نتایج ارشد بیوشیمی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

roman30

New member
رومن جون قسمت نشد همکلاسی شیم تیم فوتبال تشکیل بدیم
آره آجی خیلی بد شد کاش حداقل همی میشدیم .من برا بازی فردا نایی ندارم .از همین جا به بچه های بارسلونا میگم که من از بازی کناره گیری میکنم :sadsmiley:

darab

New member
چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان که باید خوشحال باشی. من که واقعا خوشحالم.چند دقیقه قبل از اومدن نتایج دیگه مطمئن شده بودم قبول نمیشم.

roman30

New member
چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان که باید خوشحال باشی. من که واقعا خوشحالم.چند دقیقه قبل از اومدن نتایج دیگه مطمئن شده بودم قبول نمیشم.
آخه آجی مگه قبولی کرمان خوشحالی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من شهر خودم مشهدو میخواستم .نمیدونم چرا با اینکه مشهد دکتری نداره و سطح بیوش پایینه چرا اینقده زود پر شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:14::13:

biochem

New member
تبریک میگم به همه دوستان. انقدر تعدادتون زیاده که دیگه تک تک اسم نمیبرم. امیدوارم موفق و موید باشید همگی:riz304:
راستی دانشگاه تهران فقط یه نفر بود؟ من شدم سال بالاییش:smiliess (3):

biochem

New member
آخه آجی مگه قبولی کرمان خوشحالی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من شهر خودم مشهدو میخواستم .نمیدونم چرا با اینکه مشهد دکتری نداره و سطح بیوش پایینه چرا اینقده زود پر شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:14::13:

آره کرمان خیلی بهتر از مشهده گروه بیوشیمیش. من کارشناسیمو کرمان بودم گروه بیوشیمیش از امسال که هیئت علمی جدید گرفته خیلی غنی شده :) مشهد زیاد جالب نیس رفتم دیدم که میگم

parisakh

New member
ناراحت نباشید .من هم پارسال مثل شما قبول نشدم .و دوباره شروع کردم .منابعی که توی سایت هست و بچه ها معرفی کردن رو بخونید و ناامید نشوید :heart:

bahar9368

New member
salam bacheha tabrik behamatun man zanjan ghabul shodam

تبریک عزیزم
artifice_039.gif

- - - Updated - - -

سلام دوستان عزیزم خییییییییییییییییییییلی خوشحالم از اینکه خبر قوبلیتونو دیدم
به همه تبریک میگم ...انشالا همیشه شاااااااااااد ببینمتون:riz304:
منم به لطف خدا قبول شدم

سلام آبجی تبریک
بسی خوشحال شدیم
125.gif

love virology

New member
بچه هاااااااااااا ما یه همشهری دا شتیما بچه بوووووووووشهر کجا قبول شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

love virology

New member
دروووووووووود بر بهار خانم همشهری عزیز وطن دووم قبول شدی شاد باااااااااااااااااش میگم امیدوارم پیوسته پیروز باشی

:riz304::riz304::riz304:

bahar9368

New member
دروووووووووود بر بهار خانم همشهری عزیز وطن دووم قبول شدی شاد باااااااااااااااااش میگم امیدوارم پیوسته پیروز باشی

:riz304::riz304::riz304:
مررررررررررررررررررررسی همشهری .سپااااااااااااااااااااااااااس فراوااااااااااااااااااااان
شما کنکور ندادین؟

love virology

New member
مررررررررررررررررررررسی همشهری .سپااااااااااااااااااااااااااس فراوااااااااااااااااااااان
شما کنکور ندادین؟

خیر من کنکور ندادم

- - - Updated - - -

شما کنکور ندادین؟

خیر من کنکور ندادم

love virology

New member
سلام منم تبریک میگم به همتون
انشالله که تو مقاطع بالاتر و همچنین همه مراحل زندگی موفق باشین
شیرنی ازدواجتون رو بدین بهمون :smiliess (3):
بچه ها نجنبین این شیرنی ها هم تموم میشه ها....
image-E6E3_4FB5385C.jpg

http://dl.smusic.ir/tak-album/maziar-fallahi/Mazyar Fallahi - Lanat Be Man [128].rar

کوکااااااااااا دمت گررررررررررم مو اهل شیرینی نیستووووووووووووم ولی به اقتخار دوستان دستتو رد نمیکونوووووووووم شکرااااااااااا جزیلااااااااااااااااا

bahar9368

New member
کوکااااااااااا دمت گررررررررررم مو اهل شیرینی نیستووووووووووووم ولی به اقتخار دوستان دستتو رد نمیکونوووووووووم شکرااااااااااا جزیلااااااااااااااااا

جنوبیا اصلا نمیتونن دست کسی رو رد کنن .خخخخخخخخ:ad54ad:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا