مهیا شدن برای ثبت نام کارشناسی ارشد در دانشگاه و بحث های پیرامون

nafasmrn

New member
خب اون مدرکی که دانشگاه میخواد اسکنشو واسه ثبت نام واسه من نوشته فراغت از تحصیل چهار مرداد..

خیلی ناراحت شدم هم دانشکده ای سابق :-( نمیشه تو دانشکده ی کاری برات کرد؟؟ مثلا تاریخشو جابجا کنن؟
ایشالا ک درست بشه کارت اگرم نشد توکل ب خدا شاید ی خیری توش هست ک ی چیزای خیلی بهتره منتظرته

love virology

New member
اینم از شیراز

به اطلاع کلیه دانشجویان جدید الورود مهرماه 94 میرساند نظر به اعلام قبلی به وزارتخانه و درج در دفترچه سازمان سنجش، دانشگاه علوم پزشکی شیراز با توجه به محدودیت امکانات خوابگاهی هیچ گونه تعهدی نسبت به واگذاری خوابگاه در تمامی مقاطع اعم از کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری عمومی، رزیدنتی وphd نخواهد داشت

raika

New member
نه حضوری نرو اول اینترنتی ثبت نام کن

اگه اول ثبت نام کنم باید پولو واریز کنم من کارشناسیم علامه بودم اونجا هم این برنامه ها بود منتها وقتی حضوری میرفتی یه خوابگاه خوب با نرخ دولتی بهت میدادن.

hosseintorabi

New member
خیلی ناراحت شدم هم دانشکده ای سابق :-( نمیشه تو دانشکده ی کاری برات کرد؟؟ مثلا تاریخشو جابجا کنن؟
ایشالا ک درست بشه کارت اگرم نشد توکل ب خدا شاید ی خیری توش هست ک ی چیزای خیلی بهتره منتظرته

همدانشکده ای سابق؟؟.. من شمارو به جا نیاوردم ..
والا دانشکده که بعید میدونم کاری کنه همه جا ثبت شده.. فعلا توو نظام وظیفه درگیرم خواهش و تمنا... هرچی خدا بخواد..

nafasmrn

New member
همدانشکده ای سابق؟؟.. من شمارو به جا نیاوردم ..
والا دانشکده که بعید میدونم کاری کنه همه جا ثبت شده.. فعلا توو نظام وظیفه درگیرم خواهش و تمنا... هرچی خدا بخواد..

نفیسه میرنظامیم هم ورودیتون رشته بهداشت حرفه ای

farhadpour

New member
سلام بچه ها . من 16 ام رفتم دانشگاه ثبتنام کردم انتخاب واحدم کردم شماره دانشجوییمم داد دستم گفت کلاسا از 24 شهریور شروع میشه:sadsmiley: امکانات رفاهی رو هم بدون تعهد محضری میدن خوابگاهم فقط 3 نفریه. :j58r36j3gcr4suxymup

payiz_zxc

New member
من دانشگاه فردوسی ثبت نام کردم و خابگاه گرفتم.بچه ها خابگاه افتضاحه همون خابگاه هایی که چند سال پیش دوستانم ورودی لیسانس اونجا بودن ؛حالا دادن به ما ارشد هاااا
ساختمان قدیمی و افتضاح ....
برای اعتراض باید به کجا مراجعه کرد؟؟؟
خیلی اعصابم خورد شد این همه درس بخون روزانه قبول شو اخرش خابگاه قدیمی و داغون ها میدن به ما
جالبه به مسیول اونجا میگم چرا این خابگاه دارین به ارشد میدین؟پس پردیس 5 و 6 چی؟؟میگه اونا مال ترم های بالای لیسانس هست ....

nafasmrn

New member
من دانشگاه فردوسی ثبت نام کردم و خابگاه گرفتم.بچه ها خابگاه افتضاحه همون خابگاه هایی که چند سال پیش دوستانم ورودی لیسانس اونجا بودن ؛حالا دادن به ما ارشد هاااا
ساختمان قدیمی و افتضاح ....
برای اعتراض باید به کجا مراجعه کرد؟؟؟
خیلی اعصابم خورد شد این همه درس بخون روزانه قبول شو اخرش خابگاه قدیمی و داغون ها میدن به ما
جالبه به مسیول اونجا میگم چرا این خابگاه دارین به ارشد میدین؟پس پردیس 5 و 6 چی؟؟میگه اونا مال ترم های بالای لیسانس هست ....

کلا سیاست دانشگاه ها همینه تا حد زیادیم درسته چون ارشدا معمولا 2 یا سه روز دارن ولی کارشناسیا فول تایمن و ارشدا مدت کمتری تو خوابگاهن
سخت نگیر...جز شیرینای دوره دانشجوییه ... مال ماهم خیلی داغونه

امسال نوبره!!من از بچه های پارسال پرسیدم گفتن کد رهگیری دادن بعد ثبت نام نتی،،ولی به ما فقط ی گواهی موقت دادن!!معلوم نیست چطور شماره دانشجویی میدن!!که مراحل بعدشو انجام بدیم!!

leila89

New member
اینم از شیراز

به اطلاع کلیه دانشجویان جدید الورود مهرماه 94 میرساند نظر به اعلام قبلی به وزارتخانه و درج در دفترچه سازمان سنجش، دانشگاه علوم پزشکی شیراز با توجه به محدودیت امکانات خوابگاهی هیچ گونه تعهدی نسبت به واگذاری خوابگاه در تمامی مقاطع اعم از کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری عمومی، رزیدنتی وphd نخواهد داشت
آخه این چه وضعیه دانشگاه تبریز هم به ما گفت ترم اول به ما خوابگاه دولتی نمی دن و فقط خودگردان می دن اونهم ترمی 1 میلیون... معلوم هم نیست که اتاقاش چند نفریه

payiz_zxc

New member
کلا سیاست دانشگاه ها همینه تا حد زیا:)رسته چون ارشدا معمولا 2 یا سه روز دارن ولی کارشناسیا فول تایمن و ارشدا مدت کمتری تو خوابگاهن
سخت نگیر...جز شیرینای دوره دانشجوییه ... مال ماهم خیلی داغونه

آره واقعا
ولی کاش 2یا3روز میداشتم ولی من 4روز مشهد هستم و یک روز بیکارم اونجا

بالا