نتایج ارشد سم شناسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

karshenasgh

New member
شما مازنداران قبول شدین؟

نه دوست عزیز... من پارسال شهرضا قبول شده بودم اما نتونستم برم.. امسال هم برای شرکت مجدد محرومیت داشتم.. اما سال دیگه دوباره شرکت می کنم و دوست دارم که حتماً مازندران قبول بشم... برای همین میخوام ببینم کسی هست که مازندران قبول شده باشه که بتونم ازش راهنمایی بگیرم؟؟

starlet

New member
سلام
من سم شناسی شهررضا قبول شدم
ولی از طریق کنکور ازاد
مدرک من مهر وزارت علوم میخوره؟
یعنی من دیگه دکتری نمیتونم شرکت کنم؟
لطفا یکی راهنماییم کنه

ما که از وزارت علوم قبول شدیم پیش نیاز که نمیخوریم دیگه درسته؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

منظورم وزارت بهداشت بود ببخشید

starlet

New member
من هیچی نمیدونم
حتی شک دارم برای ثبت نام
کاش یکی کمکم میکرد

..RANA..

New member
من هیچی نمیدونم
حتی شک دارم برای ثبت نام
کاش یکی کمکم میکرد

اون جوری که دوستمون هلنا گفت که هممون آزاد و دولتی وزارت بهداشتی محسوب میشیم. فک کنم منظور هلنا این بود اگه ارشد رو تو علوم باشی رد میشی دکترا . آزاد علوم دارویی اهر و شهرضا و تهران جزو بهداشته. اگه اشتبا گفتم دوستان تصییح کنن .

topol

New member

توپی جان من همیشه با انگلیسی نوشتنت مشکل دارم و نمیتونم بخونمشون.سم شناسی پزشکی جزو وزارت بهداشته و زیرنظر وزارت بهداشت،اگه چارتتون را از مدیزگروهتون بگیری مهر وزارت بهداشت را میبینی و به دانشگاه نیست...
آخ الهی شرمنده چشششم فارسی مینویسم مرسی عزیزم بله من چارتمو که گرفته بودم مهر وزارت بهداشت داشت. خب آدم دلهره میگیره اینهمه زحمت بکش آخر سرم هیچی به هیچی فقط تدریس اونم اگه بتونی بری تدریس کنی باز کار عملی خوبه . بازم عزیزم ممنوووونم. شما همتون تو کلاستون وزارت بهداشتین یا پذیرش آزادم دارین ؟

..RANA..

New member
آخ الهی شرمنده چشششم فارسی مینویسم مرسی عزیزم بله من چارتمو که گرفته بودم مهر وزارت بهداشت داشت. خب آدم دلهره میگیره اینهمه زحمت بکش آخر سرم هیچی به هیچی فقط تدریس اونم اگه بتونی بری تدریس کنی باز کار عملی خوبه . بازم عزیزم ممنوووونم. شما همتون تو کلاستون وزارت بهداشتین یا پذیرش آزادم دارین ؟

پس الان نتیجه این شد که این قضیه فقط واسه تدریس الکیه ؟ همه مثل همن ؟کار عملی واسه همس ؟

چرا شک داری بهتر از هیچیه که وقتی تو محیطش قرار بگیری میبینی که انتخاب درستی کردی شاید بازار کارش خوب نباشه ولی اگه بری نگاه کنی خیلی افراد هستن که ارشد دولتی درس خوندنن بازم بیکارنند اگه وسیع تر نگاه کنی میبینی که ارشد راهیه برا رسیدن به دکتری.بخوای نخوای باید این راه وبری هیچ فرقیم نداره ازاد باشی یا دولتی اگه برا دکتری رتبه ات بالا باشه مقاله داشته باشی قبولی باز این به تلاش خودت بستگی داره

noorolhoda

New member
سلام دوستان خوبم.با رتبه 6 علوم داروئی قبول شدم.از راهنمائی دوستان این تاپیک ممنونم .چون اگر راهنمائی دوستان نبود مثل سال 78 که سم شناسی تربیت مدرس را از دست دادم.این فرصت را هم از دست میدادم میموندم برای سال بعد بیوشیمی بالینی!باز هم با جمله نازیبای شما پذیرفته نشده ایدمواجه میشدم.دنبال چیزی میرفتم که قسمتم نبوده!باز هم راهم را اشتباه انتخاب میکردم!دوستان خیلی خیلی گل هستین..انشاالله همگی موفق باشید.

آخرین ویرایش:

..RANA..

New member
سلام دوستان خوبم.با رتبه 6 علوم داروئی قبول شدم.از راهنمائی دوستان این تاپیک ممنونم .چون اگر راهنمائی دوستان نبود مثل سال 78 که سم شناسی تربیت مدرس را از دست دادم.این فرصت را هم از دست میدادم میموندم برای سال بعد بیوشیمی بالینی!انشاالله همگی موفق باشید.

پس شدیم همکلاسی . مبارک باشه . دختری یا پسر ؟

من خودم میخواستم برم سر کار ولی وقتی فکر کردم به این نتیجه رسیدم که الان مدرک ارشد ارزشی ناره حتما باید تا دکتری خود میخوام تمام وقتمو بذارم روی درسم مقاله و ترجمه هامو پایان نامه چون به کارای تحقیقاتی علاقه بیشتری دارم تا بخوام برم تو بیمارستان و این جور جاها کار کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا