معتاد به علوم پزشکی دات کام!!!

iran khanom

Member
يكي به داد من برسه home pageصفحه اينترنتم اين سايته چكار كنممممممممممممممم؟

epi_info

New member
بچه ها دارید تزریق می کنید سعی کنید از سرنگ مشترک استفاده نکنید که HIV مثبت بشیدا. :1dco2x0p1lilzhfpg1t

negar91

New member
فکر نکنم اوضاع کسی از من داغونتر باشه توی خونه که همش این سایت بازه اگه هم بیرون باشم موبایل بیچاره جبران میکنه
1 ساله ترک نکردم که هیچ روز به روز مصرف هم بالاتر رفته
توی کارآموزیام هم تا چشم استاد رو دور میدیدم بدو میپریدم توی it بیمارستان و از اونجا میومدم تو سایت
تازه شبا هم مامانم به زور میاد مودمو از پریز درمیاره که بخوابم
خواهرم به سایت علوم پزشکی میگه بلای خانمان سوز :smiliess (12):

rahele.t

New member
سلام بچه ها
منم اضافه کنین:ph34r-smiley:
نگار جون باز تو خوبه خونوادت خبر دارن من چی بگم که هنوز کسی نمیدونه. اگه بفهمن بابام دیگه نمیذاره درس بخونم. شایدم از خونه بیرونم کنه.شایدم:shocked: شوهرررررررر:5:

حدیث جون، خانوم دکتر کدوم درخت مال منه؟:sadsmiley:

سلام بچه ها
منم اضافه کنین:ph34r-smiley:
نگار جون باز تو خوبه خونوادت خبر دارن من چی بگم که هنوز کسی نمیدونه. اگه بفهمن بابام دیگه نمیذاره درس بخونم. شایدم از خونه بیرونم کنه.شایدم:shocked: شوهرررررررر:5:

حدیث جون، خانوم دکتر کدوم درخت مال منه؟:sadsmiley:

خیال باطل!
خیلی بهتون فشششششششاررررررر اومده ها....

Artmis.a

New member
من پرستارم مهربونم اومدم کمک بشتابیددددددد

پرستار بیا طناب بیار منو ببند به اون کاکتوسه
www.pichak.net-458.gif

یه چی تو همین مایه ها
687802_orig.jpg

w15.gif

آخرین ویرایش:

karshenasgh

New member
وای! چقدر معتاد اینجا هست؟! :5:من چقدر دیر رسیدم!.... :sadsmiley:
بچه ها! اوضاع من از همتون بدتره، کمکککککککککککک!!!!!!!!!!!!!
:motat:

8521413

New member
سلام، من دیشب ساعت 12 این بحث رو راه انداختم، توی 12 ساعت اینقدر اعتراف!!!
چقدر هم همه ی بچه ها با افتخار اعتراف می کنن!!! معتادهای عزیز برید یه فکری برای خودتون بکنین... مثل اینکه بحث رو جدی نگرقتیدها... فکر می کنید من شوخی میکنم... شما تا حالا معتاد اینترنتی از نزدیک ندیدید که بفهمید چقدر بدبختن... من یه هم اتاقی داشتم معتاد فیسبوک بود، شب و روز توی فیسبوک ول می چرخید... نه درس میخوند نه کلاس میرفت... آخرش از دانشگاه اخراجش کردن... خانمش ازش جدا شد... چندبار میخواست خودکشی کنه... و هزار جور بدبختی دیگه... تا کارمون به اونجا نکشیده باید یه فکر اساسی بکنیم...

jo-boy

New member
معتادم شدییییییییییییییییییییید !! از اوناییش که سایت بهم نرشه کل بدنم درد میگیره !

rahele.t

New member
جاااااااااااااااااان؟؟؟؟؟

:tsimuzpzwoap1t9y3o7

چون خیلی اوضات وخیمه تو هم بیا پیش خودم

اون کاکتوس کناریه توی کویر لوت

باشه. چاره چیه؟ فعلا کارمون گیر توئه دیگه:13:
حالا جای بهتری نبود؟ آخه کویر لوت...:sad: فکر کنم اونجا قبل اینکه ترک کنم تلف شم:wacsmiley:

vitamin

New member
با افتخار ميگم منم هستم :riz481:

ولي قول ميدم اگه قبول شدم ترك كنم :dadad4:

8521413

New member
میگم بچه ها من اگر یک ساعت نیام توی سایت، همش احساس می کنم یه چیزی رو گم کردم، یه چیزی کمه، احساس بیقراری می کنم،اضطراب می گیرتم... یه حسی شبیه به زمانی که موبایتون رو توی خونه جا میزارید میرید بیرون... اونجور حسی دارم... علائم اعتیاد همینه؟؟؟

karshenasgh

New member
منم همین طوریم. همش فکر میکنم الان یه خبر مهمی تو سایت شده که من خبر ندارم!... برای همین باید هی بیام بهش سر بزنم!...

waria

New member
میگم بچه ها من اگر یک ساعت نیام توی سایت، همش احساس می کنم یه چیزی رو گم کردم، یه چیزی کمه، احساس بیقراری می کنم،اضطراب می گیرتم... یه حسی شبیه به زمانی که موبایتون رو توی خونه جا میزارید میرید بیرون... اونجور حسی دارم... علائم اعتیاد همینه؟؟؟
اره دقیقا منم همین طوریم...اعتیاد همینه دیگه شاخ و دم نداره که:a2d3:....معتاد شدیم رفت هیییییی:1dco2x0p1lilzhfpg1t

rahele.t

New member
منم دیشب سختترین شب زندگیم بود. مهمون داشتیم:riz303: و نمیتونستم بیام به سایت سر بزنم. خیلی اوضام خرابه. حالا من چکار کنم؟:smiliess (2):

بالا