معیار ازدواج

mw.ashel

New member
چون من تا حالا با کسی رابطه ای نداشتم دوس دارم طرف مقابلمم این شرایطو داشته باشه،آدم اجتماعی باشه چون خودمم زود با افراد کنار میام و اجتماعی هستم ولی روابط غیر شرعی رو نمیپسندم

شفيع

New member
چون من تا حالا با کسی رابطه ای نداشتم دوس دارم طرف مقابلمم این شرایطو داشته باشه،آدم اجتماعی باشه چون خودمم زود با افراد کنار میام و اجتماعی هستم ولی روابط غیر شرعی رو نمیپسندم
منظورتون از غير شرعي چيه؟

mw.ashel

New member
کشورمون که ایران باشه زیباس ، چه برسه به شهراش که واسه خودش مناظر دیدنی زیادی داره

شفيع

New member
ايران همش زيباست منم دوست دارم همه سراي ايران من است درست نبود!!!همه جاي ايران سراي من است!!

persona

Member
این چند وقت توی هر تاپیکی که وارد میشم ، از صفحه دوم به بعد دعواهای پسرا و دخترا شروع میشه ... به نظرم بهتره فعلا به درستون برسین ... زوده هنوز به ازدواج فکر کنید!:14:

mikhak s

New member
این چند وقت توی هر تاپیکی که وارد میشم ، از صفحه دوم به بعد دعواهای پسرا و دخترا شروع میشه ... به نظرم بهتره فعلا به درستون برسین ... زوده هنوز به ازدواج فکر کنید!:14:

چرا دعوا پرسونا جان؟ به اين ميگن تبادل نظر:p

شفيع

New member
بنظرم اين حرف رو به خانم هاي سايت بگين چون اونا شروع كننده هستن.مثلا يكيشون همين خانم ميخك چوب به دست وارد سايت شدن ميخوان دعوا راه بندازن.ميخك مگه نديدي پرسونا گفت برو درستو بخون/

mikhak s

New member
بنظرم اين حرف رو به خانم هاي سايت بگين چون اونا شروع كننده هستن.مثلا يكيشون همين خانم ميخك چوب به دست وارد سايت شدن ميخوان دعوا راه بندازن.ميخك مگه نديدي پرسونا گفت برو درستو بخون/

:dadad4: :dadad4: :dadad4::

mw.ashel

New member
چرا دعوا میکنید؟؟؟؟؟همه اینجا انسان تحصیل کرده و فهمیده ایم و داریم بحث میکنیم و دختر پسر نداریم .

شفيع

New member
چرا دعوا میکنید؟؟؟؟؟همه اینجا انسان تحصیل کرده و فهمیده ایم و داریم بحث میکنیم و دختر پسر نداریم .

چشم.من تسليم شدم.
قول ميدم دعوا نميكنم.همش اين دخترا مزاحمم ميشن.من دعوا نميكنم ديگه

tata

New member
سلام. وای من الان واقعا مشکلم همینه! اینکه نمی دونم چه انتخابی درسته! می شه را هنماییم کنید؟

به نظر شما اگر شخصی همه معیار های خوبو داشته باشه از شخصیت، ادب، اخلاق، ایمان، نجابت، خانواده، اجتماعی بودن و فرهنگ، گرفته تا کار خوب و خونه و پول و ماشین (که البته مادیات اصلا برام مهم نیست، واقعا می گم).

در کل بگم مرد واقعی و اهل زندگی. امیدوارم به اقا پسرای محترم بر نخوره ولی جزو پسرهای بی عرضه و نونور و رفیق باز نیست (بخدا منظورم به شما ها نبودا)!
و مهمتر از همه نه اهل سیگار و از این مزخرفات...
فقط یک مشکل وجود داره که برای من تحصیلات مهمه ولی ایشون اصلا دوست نداره که ادامه تحصیل بده و به همون لیسانسی که می خونه راضیه (البته کارشم با درسش همخونی داره) ولی من قصد ادامه تحصیل تا دکترا رو دارم و درس برام خیلی مهمه! و هم اینکه می ترسم اگر ازدواج کنم درس خوندن برام مشکل بشه،....البته با ادامه تحصیل من مخالفتی نداره حتی به پیشرفتمم کمک میکنه.
بعدش یه مورد دیگه هم برای من مهم بود که می دونم خیلی بچه گانس، امیدوارم نخندین. بگم ؟ از همون اول زیبایی برام خیلی مهم بود (زیبایی زیاددددددددد!!!!!!) شاید بیشتر از خیلی چیزای دیگه!!!!! البته می دونم خیلی بچگانس و خنده دار!!!! شاید شکستی که خورده بودمم به خاطر این بود که گول ظاهر زیبا رو خورده بودم!!!! ولی ایشون قیافش متوسطه.... نمی گم زشته ها نه فقط یه قیافه معمولی داره البته بگم که بسیار خوش تیپ هستش!
حالا این موردو می تونم بپذیرم ولی برای تحصیلات چی؟ واقعا نمی دونم باید چی کار کنم! می شه یه نظری بدین؟

ضمنا ما با هم دوست نیستیم ها و هیج عشقی هم فعلا ایجاد نشده فقط به تازگی زیر نظر خانواده ها در حال شناخت همدیگه هستیم....
اگه شما با عدم ادامه تحصیل ایشون مشکلی نداشته باشی 150% قضیه حللللللللللللللللله!!
والا شرایطی که ایشون به چش برادری داره خیلی هم خوبه
برای من آنچنان قیافه مهم نیس بخاطر همین نمیتونم کمکتون کنم. اگه زشت نباشه کافیه (خودم خوشکلم پس میتونیم خنثی بشیم :25r30wi: )
راستی خدا رو چه دیدی شاید شما موجب ترغیب ایشون برای درس خوندن شدی
بهتره که زیاد سخت نگیری عزیزم

mw.ashel

New member
منظورتون از غير شرعي چيه؟
منظورم همون روابط پوچی که متاسفانه تو جامعمون شاهدش هستیم ،دوستی های غیرشرعی که بدون اطلاع خانواده ها اتفاق میفته و آخرش به جاهای باریک ختم میشه:13:

بالا