نتایج نهایی دکترا

vet lab sciences

New member
مرسی ممنونم....آره تغییر ضریب ایمنی برای من خوب شد..اما متاسفانه سلولی دیدین که چه افتضاحی شد...اگر سوالات سلولی استاندارد طرح شده بود من تقریباً مطمئن بودم که نمره کتبی من بهتر میشد...شما باور کن که من در دوره لیسانس در دانشگاه شیراز، واحد های درسی خیلی خوبی را در محضر اساتید خیلی خوبی گذرونده بودم ..اساتیدی که دانشجوی مستقیم دکتر واتسون در دانشگاه آن زمان شیراز بودن.....اساتیدی که برای تدریس نیازی به هیچ پاورپوینت و ای نداشتن!!!!! واقعاً باسوادن!!!!!
برای شما هم آرزوی موفقیت میکنم

دکترجان درصد درس ایمنی تان نشان می دهد پس از گذشت مدتی مدید از فارغ التحصیلی تان هنوز هم قلبتان آکنده از لنفوسیت هاست!:rolleyessmileyanim:

cyavash

New member
دکترجان درصد درس ایمنی تان نشان می دهد پس از گذشت مدتی مدید از فارغ التحصیلی تان هنوز هم قلبتان آکنده از لنفوسیت هاست!:rolleyessmileyanim:
من احترام و عشق بی پایان حودم را بر سطح حرفه ای ترین سلولهای عرضه کننده آنتی ژن (APCs) وجودم به شما تقدیم میکنم با فراوان نرین کمک محرکها.

avina

New member
با سلام و تبریک به آقای سیاوش.

چند تا سوال: شما کارمند ناجا هستید؟ اگرنه چرا بقیه الله که شهریه داره رو در اولویت سوم گذاشتید؟!

vet lab sciences

New member
من احترام و عشق بی پایان خودم را بر سطح حرفه ای ترین سلولهای عرضه کننده آنتی ژن (APCs) وجودم به شما تقدیم میکنم با فراوان نرین کمک محرکها.

و ما لنفوسیت های T بکر هم با کمال آفینیتی پذیرای محموله تان هستیم!:smiliess (4)::rolleyessmileyanim::28::riz304:

sheida93

New member
آقا سیاوش لطفا منابعی که برای هر درس مطالعه کردید اینجا بذارید تا همه استفاده کنند
ممنونم

cyavash

New member
آقا سیاوش لطفا منابعی که برای هر درس مطالعه کردید اینجا بذارید تا همه استفاده کنند
ممنونم
در مورد منابع که شما و دوستان استاد هستین...اما...در مورد درس ایمنی که من فارغ التحصیل این رشته ام، خوب شرایط من فرق میکنه...مثلاً من همه کتابای روتین این درس رو بارها خوندم...ولی اگه بخوام رفرنس ایمنی برای بیوتک بگم.....ابوالعباس
برای بقیه درسها هم مباحث مختلف از کتابای مختلف...مثلاً سلولی مولکولی:
کتاب مهدوی سلولیش خوبه، کتاب درس و آزمون زیست سلولی انتشارات میر خوبه، کتاب اکرمی مباحث سیتوژنتیک و مولکولیش خوبه، کتاب نجات مهدیه هم همینطور...به نظر من باید به نوع سوالات آزمون باید مسلط شد...چون همه مباحث قابل تسلط نیستن....نکته بعدی اینکه اگه در سوالات تناقض دیدین (که زیاده)، حتماً به اینترنت مراجعه کنید نه به کتاب تالیفی فارسی....درس سلولی مولکولی به لحاظ تنوع مطالب، گسترده است که این مطلب در طیف سوالایی که در این سالها طرخ شده قابل مشاهده است، پس مجبوری خوب بخونی. مثلاً امسال از سنترال دوگما هیچ سوالی نبود در حالیکه من خیلی خوب خونده بودم!! سال بعد ممکنه باشه!!!
برای بیوشیمی به نظرم یه چکیده به همراه سوالات پنج سال احیر کافیه.....برای بیوانفورماتیک هم که دو سه تا کتاب هست ....اما فکز کنم هنوز طراحای سوال نمیدونن دنبال چی هستن و اصولاً هدف از مطرح کردن این درس در آزمون چیه ؟نمیدونم....من به فراخور مبحث از همه کتابای بالا استفاده کردم

آخرین ویرایش:

aaram

New member
سلام....تبریک میگم به همه کسانی که قبول شدند و آروزی قبولی برای کسانی که قبول نشدن در کنکور سال بعد را دارم!

من هم قبول نشدم!!! حتما تلاشم کافی نبوده و مقداری هم شانس با من یار نبوده در نحوه درس خوندم و تمرکزم روی اینکه کدوم یکی از منابع رو باید بیشتر میخوندم و کدوم رو کمتر! در هر حال خداوند صلاح ندید که من امسال قبول شم!

اما مهترین حرفی که دارم متوجه شدم که فقط نمره علمی مهمه! خیلی هم مهم! چون خودم با یکی از دوستام کاملا سی وی مشابه ای داشتیم! کاملا مشابه! نحوره برخورد و طرز صحبت هم اگر بگم بهتر از ایشون نبودم قطعا کمتر هم نبودم! در باره پارتی بازی هم بگم اصلا ایشون کسی هستند که اساتید زیاد دل خوشی ازش ندارند!!!!

اما فقط و فقط بخاطر 30 درصد بیشتر در درسی که ضریب 6 داشت و یکی دوتا درس در حد 30 درصد بیشتر که از من زده بودن، ایشون در بهترین دانشگاه قبول شدن و من مردود!

بچه ها برام دعا کیند من از همین ماه میخام کم کم شروع کنم به خوندن! من نهایت تلاشمو میکنم و فهمیدم که فقط و فقط تمرکزم روی نمره علمی باشه نه اینکه با مقاله و طرح و ...خودمو زیاد درگیر کنم!!!! از الان هم شروع میکنم به خوندن! من باید سال بعد حتما تهران قبول بشم! خیلی خیلی دعام کنید بچه ها! شاید دیگه خیلی دیر دیر سر بزنم به بچه های گل انجمن! دلم براتون تنگ میشه! امیدوارم همتون موفق باشید!
:riz304:

آخرین ویرایش:

cyavash

New member
سلام....تبریک میگم به همه کسانی که قبول شدند و آروزی قبولی برای کسانی که قبول نشدن در کنکور سال بعد را دارم!

من هم قبول نشدم!!! حتما تلاشم کافی نبوده و مقداری هم شانس با من یار نبوده در نحوه درس خوندم و تمرکزم روی اینکه کدوم یکی از منابع رو باید بیشتر میخوندم و کدوم رو کمتر! در هر حال خداوند صلاح ندید که من امسال قبول شم!

اما مهترین حرفی که دارم متوجه شدم که فقط نمره علمی مهمه! خیلی هم مهم! چون خودم با یکی از دوستام کاملا سی وی مشابه ای داشتیم! کاملا مشابه! نحوره برخورد و طرز صحبت هم اگر بگم بهتر از ایشون نبودم قطعا کمتر هم نبودم! در باره پارتی بازی هم بگم اصلا ایشون کسی هستند که اساتید زیاد دل خوشی ازش ندارند!!!!

اما فقط و فقط بخاطر 30 درصد بیشتر در درسی که ضریب 6 داشت و یکی دوتا درس در حد 30 درصد بیشتر که از من زده بودن، ایشون در بهترین دانشگاه قبول شدن و من مردود!

من هم چون طرح دارم بنا به قانون سنجش، نمیتونم سال بعد شرکت کنم اگر فارغ التحصیل باشم! اما قرار شده که پایان نامم رو طولش بدم و دفاع نکنم تا شهریور ماه که موقع ثبت نام هست فارغ التحصیل نشده باشم و بتونم کنکور سال بعد رو شرکت کنم! یعنی 6 ترمه بشم! بچه ها برام دعا کیند من از همین ماه میخام کم کم شروع کنم به خوندن! من نهایت تلاشمو میکنم و فهمیدم که فقط و فقط تمرکزم روی نمره علمی باشه نه اینکه با مقاله و طرح و ...خودمو زیاد درگیر کنم!!!! از الان هم شروع میکنم به خوندن! من باید سال بعد حتما تهران قبول بشم! خیلی خیلی دعام کنید بچه ها! شاید دیگه خیلی دیر دیر سر بزنم به بچه های گل انجمن! دلم براتون تنگ میشه! امیدوارم همتون موفق باشید!
:riz304:
با سلام و احترام....باید عرض کنم اون 30 درصدایی که شما اسم بردین مخصوصاً در درس باکتری شناسی (ضریب 6) فاصله بسیار زیادی را بین شما و ایشون ایجاد میکنه...وقتی نمره نهایی اعلام شد ...خواهید دید که نمره ایشون بسیار بالاتر است...در ضمن یکی از دوستان من دکترای باکتری تهران میخونه و تجربه زیادی هم داره اگه نیاز به کمک داشتین میتونم معرفیتون کنم...موفق باشین

vet lab sciences

New member
علاوه بر لایک کردن نوشته های دوستان لازم دیدم که تشکر قلبی و صمیمانه ی خودم رو در قالب یک پست از دوستان عزیز مثل آقا مرتضی ، علی آقا ، آرام خانم ، دکتر سیاوش و... بابت انتقال تجربه های بسیار گرانسنگشون که باعث میشه افرادی مثل بنده که هنوز اول راه هستند با دید باز و آگاهی بالا طی طریق کنند ، بیان کنم.:rose:

aaram

New member
با سلام و احترام....باید عرض کنم اون 30 درصدایی که شما اسم بردین مخصوصاً در درس باکتری شناسی (ضریب 6) فاصله بسیار زیادی را بین شما و ایشون ایجاد میکنه...وقتی نمره نهایی اعلام شد ...خواهید دید که نمره ایشون بسیار بالاتر است...در ضمن یکی از دوستان من دکترای باکتری تهران میخونه و تجربه زیادی هم داره اگه نیاز به کمک داشتین میتونم معرفیتون کنم...موفق باشین

سلام آقا سیاوش! بازم بهتون تبریک میگم! بله منم عرض کردم که تلاشم کافی نبوده و دقیقا منم همین حرف شمارو زدم! حالا نمیدونم کجای حرفم را ضد حرف خودتون دونستین! گفتم که فقط نمره علمی خیلی مهمه! و منم تلاشم کافی نبوده! 30 درصد هم میدونم زیاده اما تفاوتش در چندتین سوال بیشتر و دقت و تمرکز و تلاش بیشتر نیست! منم خوشحالم برای همه دوستانی که قبول شدند و هیچ اعتراضی ندارم و فقط باید تلاشمو بیشتر کنم! امیدوارم همگی موفق باشید.........

cyavash

New member
سلام آقا سیاوش! بازم بهتون تبریک میگم! بله منم عرض کردم که تلاشم کافی نبوده و دقیقا منم همین حرف شمارو زدم! حالا نمیدونم کجای حرفم را ضد حرف خودتون دونستین! گفتم که فقط نمره علمی خیلی مهمه! و منم تلاشم کافی نبوده! 30 درصد هم میدونم زیاده اما تفاوتش در چندتین سوال بیشتر و دقت و تمرکز و تلاش بیشتر نیست! منم خوشحالم برای همه دوستانی که قبول شدند و هیچ اعتراضی ندارم و فقط باید تلاشمو بیشتر کنم! امیدوارم همگی موفق باشید.........
با احترام.....شاید برداشت من اشتباه بوده (من اینطور برداشت کردم که از نظر شما، اون اختلاف درصدی که ذکر کردید، قابل ملاحظه نبوده!!! در حالیکه در کنکور دکترا مخصوصاً در رشته هایی متل باکتری و ایمنی، این اعداد بسیار تعیین کنده است و شاید باورش سخت باشه اما...من افرادی را میشناسم که با 70 درصد ایمنی در رشته ایمونو قبول نشدن!!! در حالیکه 75 درصد قبول شد...حالا دوستان ببینن اون 30 درصدهایی که مطرح شده، چقدر تاثیرگذاره.)
و نکته پایانی این بحث اینکه: هدف من از وارد شدن در این انجمن، صرفاً کمک و راهنمایی نسبت به افرادی هست که شبیه خودم (مخصوصاً در سالهای قبل) هستن ..خوشبختانه در مسیر من افرادی بودن که من از وجود اونها استفاده کردم و الان دوست دارم جبران کنم البته اگه بتونم.......فقط همین!!!

cyavash

New member
با احترام.....شاید برداشت من اشتباه بوده (من اینطور برداشت کردم که از نظر شما، اون اختلاف درصدی که ذکر کردید، قابل ملاحظه نبوده!!! در حالیکه در کنکور دکترا مخصوصاً در رشته هایی متل باکتری و ایمنی، این اعداد بسیار تعیین کنده است و شاید باورش سخت باشه اما...من افرادی را میشناسم که با 70 درصد ایمنی در رشته ایمونو قبول نشدن!!! در حالیکه 75 درصد قبول شد...حالا دوستان ببینن اون 30 درصدهایی که مطرح شده، چقدر تاثیرگذاره.)
و نکته پایانی این بحث اینکه: هدف من از وارد شدن در این انجمن، صرفاً کمک و راهنمایی نسبت به افرادی هست که شبیه خودم (مخصوصاً در سالهای قبل) هستن ..خوشبختانه در مسیر من افرادی بودن که من از وجود اونها استفاده کردم و الان دوست دارم جبران کنم البته اگه بتونم.......فقط همین!!!

Soroush Star

New member
سلام دکتر سیاوش عزیز

من بهتون پیام خصوصی دادم ، ممنون میشم بررسی کنین :riz304:

مرسی

R.B

New member
سلام دوستان-من مردود شدم
درصد های من: بیوشیمی:80 %-ایمنی:47%-سلولی مولکولی 67.76% و بیوانفورماتیک:9% نمره کتبی 270 و نمره کل 360
حتی یک درصد هم احتمال مردود شدم نمیدادم-با اعلام نتایج کاملا شکه شدم
البته مقاله نداشتم- درمورد امتیاز مقالات داخلی(علمی-پژوهشی و علمی ترویجی) نسبت به مقالات isi کسی اطلاع داره؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

negah

New member
سلام دوستان-من مردود شدم
درصد های من: بیوشیمی:80 %-ایمنی:47%-سلولی مولکولی 67.76% و بیوانفورماتیک:9% نمره کتبی 270 و نمره کل 360
البته مقاله نداشتم- درمورد امتیاز مقالات داخلی(علمی-پژوهشی و علمی ترویجی) نسبت به مقالات isi کسی اطلاع داره؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

درمورد وزارت علوم شنیدم که فرق زیادی ندارند اما درمورد وزارت بهداشت نمیدونم. امیدوارم که کنکور بعدی موفق تر و البته خوش شانس تر باشید.

خیلی عجیب بود برام تمام صحبتهایی که شنیده بودم نقض شد با این نتیجه!

سلام دوستان-من مردود شدم

سلام
ببخشید شما با چه رتبه ای قبول نشدید آخه نمره مصاحبه 90 نمره بدی نبوده!!عجیب نمره کل 360 قبول نشده!!!!رتبتون چند بود؟ البته میدونم مربوط به پارسال اما جالب بدونم آخه اینطور میشه فهمید چیکارکردم!امسال چه کردید؟!

بالا