معرفی کتاب

leylii

New member
eki az azimtarin asrare eshgh v mohabat in ast k biyamoozid ...cheghoone armanha v andishehaye nahamahang ra az zehne khod bdozaiid ..v hamvare arezooi roo tasavoor konin k sadeghane mikhahid na an chera k fk mikonid ...shayad btavan bdast avarid ......az katrin pandr

simin69

New member
آیا تو آن گمشده ام هستی-از باربارا دی آنجلیس
در رابطه با انتخاب شریک زندگی و اشتباهاتی هست که در این راه مرتکب می شویم

taksetareh

New member
کتاب مروارید جان اشتاین بک قشنگه این کتاب سرشار از توصیفات زیباست و به نظرم جهن دهی میکنه
کتاب لطفا گوسفند نباشید رو خیلی دوست دارم مخصوصا عبارات تاکیدیش خیلی به آدم روحیه میده
کتاب های مطهری عالیه من کتاب انسان کاملشو خیلی دوس دارم که فک نمیکنم نیاز به توضیح داشته باشه

leylii

New member
تحلیل قصصر ..از محمد شریفانی اینم تحلیل قصه های قرآنی کتاب خوبیه....

leylii

New member
ماه نساء می ا ید از علی اکبر دولت ابادی

بازیچه سرنوشت از رحیم زاده

باغ مارشال از خاطرات خسرو
گلی برای مریم هز مهدی ترابی

فرجام انتظار هز حمیرا مدیر گلستان
پنجره
گستره محبت

یلدا
این کتابها عاشقانه هستند ...

leylii

New member
زندگی نامه دکتر محمود حسابی

زندگی نامه حافظ شیرازی

زندگی نامه رضا شاه

زندگی نامه پروین اعتصامی

قشنگن توصیه می کنم بخونین....

bahar.zr93

New member
کتاب مفاتیح الحیاه آیه الله جوادی آملی
اسمش و قیافش خیلی سنگینه اما وقتی شروع به خوندنش میکنین دلتون نمیاد بذاریدش کنار
متنش ساده و روونه. واسه شناخت بیشتر اسلام واقعا عالیه...
هر موضوعی هم که بخواید توش هست...
از نظر اسلام درباره ی نوع لباس و پوشش بگیر تا رابطه با همسایه و حق استاد و آداب عیادت بیمار و نوع غذا!
یک منبع کامل برای سبک زندگی اسلامی. من خودم بعداز خوندن این کتاب تازه فهمیدم اسلام یه جاهایی چه نظرات قشنگی داره.

BBT

New member
کتاب مفاتیح الحیاه آیه الله جوادی آملی
اسمش و قیافش خیلی سنگینه اما وقتی شروع به خوندنش میکنین دلتون نمیاد بذاریدش کنار
متنش ساده و روونه. واسه شناخت بیشتر اسلام واقعا عالیه...
هر موضوعی هم که بخواید توش هست...
از نظر اسلام درباره ی نوع لباس و پوشش بگیر تا رابطه با همسایه و حق استاد و آداب عیادت بیمار و نوع غذا!
یک منبع کامل برای سبک زندگی اسلامی. من خودم بعداز خوندن این کتاب تازه فهمیدم اسلام یه جاهایی چه نظرات قشنگی داره.

این کتاب رو چند وقت پیش یکی بهم هدیه داد ولی هنوز هیچ نگاهش نکردم !!!

parsa90

New member
مجموعه کتاب های نظامی البته اگه به شعر علاقه دارید واقعا خوندنیند.
کتاب خواجه تاجدار از ذبیح اله منصوری اگه اشتباه نکنم که در مورد زندگی و دوران آقا محمد خان قاجار بنده خدا آدم بدی نیوده اسمش بد در رفته. خدارحمتش کنه:wacsmiley:

waria

New member
تاپیک "معرفی کتاب به دوستات"و"بهترین کتابی که تا به حال خوندی" با هم ادغام شد.تا پراکنده نباشن.با اسم جدید"معرفی کتاب":riz304:

leylii

New member
از دولت عشق از کاترین پاندر
آدمییت از لئوبوسکالیا
با هم برای همیشه از دکتر جان گری
چه کسی پنیر مرا برداشته از جانسون
به سوی کامیابی از آنتونی رابینز این کتاب 4 جلد
سر رشته زندگی را خود به دست گیرید از دکتر وین دایر
چگونه عزت نفس خود را تقویت کنیم از دارلا واکر
7قانون معنوی موفقییت از دکتر دیپاک چویرا

BBT

New member
تاپیک "معرفی کتاب به دوستات"و"بهترین کتابی که تا به حال خوندی" با هم ادغام شد.تا پراکنده نباشن.با اسم جدید"معرفی کتاب":riz304:

ممنون لطف کردین
بنده هم خبر نداشتم همچین تاپیک قبلا زده شده
اگه میشد به نحوی کسایی که میخوان تاپیک بزنن میتونستن بدونن که توی اون موضوع یا مشابهش قبلا تاپیکی زده شده یا نه خیلی بهتر میشد
چون الان اگه نگاه کنین تاپیک های مشابه و با یه موضع تو انجمن کم نیست

k-b

New member
یه کتاب کوچیک هست به نام نیم آدم و درناز از علیرضا میراسدالله که یه داستان عشقی کوتاه با زبان طنز هستش خیلی جالبه

k-b

New member
کتاب یک عاشقانه ی آرام از نادر ابراهیمی هم فوق العادست

بالا