نظراتتون در مورد کلید نهایی(کلیه رشته ها باذکر نام رشته)

takta

New member
دقیقا رشته میکروب هم 2 سوالو فقط حذف کردن متاسفم براشون

f-mk

New member
من قارچ شناسی پزشکی دادم.قارچ با ضریب 5 درس اصلیمونه توو کنکور ارشد.دوتا سوالایی که من با اطمینان کامل زده بودم و کلید اولیه درست اعلامش کرده بود رو حذف کردن.:sad:

bahram-68

New member
اخه چرا پس این تاریخ لعنتی اعتراض رو گذاشتید؟
اخه ما دردمونا به کی بگیم
با کلیدشون اون درصدای ما را هم پایین اوردن و بعدشم هیچ اصلاحی هم نکردن
تخته کنید در این سنجش پزشکی رو دیگه

!SeCreT!

New member
فیزیک پزشکی م 14 تا حذف کردن و خوب بوده بررسیشون ...فقط یه سوال این سوالا که حذف میشن درصدارو چطور باید حساب کرد؟

bahram-68

New member
تاسف

اخه چرا پس این تاریخ لعنتی اعتراض رو گذاشتید؟
اخه ما دردمونا به کی بگیم
با کلیدشون اون درصدای ما را هم پایین اوردن و بعدشم هیچ اصلاحی هم نکردن
تخته کنید در این سنجش پزشکی رو دیگه(مهندسی بهداشت حرفه ای)

parnia

New member
فقط میتونم بگم که خدا ازشون نگذره.....

درست که نکردن به درک....رفتن ی سوال واضح و درست و بدون مشکل رو هم غلطش کردن.....

خدا ازشون نگذره.............

f-mk

New member
بچه ها تورو خدا بگین سوال که حذف میشه یعنی باید از تعداد کل سوالام حذفشون کرد موقع درصد گیری؟

fatalist

New member
واسه بیوشیمی هم فقط 1 سوال درس بیوشیمیو حذف کردن همین ولی زیست وشیمی واقعا رسیدگی شده ولی بازم درس اصلی ما بیوشیمی بوده که فرقی نکرده:New (6):

zahra2013

New member
دوست عزیز وقتی یه سوال حذف میشه متاسفانه اون سوال برای تمام داوطلبا درست در نظر گرفته میشه.

f-mk

New member
زهرا جون یعنی میفرمایید:مثلا درس قارچ توو کنکور ما 75 سوال داشت و الان سه تاشو حذف کردن.با این حساب میفرمایید یعنی این سوالای حذف شده رو بعنوان سوال درست درنظر بگیرم و تعداد کل سوالا رو هم همون 75 بگیرم و درصدگیری کنم؟

takta

New member
فقط امسال دست به یکی شده حال بچه های میکروب را بگیرن

mheibati

New member
سلام ،واسه ی رشته آناتومی کلید هیچ تغییری نکرده، واسشون متاسفم ،در ضمن اومدن یه سوال زبان که ساده بود رو حذف کردن.

azadeh92

New member
سلام,همون کلیدای اولیه رو دوباره گذاشتن!!!!!!!!!!!!!!!!!!هیچ زحمتی به خودشون ندادن!
5 تا از سوالا رو مطمینم که اشتباه بوده ولی هیچ تغییری ندادن!(آموزش بهداشت):mad_majidonline:

bluerosy

New member
رشته تغذیه هم یک حذفی داشت و یک دو تا تغییر ولی سوالات خیلی واضح که باید حذف می شد نشده. من نمی دونم این ها چی فکر می کنن. یعنی اصلا فکر میکنن؟

mexin

Well-known member
دوست عزیز وقتی یه سوال حذف میشه متاسفانه اون سوال برای تمام داوطلبا درست در نظر گرفته میشه.

نه اینجوری نیست!سوال حذفی رو از جمع کل سوالات که در 3 ضرب میکنین واسه درصد گیری هم حذف کنین!
مثلا 40 سوال بوده 2 تا حذف شده بعد واسه درصد گیری تعداد سوال درست رو در 3 ضرب تقسیم بر 38 سوال ضرب در 3 کنید!

آخرین ویرایش:
بالا