياديه خدارو شكــــــــــــر:thumbsupsmileyanim:
اميدوارم همه بچه هاييكه قبول شدن با سربلندي و افتخار اين مقطع رو پشت سر بذارن و اونايي كه قبول نشدن سال بعد نتيجه خوبي بگيرن

nasimebaran15

New member
راستی برای ما فرم اولویت انخاب محل تحصیل گذاشتن ، دانشکده بهداشت یا مدیریت اطلاع رسانی پزشکی ؟

sh_amar

New member
سلام به همه دوستان
نمره من 137 شد و انتخاب دومم قبول شدم
راستی دوستان که شهید بهشتی قبول شدن الان با دانشگاه تماس داشتم گفتن اطلاعات جهت زمان ثبت نام یک ساعت دیگه روی سایت قرار میگیره

yekta_63

New member
قبولی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

انتخاب اولم قبول شدم​

سلام بیو . بهتون تبریک میگم. من اگه یادتون باشه روزای اول بعدازامتحان آمدم سایت وگفتم خراب کردم (بی دقتی و وقت کم آوردم)با اینکه خوب خونده بودم. جایی هم قبول نشدم. وزارت علوم پیام نورمشهدقبول شدم .به نظرشما برم یا برا سال بعد امارزیستی بخونم؟موندم چکارکنم میترسم بازم قبول نشم؟

mehrkam

New member
راستی برای ما فرم اولویت انخاب محل تحصیل گذاشتن ، دانشکده بهداشت یا مدیریت اطلاع رسانی پزشکی ؟
سلام، پذیرای تبریک من هم باشین.
من هم دانشکده بهداشت (پورسینا-تهران) و هم مدیریت و طلاع رسانی پزشکی (همت-ایران) دوستایی دارم که پارسال قبول شدن، این طوری که به من اطلاع دادن دانشکده بهداشت بهتره، من خودم بهداشتو انتخاب می کنم.
اگر تعداد کسایی که بهداشتو زدن از ظرفیت بیشتر بشه حق با اونایی هست که رتبه بهتری دارند.

anesthesia87

New member
سلام من همدان قبول شدم

سلام منم همدان قبول شدم.همکلاسی میشیم.البته من بدون آزمون ورودی به عنوان استعداد درخشان قبول شدم.کارشناسی هوشبری بودم.به نظرت میتونم موفق باشم با توجه به اینکه کارشناسی آمار نبودم؟

آخرین ویرایش:

FARA12

New member
سلام منم وزارت علوم آمار ریاضی علم و صنعت قبول شدم و وزارت بهداشت آمار زیستی اراک
فعلا توی برزخم نمیدونم کدومو برم با چند تا از اساتیدم صحبت کردم میگن آمار زیستی بهتره

abolhasany

New member
از بچه ها كسي ميدونه شرايط تكميل ظرفيت چطوريه؟؟؟
اگه اين دانشگاهي كه قبول شديم ثبت نام كنيم ديگه نميشه تو تكميل ظرفيت شركت كرد؟؟؟
يا اگه ميشه اگه تو تكميل ظرفيت جايي قبول شديم نرفتيم چي ميشه ؟؟؟
اگه كسي اطلاعاتي داره لطفا راهنمايي كنه
ممنــــــــــون

biosta

Well-known member
از بچه ها كسي ميدونه شرايط تكميل ظرفيت چطوريه؟؟؟
اگه اين دانشگاهي كه قبول شديم ثبت نام كنيم ديگه نميشه تو تكميل ظرفيت شركت كرد؟؟؟
يا اگه ميشه اگه تو تكميل ظرفيت جايي قبول شديم نرفتيم چي ميشه ؟؟؟
اگه كسي اطلاعاتي داره لطفا راهنمايي كنه
ممنــــــــــون

اشخاصی در تکمیل ظرفیت شرکت داده می شوند که قبول نشده باشند
کسانی که نمره ی بسیار کمی با آخرین فرد قبولی در سهمیه ی آزاد دارند احتمال قبولی در تکمیل ظرفیت را دارند.
کسی که در تکمیل ظرفیت قبول شود و نرود با وی همچون مقررات شخص انصرافی برخورد خواهد شد.
من مشهد قبول شدم منتها اگر همچون شما اراک قبول می شدم خودم را برای اقدام در ثبت نام اصلا" دو دل نمی کردم .

biosta

Well-known member
سلام منم وزارت علوم آمار ریاضی علم و صنعت قبول شدم و وزارت بهداشت آمار زیستی اراک
فعلا توی برزخم نمیدونم کدومو برم با چند تا از اساتیدم صحبت کردم میگن آمار زیستی بهتره

تفاوت دانش آموخته ی کارشناسی ارشد آمار محض با دانش آموخته ی کارشناسی نسبت به تفاوت دانش آموخته ی آمار زیستی در همان دو مقطع کمتر هست .
به بیان دیگر آمار زیستی به شما علم بیشتری از آمار محض می دهد و علمی که می توانید در عمل نیز پیاده نمایید
در حالی که آمار محض به جز موارد استثنا کاربردش همان تخته کلاس می باشد .
به نظر می رسد شما در محض قوی تر از دیگر دروس کاربردی باشید
حتما و حتما با قطعیت در مورد انتخاب یکی از این دو تصمیم بگیرید .
اگر من در این چنین شرایطی قرار داشته باشم تصمیمم مشخص بود و رای را به اساتیدتان می دهم .
بهر حال بدانید تصمیم نهایی با شماست و شما هستید که در برابر تصمیمتان مسئول هستید .
بعد از تصمیم نهایی به ندرت به رشته ی دومی که قبول شدید فکر کنید .

biosta

Well-known member
جواب

خوب قدیم های نه چندان دور رشته ی آمار زیستی در دانشکده ی مدیریت و اطلاع رسانی دانشگاه ایران تدریس می شد
که بعد از ادغام این دو دانشگاه هنوز نیز رد پاهای از این دانشگاه ایران یافت می شود .
تا جایی که من می دانم دانشکده بهداشت بایستی سطح بهتری داشته باشد و همین طور هم هست و دانشکده ی مدیریت را به حساب دانشگاه ایران بگذارید .​

FARA12

New member
biosta عزیز بیشترین هدف من از ادامه تحصیل تدریس در دانشگاهه و خیلی دلم میخواد در این زمینه فعالیت کنم ، نمیدونم با آمار زیستی میتونم به هدفم برسم یا نه

biosta

Well-known member
تصمیم

سلام بیو . بهتون تبریک میگم. من اگه یادتون باشه روزای اول بعدازامتحان آمدم سایت وگفتم خراب کردم (بی دقتی و وقت کم آوردم)با اینکه خوب خونده بودم. جایی هم قبول نشدم. وزارت علوم پیام نورمشهدقبول شدم .به نظرشما برم یا برا سال بعد امارزیستی بخونم؟موندم چکارکنم میترسم بازم قبول نشم؟

سلام.
کم و بیش عزیزانی هستند که شما را راهنمایی کنند منتها تصمیم نهایی با خود خود شماست و مسئولیت انتخابتان را بر گردن کسی نیاندازید
وقتی فردی گزینه یی را در فرایند تصمیم گیری انتخاب می کند بدیهی هست حتی شده به صورت موقت از گزینه های انتخابی دیگر که می تواند داشته باشد باز بماند
چرا که انتخاب هزینه بر هست و این هزینه همان زمان هست .

من نظر خود را می گویم و الزامی نیست که برای شما تصمیم درست همین باشد .

خوب من اگر در مشهد زندگی می کردم( که زندگی می کنم ) و نیز هزینه ی ترمی 500 هزار تومن را مسئله یی نمی دیدم
با آن که به آمار زیستی علاقه ی افراطی دارم همچنان آمار محض پیام نور را می خواندم
چرا که در زمان حال آمار زیستی قبول نشدم
و با برنامه یی مدون شده و انگیزه ی زیاد تصمیم را بر آن می گذاشتم که ارشد دومم را بعد از فارغ التحصیلی آمار محض در رشته ی آمار زیستی بگیرم .
این نظر من هست و اگر در صندلی تصمیم جای شما بودم بدین گونه عمل می کردم .
نه من و هیچ کس دیگری نمی تواند بجای تصمیم بگیرد فقط می توانند نظر دهند این همیشه یادتان باشد .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا