معتاد به علوم پزشکی دات کام!!!

gentelman70

New member
سلام ...

مــا به اینـــا مهتــادیم 100 درشــــــــد ...

1 : PC .... سریال...

2: Internet ... دانلود ...

3 : Tarfandes2n O HaM!NVaR

.....

*** : ایــن معتـآدیمــونم لازمــه ... ضروریــه ... وا3 همیــن ترک نکنیم بهتــره ولــی اگه خاسیــن :

تنهــا راهــش اینـــه :

PC ــمون خراب بشــــه ... خیلی تی تی مون بخــاد و مـــا نداشته باشیــم ...

دفــه قبل یه روزــه ددــس شــد بی مــرام ...

:14:

زدم لايكووووووووووووووووووووو

gentelman70

New member
:ad54ad:خواستن توانستن است.

خواستن توانستن گاه گاهي نيست
من ميخوام جوان بشم. من ميخوام اقيانوس بشم، من ميخوام اديسون بشم، من ميخوام ثروتمندترين مرد جاهن بشم..............گاهي خواستن با خواستن خدا توانستن است

من آدمي كه تو عكس كابريته رو ميخوام .............................................................................................................. خخخخخخخخخخخخخخخخخ

ketabsabz

Well-known member
خواستن توانستن گاه گاهي نيست
من ميخوام جوان بشم. من ميخوام اقيانوس بشم، من ميخوام اديسون بشم، من ميخوام ثروتمندترين مرد جاهن بشم..............گاهي خواستن با خواستن خدا توانستن است

من آدمي كه تو عكس كابريته رو ميخوام .............................................................................................................. خخخخخخخخخخخخخخخخخ

بله ولی در این مورد یعنی اعتیاد کاملا صدق میکنه،یعنی هر کی بخواد میتونه بترکه.

mikhak s

New member
3 روزه دارم از خماري به خودم مي پيچم. بقيه نتشون قطع ميشه ما مودمش قاط ميزنه، شانس نداريم كه:dadad4: اصلا نميشه ترك كرد واقعا مرض بديه

rainsavor

New member
من یک هفته تو ترک بودم

البته ریا نشه مجموع روزها رو از اول شهریور گرفتم جمع بستم شد یه هفته

:dadad4:

sara77

New member
من که وضمو همه میدونین دیگه چی بگم بدبختی گفتن داره

mohana

Well-known member
اووووووووووووووووووووووووری اورینننننننننننننننننن همون که یکی سالم پیدا شد باز شکر

اون ولی که گفتم منظور داشتم
دیگه اسم معتاد هم نمیشه گذاشت آخه...
معتاد شاید بتونه روزی ترک کنه
اما من...
مثلا چندبار خواستم دیگه نیام...:dadad4:

sara77

New member
نه من پیش رفت کردم انصافا روزی 24 باشه من 22 ساعت میام خوبه دیگه قبلا24 اک بود

mohana

Well-known member
از فردا میرم کلینیک ترک اعتیاد:smiliess (3):
ساعت اومدنمو کم میکنم:rolleyessmileyanim:

biosta

Well-known member
هر شروعی پایانی داره با تلاشی که کردید و به امید خدا ارشد شروعی دیگر برای شما باشد .

با اتمام جلسه کنکور کارشناسی ارشد سال 92 من هم فعلا" به تاریخ انقضا ام در این سایت رسیدم به نظر میرسه ماموریت و تعهد من در کمک به دوستاران علم به خصوص امار زیستی در این سایت کم و بیش به پایان رسیده باشد
خوب دیگه فکر می کنم وقتش رسیده باشه .
منتظر بودم که کنکور برگزار شود تا بعد دیگه کمتر بیام سایت وسط راه رها کردن و رفتنم درست نبود
نوشته های من اما باقیست به خصوص در انجمن امار زیستی امید هست نوشته هایم راهنمای داوطلبان دیگر هم باشد .
به ندرت میام سایت ( شاید برای کنکور دکتری به طور جدی به سایت برگردم نمی دانم )
از این که ( در مدت یک سال که به خانواده بزرگ علوم پزشکی دات کام پیوستم ) عده ای را با نوشته هایم رنجاندم عذر می خواهم .
از این که کم کاری کردم بخصوص تو تاپیک اشکالات درسی آمار ( آخه وقتم رو زیاد می گرفت ) عذر می خوام .
عذر می خوام که از این که اون جا ها که باید سکوت می کردم پست گذاشتم .
عذر می خواهم که گاهی :smiliess (2):میشدم ( آخه گاهی دیگه خیلی سوالات که می پرسیدند تکراری میشد .)
وقت و زمانی که در این سایت گذاشتم به نظرم اتلاف زمان نبود چرا که
کمک کردم و خودم هم یاد گرفتم از نوشته های علمی و غیر علمی تان
به نظرم نوشته هایم باعث موفقیت بیشتر داوطلبان کنکور میشد و این برام خیلی خیلی مهم بود
انگیزه ای اصلی ام در بودن و ماندن در این سایت کمک به داوطلبان کنکور بود بیشتر پست هایم نیز همین را می گوید .
( خدایا خودت به خوبی می دونی نیتم از بودن در این سایت چی بوده )
با خودم می گفتم موفقیتت در کنار موفقیت دیگران خوشحالیت در کنار خوشحالی دیگران
با خودم می گفتم امید به انجمن نیا مطلبی ننویس اما اگر وقت گذاشتی یادت باشه هیچ طلبی از کسی نداری به اختیار خودت اینجا هستی
اگر هم مطلبی می نویسی برای رضای خدا بنویس
با خودم می گفتم اطلاعاتت را در اختیار دیگر داوطلبان قرار بده تا جاده موفقیت برایشان کمتر دست انداز داشته باشد
بهرحال قبول که بشوید من هم پاداشم را گرفتم آن موقع به اندازه ی قبولی خودم لذت خواهم برد .
با خودم میگفتم خدا دوستت داره که تو کمک حال دیگرانی که نیتشان خوب هست قرار داده
امید ست که بعد از قبولی شما هم در حد خودتان به داوطلبان جدی که می خواهند کنکور شرکت کنند کمک کنید .

zeindinho

New member
آره تقریبا معتادم قبلا فیس بوک داشتم دی اکتیو شدم اینجا خیلی بهتره خیلی هم دوست دارم اینجا را

bakhshi

New member

با اتمام جلسه کنکور کارشناسی ارشد سال 92 من هم فعلا" به تاریخ انقضا ام در این سایت رسیدم به نظر میرسه ماموریت و تعهد من در کمک به دوستاران علم به خصوص امار زیستی در این سایت کم و بیش به پایان رسیده باشد
خوب دیگه فکر می کنم وقتش رسیده باشه .
منتظر بودم که کنکور برگزار شود تا بعد دیگه کمتر بیام سایت وسط راه رها کردن و رفتنم درست نبود
نوشته های من اما باقیست به خصوص در انجمن امار زیستی امید هست نوشته هایم راهنمای داوطلبان دیگر هم باشد .
به ندرت میام سایت ( شاید برای کنکور دکتری به طور جدی به سایت برگردم نمی دانم )
از این که ( در مدت یک سال که به خانواده بزرگ علوم پزشکی دات کام پیوستم ) عده ای را با نوشته هایم رنجاندم عذر می خواهم .
از این که کم کاری کردم بخصوص تو تاپیک اشکالات درسی آمار ( آخه وقتم رو زیاد می گرفت ) عذر می خوام .
عذر می خوام که از این که اون جا ها که باید سکوت می کردم پست گذاشتم .
عذر می خواهم که گاهی :smiliess (2):میشدم ( آخه گاهی دیگه خیلی سوالات که می پرسیدند تکراری میشد .)
وقت و زمانی که در این سایت گذاشتم به نظرم اتلاف زمان نبود چرا که
کمک کردم و خودم هم یاد گرفتم از نوشته های علمی و غیر علمی تان
به نظرم نوشته هایم باعث موفقیت بیشتر داوطلبان کنکور میشد و این برام خیلی خیلی مهم بود
انگیزه ای اصلی ام در بودن و ماندن در این سایت کمک به داوطلبان کنکور بود بیشتر پست هایم نیز همین را می گوید .
( خدایا خودت به خوبی می دونی نیتم از بودن در این سایت چی بوده )
با خودم می گفتم موفقیتت در کنار موفقیت دیگران خوشحالیت در کنار خوشحالی دیگران
با خودم می گفتم امید به انجمن نیا مطلبی ننویس اما اگر وقت گذاشتی یادت باشه هیچ طلبی از کسی نداری به اختیار خودت اینجا هستی
اگر هم مطلبی می نویسی برای رضای خدا بنویس
با خودم می گفتم اطلاعاتت را در اختیار دیگر داوطلبان قرار بده تا جاده موفقیت برایشان کمتر دست انداز داشته باشد
بهرحال قبول که بشوید من هم پاداشم را گرفتم آن موقع به اندازه ی قبولی خودم لذت خواهم برد .
با خودم میگفتم خدا دوستت داره که تو کمک حال دیگرانی که نیتشان خوب هست قرار داده
امید ست که بعد از قبولی شما هم در حد خودتان به داوطلبان جدی که می خواهند کنکور شرکت کنند کمک کنید .

:applause:
vaghean be hese zibaye ensaniyatetun tabrik migam
das marizad bar taribiyat khanevadatun

enshalah harja hastid ba in ghalbe saf movafagh va piruz bashid

faghat maei ke baraye sale dige ayande mishim tanha nazarid

lezat bordam az neveshtehaye zibaye shoma:riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

bacillus.bs

New member
نخير كسي جايي نميرههههههههههههههههههههههههههههههههههه
35089_hysteric.gif