نتایج کارشناسی ارشد اعلام شد

mona161

New member
سلام
به همه دوستانی ک قبول شدن تبریک میگم:riz304:

منم بیوتک همدان قبول شدم

memol2288

New member
سلام. به همه شما دوستان تبریک میگم. منم پرستاری مراقبت ویژه نوزادان شهیدبهشتی قبول شدم.

ROJO

New member
11480484-close-up-bouquet-of-pink-roses-piece-of-chocolate-cake-cup-of-tea-and-coffee-at-the-kit.jpg
بچه ها خسته نباشید، من که شما رو میبینم انرژی میگیرم واسه خوندن
:thanks:

mahii

New member
ای جان فرشته من توهم قبول شدی:heart:
نمی دونی چقد واست خوشحالم:thanks:
الهی دکترا قبول شی مادر:bunnyearsmiley:

بچه های عزییییییییییییییییییییییییییییییییز و عزیز
من شهید بهشتی قبول شدم
یه سوال دارم؟
اون موقع که من انتخاب دانشگاه میکردم شعب بین المل شهید بهشتی رو هم زدم
سوالم اینه که الان که جوابا اومده معلوم میشه سراسری قبول شدی یا بین المل؟ یا بعدن معلوم میشه؟ اصلن ادم چجوری بفهمه دولتی قبول شده یا بین الملل
تو صفحه قبولی من فقط نوشته بود شهید بهشتی
از تمام کسانی که این سئوال رو میبیندد جواب بدن جون هر کی دوس دارین جواب بدین
منتظرم وگرنه دست از سرتون برنمیدارم

biochemistry.f

New member
هیچکس تا حالا جزء قبولی های بین الملل نبوده از دیروز تا حالا
من زنگ زدم وزارت بهداشت ولی تعطیل بود گفتن شنبه زنگ بزن
بند 22 اطلاعیه نوشته که بین الملل ها خودشون با نظر وزارت بهداشت اسامی را اعلام میکنن
اما پارسال اینجوری نبود!!!!!!!!
22-پذيرش در شعب بين الملل توسط دانشگاههاي مربوطه انجام مي پذيرد لذا اسامي چند برابر ظرفيت براساس اولويت نمره به
دانشگاه اعلام كه پس از طي مراحل قانوني، اسامي پذيرفته شدگان توسط دانشگاههاي مربوطه اعلام مي گردد . لذا داوطلبان جهت
اطلاع از وضعيت نهايي خود متعاقباً با دانشگاه مربوطه هماهنگي لازم بعمل آورند.

biochemistry.f

New member
بند 22 اطلاعیه نوشته که بین الملل ها خودشون با نظر وزارت بهداشت اسامی را اعلام میکنن
22-پذيرش در شعب بين الملل توسط دانشگاههاي مربوطه انجام مي پذيرد لذا اسامي چند برابر ظرفيت براساس اولويت نمره به
دانشگاه اعلام كه پس از طي مراحل قانوني، اسامي پذيرفته شدگان توسط دانشگاههاي مربوطه اعلام مي گردد . لذا داوطلبان جهت

midwife92

New member
سلام عزیزان
من به کسانی که قبول شدن تبریک میگم و آرزوی موفقیت در مدارج بالاتر رو از پروردگار متعال خواستارم.
آناتومی دانشگاه ایران قبول شدم.

سلام دوست عزیز.تبریک میگم. من مامایی ایران قبول شدم. شما میدونید ثبت نام کیه و کجا باید بریم؟

midwife92

New member
دوستان دانشکده پرستاری و مامایی ایران کجاست؟ همه ش کنار برج میلاده یا دانشکده دانشکده س؟

Mohammad gh

New member
ولی خودمونیما این سایت چه قدر ارشد و دکتر و دانشجوی نخبه تحویل جامعه داده و داره میده
مسئولای سایت باید قدر این موقعیت و کاربرارو بدونن
سایت مربوط به علوم پزشکی یا زیست شناسی زیاد داریم ولی انصافا به پای ایجا نمیرسن.

laeya

New member
بچه های عزییییییییییییییییییییییییییییییییز و عزیز
من شهید بهشتی قبول شدم
یه سوال دارم؟
اون موقع که من انتخاب دانشگاه میکردم شعب بین المل شهید بهشتی رو هم زدم
سوالم اینه که الان که جوابا اومده معلوم میشه سراسری قبول شدی یا بین المل؟ یا بعدن معلوم میشه؟ اصلن ادم چجوری بفهمه دولتی قبول شده یا بین الملل
تو صفحه قبولی من فقط نوشته بود شهید بهشتی
از تمام کسانی که این سئوال رو میبیندد جواب بدن جون هر کی دوس دارین جواب بدین
منتظرم وگرنه دست از سرتون برنمیدارم
دوست عزيز حتما روزانه هستي چون اگه بين الملل بودي حتما بهش اشاره ميكرد ولي چون اسمي از بين الملل نبرده حتما روزانه هستي.

ALI_A

New member

منم زنگ زدم همینو گفتن
خیلی گنگه اگه چیزی فهمیدی بهمنم بگوو منم به شما حتما اطلاع می دم.

yaas91

New member
دانشگاه آزاد هم اسامي قبول شده هاش رو به علوم پزشكي ميده اعلام كنه؟ يعني من نبايد منتظر نتايج آزاد باشم؟ چون تو انتخاب رشته وزارت بهداشت آزاد رو هم انتخاب كردم. تو قبوليها هم يكي ميگفت علوم دارويي قبول شده. علوم دارويي كه مال دانشگاه آزاده!!! من كه نفهميدم . اگه كسي ميدونه بگه.

coffee

New member
سلام بچه ها ... کسی میدونه ثبت نام دانشگاه تهران به چه صورت هست؟من شنیدم تمام مراحل ثبت نام اینترنتی هست ونیاز به مراجعه نیست!!!:21:
اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه لطفا

eroooor

New member
دانشگاه آزاد هم اسامي قبول شده هاش رو به علوم پزشكي ميده اعلام كنه؟ يعني من نبايد منتظر نتايج آزاد باشم؟ چون تو انتخاب رشته وزارت بهداشت آزاد رو هم انتخاب كردم. تو قبوليها هم يكي ميگفت علوم دارويي قبول شده. علوم دارويي كه مال دانشگاه آزاده!!! من كه نفهميدم . اگه كسي ميدونه بگه.

دانشگاه آزاد امسال به دو طرریق دانشجو می گرفت)آزمون وزارت بهداشت که روز ششم شهریور هم قبولیاشو اعلام کرد و آزمون دانشگاه آزاد که هنوز اعلام نتیجه نکرده)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yaas91
بالا