نتایج ارشد بیوشیمی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parisakh

New member
من هم قبول نشدم این دوروزی خیلی داغون بودم اخه خیلی خوندم میخام دوباره سال بعد امتحان بدم بچه ها لطفا منابعی که خوندین هم کنار درصداتون بذارین

اصلا ناراحت نباشید من هم پارسال مثل شما قبول نشدم باوجود تلاش زیاد. ولی دوباره شروع کردم سخته می دونم و درک می کنم . ولی ناامید نشید .انشالله به نتیجه می رسید:riz277:

Maryam.A

Well-known member
سلام سلام
دوستای عزیزم بهمتون تبریک می گم:thanks:
واقعأ از قبولیتون خوشحال شدم
ایشالا همیشه تو زندگیتون موفق باشید:riz304:

گلاب

New member
نه عزیز این بحث ها نیست بجز اون مواردی که تو اطلاعیه استثنا شده بقیه دانشگاه ها 13و 14 شهریور ثبت نام میکنن البته 14 پنجشنبه هست ممکنه شنبه بشه شما باید حضوری با مدارکی که موردنیازه بری اونجا ثبت نام کنی اینترنتی نیست

مرسی عماد جان ولی مرحله اولش اینترنتیه ها.. حواستون باشه..

رفتم ته توشو درآوردم.. از سایت دانشگاهتون پیدا کنین..

raha11

New member
منم یزد قبول شدم به همه بچه های که قبول شدن تبریک میگم انشالا بقیه هم سال بعد

kaspeian

New member
سلام بچه ها خوبين،ميخواستم بدونم اينجا كسي هست كه بين الملل قبول شده باشه، كسي نميدونه كه نتايج بين الملل هم با نتايج روزانه اومده يا نه؟ اگه كسي بين الملل قبول شده لطفا به ما هم بگه و ما رو از توي آمپاس شديد در بياره . ممنون از لطفتون

titi

New member
salam bacheha lotfann rahnamai konid age kasi beynolmelal sabtenam kone mitune konkure arshade behdashte 93 ro sherkat kone ????????????????????????

naari

New member
بچه ها كمممممممممممك

تبريك ميگم به همه كساني كه تلاش كردند ونتيجه تلاششون به ثمرنشست
من سلولي وملكولي غيرانتفاعي ميمه-بيوشيمي باليني بين الملل گلستان-بيوشيمي دانشگاه ازادهم قبول شدم.واقعا موندم كه چيكاركنم كدومشون رابرم؟؟؟ خواهشا اگه كسي ميدونه منو راهنمايي بكنه در ضمن من ادم شب امتحاني هستم واسه كنكور اصلا برنامه ريزي خاصي نميكنم فقط2-3هفته قبل كنكور درس ميخونم اگه مثل شماها اراده قوي داشتم ميخوندم واسه سال ديگه ولي متاسفانه ميدونم كه ندارم

naari

New member
سلام درجواب كاسپين بايد بگم كه نه با نتايج روزانه نيومده من موقع اعلام نتايج كه رفتم نتيجموببينم نوشته بود پذيرفته نشده ايد.اما ديروز روي گوشيم پيام اومد كه تبريك شما بيوشيمي باليني بين الملل گلستان قبول شده ايد.احتمالا براي شماهم پيام مياد يا بايد به سايت هاي دانشگاههاي بين الملل سربزنيد

آخرین ویرایش:

biochemistry.f

New member
سلام منم بین الملل ارس بیوشیمی بالینی اسمم جزء قبولیا هست
پذیرفته شدگان بین الملل ارس :
04923025095 شماره واحد آموزش بین الملل ارس آقای علی مددی همه اطلاعات مصاحبه رو بهتون میده!!!!!!!!!
aras.tbzmed.ac.irبین الملل ارس
شهید بهشتیib.sbmu.ac.ir
مشهدشعبه بين الملل

- - - Updated - - -

04923025095 شماره واحد آموزش بین الملل ارس آقای علی مددی همه اطلاعات مصاحبه رو بهتون میده!!!!!!!!!
شهید بهشتیib.sbmu.ac.ir
مشهدwww.mums.ac.ir/intb

banoy

New member
شهید بهشتیib.sbmu.ac.ir
مشهدشعبه بين الملل

- - - Updated - - -

شهید بهشتیib.sbmu.ac.ir
مشهدشعبه بين الملل[/Q
سلام ، ما که هر چه تماس میگیریم کسی جواب نمیده میشه لطفا بگید اونا در مورد چگونگی مصاحبه چی گفتند؟ سوالهای علمی هم میپرسند ؟

rima

New member
تبريك ميگم به همه كساني كه تلاش كردند ونتيجه تلاششون به ثمرنشست
من سلولي وملكولي غيرانتفاعي ميمه-بيوشيمي باليني بين الملل گلستان-بيوشيمي دانشگاه ازادهم قبول شدم.واقعا موندم كه چيكاركنم كدومشون رابرم؟؟؟ خواهشا اگه كسي ميدونه منو راهنمايي بكنه در ضمن من ادم شب امتحاني هستم واسه كنكور اصلا برنامه ريزي خاصي نميكنم فقط2-3هفته قبل كنكور درس ميخونم اگه مثل شماها اراده قوي داشتم ميخوندم واسه سال ديگه ولي متاسفانه ميدونم كه ندارم

سلام منم بین الملل گلستان قبول شدم اگه شما بیوشیمی بالینی رو برید بهتره چون بالینینه اما ازاد بیو شیمی عمومیه.

acer

New member
کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمک کنید.خواهش میکنم.من هم بیوشیمی بالینی قبول شدم (علوم پزشکی اراک) هم مهندسی پزشکی دانشگاه ازاد تهران .به نظرتون کدومو برم؟خواهش میکنم راهنمایی کنید.خواهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش.

rima

New member
کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمک کنید.خواهش میکنم.من هم بیوشیمی بالینی قبول شدم (علوم پزشکی اراک) هم مهندسی پزشکی دانشگاه ازاد تهران .به نظرتون کدومو برم؟خواهش میکنم راهنمایی کنید.خواهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش.

سلام از نظر من رشته بیوشیمی بالینی کاربردی تره و بازار کار بهتری از مهندسی پزشکی داره من اگه جای شما بودم بیو شیمی رو انتخاب میکردم اما باز به علاقه خودتون برمیگرده باز م از دیگران راهنمایی بگیرید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا