منابع مفید برای آزمون ارشد رشته ژنتیک انسانی

mahnam

New member
Wow!تازه سر کلاسم استفاده میکنه؟پس شاید من دارم اشتباه میکنم

همین مریم جون
چون به قول نجما جون حرفای ایشون به لودیشم ارجحه یه جورایی
واسه همین می خوام اگه نکته ای هست که ماها نمی دونیم، تو این سوالا بتونیم بهش برسیم
اگه هم نه که احتمالا نتیجه ی کار گروهی بوده دیگه!!! و ایشون میگن که قضیه از چه قراره!

DNA.2013

New member
بچه ها منظورم این نبود که ایشون اشتباه میگن. منظورم این بود که کتاب ویرایش نشده.
یکی دیگه از خصوصیات منفیش اینه که نیومده گزینه های غلطو رد کنه.یه مطلبو هزار بار درس داده! آدم بعضی وقتا بین دو گزینه میمونه توی پاسخ نامه هم نگفته چرا اون یکی گزینه غلطه!
مثلا صفحه 247 : وزارت علوم 87
کدامیک از پروتیین های زیر در تشکیل حفره فاگوزومی نقش مهمی دارد؟
1.کلاترین 2.ترانسفرین 3.فریتین 4.اینتگرین

من کلاترین رو زدم ولی جواب میشه اینتگرین! ولی تو پاسخنامه ننوشته که چرا جواب کلاترین نمیشه؟

DNA.2013

New member
انشالا شنبه سوالا رو میپرسم تا همه با هم رفع اشکال کنیم.

arad.blue

New member
سلام وای منم جزوه میخوام اما من تیریزم :sadsmiley: خیلی دوس دارم از رو جزوه بخونم تا کتاب راهنماییم کنین دیگه

hamishebahar

New member
سلام آره مهنام جون درست میگی .جمع کردنش سخته.ولی ترجمه هار میگن غلط زیاد داره.نمیدونم چه ترجمه ای خوبه.:33:

sahel92

New member
بچه ها من منبع لاتین برای آزمون ارشد ژنتیک پزشکی میخوام.برای تقویت زبان .شما جزوات لاتین الکترونی ژنتیک و سلولی و مولکولی در حد آزمون دارید .اگه یک لینک معتبر ومفید معرفی کنیدممنون میشم.

mahnam

New member
بچه ها من منبع لاتین برای آزمون ارشد ژنتیک پزشکی میخوام.برای تقویت زبان .شما جزوات لاتین الکترونی ژنتیک و سلولی و مولکولی در حد آزمون دارید .اگه یک لینک معتبر ومفید معرفی کنیدممنون میشم.

عزیزم در حد آزمون شما باید لودیش بخونی، لنینجر و امری
خوندن text اینا خیلی زمان بره!!!!!
اما اگه می خوای کتاباشونو داشته باشی اسماشونو سرچ کنی تو نت پیدا می کنی
اینجا هم یه سری کتابا هست خواستی یه نگاه بنداز
http://www.booktolearn.com/?cat=59

DNA.2013

New member
وای ترسیدم !:) چقدر شماها خفنین !من تو همین فارسیشم موندم :)))

mahnam

New member
وای ترسیدم !:) چقدر شماها خفنین !من تو همین فارسیشم موندم :)))
مریم جون منم مثه خودتم
اونی که بخواد text بخونه اونم از الان! مطمئنا واسه امسال نتیجه ی خوبی نخواهد گرفت!
مگه اینکه از الان شروع کنه واسه سال بعد بخونه یا اینکه مثه زبون مادریش باشه اینگلیش که از الان خوب نتیجه بگیره!
و الا من مهدویه خودمونو می خونم همین جمله ی فارسی سلیسو گاهی چند بار می خونم تا بفهمم، باز بعد یه هفته حس می کنم تو ذهنم نیست! :riz481:

آخرین ویرایش:

DNA.2013

New member
دقییییییییقا همینه که میگی مهنام جون ! منم تو فارسیه مهدوی موندم والا:5:ا

hamishebahar

New member
اینارو که
جشام در اومده بس که خوندم:a2d3:منظورم اینه که لودیش چه ترجمه ایش خوبه؟یکی 3 جلدی هس میگن خوبه؟.من استادمونم میگفت text بخونین.منم پارسا ل وتابستون text لودیشو خوندم یکمی.ولی دیدم واسه ارشد text اتلاف وقته.

mahnam

New member
اینارو که
جشام در اومده بس که خوندم:a2d3:منظورم اینه که لودیش چه ترجمه ایش خوبه؟یکی 3 جلدی هس میگن خوبه؟.من استادمونم میگفت text بخونین.منم پارسا ل وتابستون text لودیشو خوندم یکمی.ولی دیدم واسه ارشد text اتلاف وقته.

ببخشید چشات در اومده تا چی رو خوندی؟؟!!!
اینجوری که بچه ها تو این تاپیک در مورد لودیش صحبت کردن!!!
حتی لینک هم گذاشتن، همون 3 جلدی که میگین با ترجمه ی دکتر عباس بهادر رو پیشنهاد کردن
البته جاهایی که مورد نیاز هست رو بخون نه کلشو
چون به کلش باز نمیرسی !

hamishebahar

New member
مرسی از راهنماییت مهنام جان.جشام دراومده ازبس توصیه های بجه هارو اینجا خوندم.من سال دیگه امتحان دارم.هرروزتصمیم میگیرم شروع کنم ولی یه جا بندنمیشم..همش حواسم میره این ورو اونور..:riz481:

genetiki

New member
salam bacheha man seluli jozve khalili ro kharidam !khube ya beram mahdavi ham begiram?
rasty zaruriate bioshimi dr mohamadi behtare ya nejat shokuhi ya ketabe kuchike parvin pasalar?akhe harkodumo khundin lotfan rahnamaeem konin kodumo bekhunam!!merccccccccc:33:

hamishebahar

New member
salam bacheha man seluli jozve khalili ro kharidam !khube ya beram mahdavi ham begiram?
rasty zaruriate bioshimi dr mohamadi behtare ya nejat shokuhi ya ketabe kuchike parvin pasalar?akhe harkodumo khundin lotfan rahnamaeem konin kodumo bekhunam!!merccccccccc:33:

سلام.من با بررسی توصیه های بچه ها به این نتیجه رسیدم که سلولی مولکولی لودیش خوبه و مهدوی. واگه لودیش سنگینه برات میشه مهدوی رو خوندکاستی هاشوازلودیش بهش اضافه کرد.واسه بیو هم همینایی که گفتی روتوصیه کردن مخصوصاضروریات بیو محمدی و لی بچه هابیوشیمی دکتراحسانی ،انتشارات پوران پژوهش وبیوشیمی دکترجعفرنژادانتشارات فرهنگ روهم توصیه کردن.....

genetics_z65

New member
سلام خوب هستین یعنی این کتابا که بالا معرفی کردین رو بخونیم ارشد رتبه تک رقمی میاریم یا نه؟؟؟؟:33:

mahnam

New member
سلام خوب هستین یعنی این کتابا که بالا معرفی کردین رو بخونیم ارشد رتبه تک رقمی میاریم یا نه؟؟؟؟:33:

سلام
خوش اومدین
بله دوست عزیز
شما منابع معرفی شده رو بخون
البته نه فقط خوندن
درست خوندن ،جوری که هر سوالی که ازش بیاد بتونی جواب بدی
مطمئن باش رتبه ی تک رقمی میاری :auizz3ffy9vla57584x

najma

New member
باید انقدر خوب بخونید که مطمن باشید تک رقمی میارید ...
این یک قانون برای قبولی ارشد ژنتیکه .
موفق باشید :auizz3ffy9vla57584x

بالا