نتایج نهایی دکتری تخصصی(PhD) تان را بگویید!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

najma

New member
سلام به دوستان خوبم من هم امسال آمار زیستی دانشگاه شهیدبهشتی قبول شدم
امیدوارم همه عزیزان دیگه هم موفق باشند
آقا مجتبی به شما هم تبریک میگم

به به مبارکتون باشه . ایشالا که همیشه همیشه موفق و سربلند باشید .
برا ما هم دعا کنید:auizz3ffy9vla57584x

najma

New member
سلام و تبریک به قبول شده ها
من ژنتیک پزشکی دانشگاه تهران قبول شدم.
جهت اطلاع دوستانی که سئوال کردن:
-متوسط 74.4%
-1 مقاله ISI با Impact Factor 5
-2مقاله فارسی در مجله دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران
-سابقه تدریس نداشتم
-تدوین کتاب "مبانی ایمنولوژی مولکولی به زبان ساده "تحت نظر دکتر تلاوت
-سابقه همکاری در طرح پژوهشی در پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری
-سابقه همکاری در طرح ملی اپیدمیولوژی سرطان پستان در ایران در پژوهشگاه علوم و فنون نوین
-نمره زبان MHLE 82

سلام آرام جان ، خیلی خیلی تبریک میگم بهتون .
شما هم شیرینی یادت نره ...
ایشالا که با همکاری شما و آقا مجتبی و بقیه دوستان ژنتیک آینده خوبی در انتظار این رشته خواهد بود ...:rose:

Setayesh92

New member
سلام به همه ی دوستای خوبم
تبریک به همه ی بچه هایی که با پشتکار فراوون به این موفقیت رسیدن
مجتبی آرام و demyan عزیز تبریک ویژه
با ارزوی روزهایی پربارتر و موفقیت بیشتر برای همه ی دوستای خوبم
برای دیگران هم دعا کنیم

mj1919

New member
مجتبی، آرام و demyan عزیز مبارررررررررككككككككككككككك باشه

1 سوال دارم

برا من نوشته قبول: علوم پزشكي تهران.

حالا نمي دونم منظور روزانه تهران هست يا بين الملل؟؟؟؟( آخه من تو انتخاب رشته هام بين الملل رو هم انتخاب كرده بودم(البته اولويت آخرم بود))

خیلی خیلی تبریک میگم!
اگه میانگین درصد هاتون رو بفرمایید، و یک مقایسه داشته باشید تقریبا میشه گفت کدوم قبول شدید.

موفق باشید

AWWA

New member
demyan،gen3 و آرام جان به شمام قلبا" تبریک می گم. ایشالله که روز به روز موفقتر از این باشین. برا بچه های دیگه ام که ارشد هستن دعا می کنم سال دیگه اونا خبر قبولیشونو بدن.

fateme67

New member
سلام و تبریک به قبول شده ها
من ژنتیک پزشکی دانشگاه تهران قبول شدم.
جهت اطلاع دوستانی که سئوال کردن:
-متوسط 74.4%
-1 مقاله ISI با Impact Factor 5
-2مقاله فارسی در مجله دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران
-سابقه تدریس نداشتم
-تدوین کتاب "مبانی ایمنولوژی مولکولی به زبان ساده "تحت نظر دکتر تلاوت
-سابقه همکاری در طرح پژوهشی در پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری
-سابقه همکاری در طرح ملی اپیدمیولوژی سرطان پستان در ایران در پژوهشگاه علوم و فنون نوین
-نمره زبان MHLE 82
تبریک میگم و براتون آرزوی موفقیت میکنم...

fateme67

New member
تبریک صمیمانه بنده رو هم پذیرا باشید جناب دکتر ...:sarma:
شیرینی ... شیرینی ...:applause:

ما که از بچه های دانشگامون ک قبول شدن قول شام گرفتیم...قراره هفته دیگه بریم شام بیرون جاتون خالی!!!!!!!!امروز نو دانشکده تو هر گروهی که میرفتیم بهمون شیرینی تعارف میکردن:thanks:...ماشاله بچه ها خوب قبول شدن...2نفرم بیوتک قبول شدن یکی همین جا نبریز اون یکی بهشتی...

najma

New member
ما که از بچه های دانشگامون ک قبول شدن قول شام گرفتیم...قراره هفته دیگه بریم شام بیرون جاتون خالی!!!!!!!!امروز نو دانشکده تو هر گروهی که میرفتیم بهمون شیرینی تعارف میکردن:thanks:...ماشاله بچه ها خوب قبول شدن...2نفرم بیوتک قبول شدن یکی همین جا نبریز اون یکی بهشتی...

والا اینجا اگه نفری یه نقل هم بدن ما قبول داریم :25r30wi:

fateme67

New member
والا اینجا اگه نفری یه نقل هم بدن ما قبول داریم :25r30wi:
وای نجما انقد گفتیم که قبول کردن!!!!!البته خداییش بچه های خوبین...روزی که نتایج اومد بهش اس دادم وقتی گفت قبول شده گفتم خب باشه ما از همین الان برا هفته دیگه برنامه ریزی می کنیم ک شام چی بخوریم!!!!!!!!!:smiliess (11):شما از بچه هاتون چن نفر قبول شدن؟

listeria

New member
:riz304: موفق باشی. دست راستت رو سر ما چند تا مقاله داشتین بار اول بود شرکت میکردین؟

najma

New member
وای نجما انقد گفتیم که قبول کردن!!!!!البته خداییش بچه های خوبین...روزی که نتایج اومد بهش اس دادم وقتی گفت قبول شده گفتم خب باشه ما از همین الان برا هفته دیگه برنامه ریزی می کنیم ک شام چی بخوریم!!!!!!!!!:smiliess (11):شما از بچه هاتون چن نفر قبول شدن؟

ما فقط یه نفر از گروهمون کنکور داده ، اخه اصفهان یه سال در میون دانشجو میگرفت تا پارسال . بیوتک که اصلا نداریم همشون پارسال قبول شدن ، 5 تا ژنتیک ترم پنجی داریم که فقط یکیشون کنکور داده بود و مرحله اول اورد ... اونم نمیدونم قبول شد یا نه:sad: ...
گروه های دیگمونم والا زیاد باهاشون رفت و آمد نداریم خواهر :25r30wi:

fateme67

New member
ما فقط یه نفر از گروهمون کنکور داده ، اخه اصفهان یه سال در میون دانشجو میگرفت تا پارسال . بیوتک که اصلا نداریم همشون پارسال قبول شدن ، 5 تا ژنتیک ترم پنجی داریم که فقط یکیشون کنکور داده بود و مرحله اول اورد ... اونم نمیدونم قبول شد یا نه:sad: ...
گروه های دیگمونم والا زیاد باهاشون رفت و آمد نداریم خواهر :25r30wi:

ما گوه ایمنی مونم 2نفر قبول شدن...آخه من تو همه گروها 1کی2تا دوست دارم ک خبراش میرسه!!!!!!!!!!سعی کن رفت و آمد کنی خواهر!!!!:smilies-azardl (113من سر کلاس ایمونوژنتیک بچه های ایمنی میرفتم اونجا با چندتاشون دوس شدم.

hadis

New member
سلام دوستان.
من واحد بین الملل علوم پزشکی تهران قبول شدم ولی هرچقدر تماس میگیرم، در مورد ثبت نام ( اینترنتی یا حضوری؟ 15و16 که در سایت سنجش اعلام شده یا روز دیگه؟ ) کسی بهم اطلاعات نمیده.. من چون شهرستان هستم مجبور بودم فقط تلفن کنم که مسول تحصیلات تکمیلی شون برخورد زننده ای هم کرد و گفت وزارت خونه به ما اعلام نکرده. و وقتی پرسیدم من حالا از کی میتونم بپرسم گفت به من مربوط نیست و قطع کرد!!!:14:
در مورد پرداخت هزینه هم به هکذا... نمیدونم باید شهریه رو کی و کجا به چه کسی پرداخت کنم! شرایطشون چطوریه! خانم مربوطه گفتند : مگه من مسول امور مالی هستم؟ زنگ بزنید حسابداری... خیلی اذیت شدم امروز... تقریبا 9 تا شماره مختلف رو گرفتم و هیچ کس هم جواب درستی نداد.. همه حواله ام کردند به جای دیگه... :13::sadsmiley:
حالا نصفه شبی از این همه فکر و خیال، بیخوابی زده بود به سرم که خوشبختانه اینجا رو پیدا کردم. اگر کسی از دوستان من رو راهنمایی کنه، بی نهایت ممنونش میشم. :riz513:

mw.ashel

New member
سلام دوستان.
من واحد بین الملل علوم پزشکی تهران قبول شدم ولی هرچقدر تماس میگیرم، در مورد ثبت نام ( اینترنتی یا حضوری؟ 15و16 که در سایت سنجش اعلام شده یا روز دیگه؟ ) کسی بهم اطلاعات نمیده.. من چون شهرستان هستم مجبور بودم فقط تلفن کنم که مسول تحصیلات تکمیلی شون برخورد زننده ای هم کرد و گفت وزارت خونه به ما اعلام نکرده. و وقتی پرسیدم من حالا از کی میتونم بپرسم گفت به من مربوط نیست و قطع کرد!!!:14:
در مورد پرداخت هزینه هم به هکذا... نمیدونم باید شهریه رو کی و کجا به چه کسی پرداخت کنم! شرایطشون چطوریه! خانم مربوطه گفتند : مگه من مسول امور مالی هستم؟ زنگ بزنید حسابداری... خیلی اذیت شدم امروز... تقریبا 9 تا شماره مختلف رو گرفتم و هیچ کس هم جواب درستی نداد.. همه حواله ام کردند به جای دیگه... :13::sadsmiley:
حالا نصفه شبی از این همه فکر و خیال، بیخوابی زده بود به سرم که خوشبختانه اینجا رو پیدا کردم. اگر کسی از دوستان من رو راهنمایی کنه، بی نهایت ممنونش میشم. :riz513:

حدیث جان تا حضوری به اونجا مراجعه نکنی جوابی ازشون دریافت نمیکنی و این فرصتم از دست میدی

sjeff

New member
سلام دوستان.

سلام دوست عزیز

چرا انقد نگران!!؟؟
اولا اینکه : مبارک باشه قبولیتون در برترین دانشگاه ایران و اآرزوی موفقیت بیشتر برای شما

دوما: شما انگار تازه اومدی ایران. یکم حوصله کن . طبق اطلاعیه سنجش 15-16 روز ثبت نامه. شما حدود روز 16-17 رجوع کن به سایت. یه ثبت نام اینترنتی کن. بعد حدود اواخر بهمن هم تشریف می برید فیش واریزی و اصل مدارک رو بهشون تحویل می دید. در مورد بی ادبی کارشناسان هم حق با شماست. البته حق با اونها هم هست. در روز تماسهای بسیار بسیار فراوانی باهاشون گرفته می شه که هر کی جاشون باشه خسته می شه!!

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا