نتایج ارشد بیوشیمی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

teleka

New member
هیچکس تا حالا جزء قبولی های بین الملل نبوده از دیروز تا حالا
من زنگ زدم وزارت بهداشت ولی تعطیل بود گفتن شنبه زنگ بزن
بند 22 اطلاعیه نوشته که بین الملل ها خودشون با نظر وزارت بهداشت اسامی را اعلام میکنن
اما پارسال اینجوری نبود!!!!!!!!

سلام. یکی از دوستان من قبولی بین الملل بود، پس دیروز اعلام شده دیگه.

سلام...

منم دانشگاه تربیت مدرس قبول شدم..

ولی بعضی دوستای خوبم قبول نشدن.. بخدا داغونم. اصلا خوشحال نیستم.. دعا کنین اشتباهی شده باشه..:((((((
سلاممممممممممممممممممم عزیز دلم تبریک میگمممممممممممممممممممم بهت اصن خودتوناراحت نکن ایشالا سال بعد نوبت ماست.......یادته همیشه میگفتیم تا خدا هست دگر غصه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:riz304: حتما حکمتی بوده عزیزم ایشالا سال دیگه تهران میبینمت:riz304:

بهترین درس ها را در زمان سختی اموختم و دانستم صبور بودن یک ایمان است وخویشتن داری یک نوع عبادت
فهمیدم ناکامی به معنای تاخیراست نه شکست وخندیدن یک نیایش است

آخرین ویرایش:

roya j

New member
salaam,tabrik be hameie kasee ke ghabul shodan az shoma teleka jan,manam daneshgah Tehran ghabul shodam,tueie site motavajeh nashodam ke zamane sabtenam keie,shoma midunid?

acer

New member
با عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان.من با نمره 212 اولویت ششم (شهر اراک) را آوردم.

sahand55

New member
سلام
تبریک میگم به همه پذیرفته شدگان
کسی ارومیه قبول نشده؟

bahar9368

New member
سلام

منم همدان قبول شدم.

تبریکککککککککککککککککککک فراوان .:ad54ad:
هم ک ل اس
بی بی تی شدی کهههههههههههههههه

- - - Updated - - -

با عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان.من با نمره 212 اولویت ششم (شهر اراک) را آوردم.

تبررررررررررررریک .انشالله همیشه موفق باشی :riz304::riz304:

آخرین ویرایش:

گلاب

New member
سلاممممممممممممممممممم عزیز دلم تبریک میگمممممممممممممممممممم بهت اصن خودتوناراحت نکن ایشالا سال بعد نوبت ماست.......یادته همیشه میگفتیم تا خدا هست دگر غصه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:riz304: حتما حکمتی بوده عزیزم ایشالا سال دیگه تهران میبینمت:riz304:

بهترین درس ها را در زمان سختی اموختم و دانستم صبور بودن یک ایمان است وخویشتن داری یک نوع عبادت
فهمیدم ناکامی به معنای تاخیراست نه شکست وخندیدن یک نیایش است

سلام قربونت بشم..

مرسی عزیزم..

قطعا سال بعد سال شماست.. شک نکن..

هیچ کس ندونه من میدونم چقققققققققدر سعیتون بالا بوده.. حتتتتتتتتتتما و بدون کوچکترین تردیدی مطمئنم مصلحت خدا این بوده.. شک ندارم.. چون شما حداکثر سعیتون رو کردین..

من منتظر رتبه شدنتون هستماااااااااا... قبولی خالی هم ارزونی عمه جانااااااااا :***********

سلام قربونت بشم..

مرسی عزیزم..

قطعا سال بعد سال شماست.. شک نکن..

هیچ کس ندونه من میدونم چقققققققققدر سعیتون بالا بوده.. حتتتتتتتتتتما و بدون کوچکترین تردیدی مطمئنم مصلحت خدا این بوده.. شک ندارم.. چون شما حداکثر سعیتون رو کردین..

من منتظر رتبه شدنتون هستماااااااااا... قبولی خالی هم ارزونی عمه جانااااااااا :***********

باوشع چشممممممممممممممممممممم قول میدممممممممممممممممممممممم
فقط تو خوشحال باش عزیزمممممممممممممممم:riz304:

ayka1

New member
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم ای بیوشیمیست هااا

تبریک به همه بچه هایی ک قبول شدن!:riz304:
ازتون میخوام در مورد منابع ونحوه خوندنتون و ساعت مطالعه کلللللللی راهنماییم کنید.نصف ما ارشد قبول شدن.افسرده شدم به شددت.امسال هرطور شده باید قبول شم:smiliess (2)::smiliess (2):

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا